Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

anavianavi
25. nov 2018

@callisia To skor ja budem musiet ist s cenou dole.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavianavi
25. nov 2018

@callisia Hehe, po KET som bola tak netrpezliva a tak som neverila, ze som si kupila liek, aby som mohla zacat hned v dalsom cykle a o 2 dni neskor sa ukazali 2 ciarky. Trpezivost je moja slabost.

callisia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evushka007
25. nov 2018

@callisia tak potom rieš čo je pre teba lacnejšie 🙂

simik411
26. nov 2018

@vecicky32 ajoj ako na kontrole dnes 😕?

vecicky32
27. nov 2018

@simik411 ahoj, nechali si ma v nemocnici, ziadna pozitivna sprava 😢 . Dali mi tablety na vyvolanie , takze som mala kontrakcie atd a ked neslo vsetko, tak docistili pod narkozou. Dnes uz idem domov, len to je este tazske ,chapes 😢 . Ty ako ?

simik411
27. nov 2018

@vecicky32 tak podobne, tiež dnes kyret v narkóze.. Som doma už, zatial ôk všetko 😒ah čakala som či sa zázrak u teba nestal. Drzkaj sa už bude len lepšie snáď

vecicky32
27. nov 2018

@simik411 ty si mala samotny kyret ? Neskusali ti najskor vlozit tablety na vyvolanie ? Nie je to nic moc kontrakcie atd ale zevraj to je setrnejsie , ale tiez museli trochu docistit pod narkozou. Aj ty sa drz 🙏✊ . Tiez ti povedali, ze sa mozte pokusit znovu po 2-3 menstruacnych cykloch ?

simik411
27. nov 2018

@vecicky32 nie mňa rovno kyret škoda reči s mojím dr. Idem ho vymeniť totálny nezáujem z jeho strany.. Hej tiež tak čakať. Ktovie kedy príde menzes teraz no.. Uvidíme snáď čoskoro ďalší pokus úspešný. Vy mate ešte mrazacikov ci 😒

sobka
27. nov 2018

Kočky mám Cetrotide 0.25mg , expirácia 10/2019..samozrejme držané v chladničke..nepotrebujete niektorá?

vecicky32
28. nov 2018

@simik411 tak to tiez netusim kedy pride menzes ,ale aj tak po tych vsetkych injekciach, stresoch atd sa potrebujem troska zregenerovat 😢 . Hej este mame 5 mrazacikov a vy ?

simik411
28. nov 2018

@vecicky32 no vy ste mali ET ze my az KET rovno, opu som mala v auguste cize to uz ako tak ja som od toho "ocistena" za ten cas. Super ze mate, aj my mame 7XB. neboj vyjde to, mame dost pokusov niekde na nas cakaaa nas poklad.budeme sa tesit.. 🙂

vecicky32
28. nov 2018

@simik411 ja som tiez mala odber v auguste a vsetky sme mali mrazacikov, prvy vklad som mala v septembri ten nevysiel vobec a druhy v oktobri a ten dopadol takto 😢 . Hej mas pravdu, musime verit , ze sa to raz podari . Uz aby to bolo ❤🙏

simik411
28. nov 2018

@vecicky32 jaj ty uz druhy ano :( joj hm. ale jeden vysiel aj ked nedopadol dobre ,ale chytilo sa aj to je dobre..lepsie ako nic. veru uz aby to bolo.. ah to cakanie najhorsie.. a este ked riesis aj ine vysledky z od inych dr.ako ja napr medrol uzivam, to mam obmedzene len 8mes ked nestihem otehu dalsie komplikacie ah.. verim ze druhy vyjde, rozmyslam o vlozeni dvoch teraz :/ ale nwm nie som si tym ista, ale laka ma ta vyssia sanca :/ uvidim este.

vecicky32
28. nov 2018

@simik411 tak to ma mrzi, ze mas dalsie zdravotne problemy 😕. Aj my sme dali prve len jedno a to sa neuchytilo vobec a druhe sme dali dve a boli obe dutinky ale len v jednej srdiecko a postupne sme prisli o prvu dutinku , o ktorej sme vedeli od prveho ultrazvuku ze sme ju stratili a potom o druhe a to uz bolo pekne 8tt+4 😢 . Tiez vobec nevieme ci skusit dalsi raz jedno alebo dve . To este skusime poriesit s lekarmi co nam poradia oni. Vtedy sme si povedali, ze radsej dve nez ziadne a po hcg sme sa zacali tesit na dvojciatka 😢😢 . Ale vam to snad vyjde ✊🙏 a nam dalsi raz uz tiez 🙏🙏

simik411
28. nov 2018

@vecicky32 hmmm tak asi vacsina z nas tu ma zdrav. nieco inak by nereisili ivf, ja mam imunitu no silnu velmi a ta bojuje s novymi prvkami v tele.. vy preco ivf ? mate vysetrenia tie klasicke? repro imuno, hemato, genetika?? tam je vsetko oki ? :/ urcite vyjde na ine nemozme ani mysliet. vyjde a bude dobre uz 🙂

vecicky32
28. nov 2018

@simik411 my mame viac menej vsetko ok, ale ja som mala problem vobec mat ovulaciu a aj ked bola tak sa nepodarilo , tak sme to po 5tich rokoch vzdali a skusili ivf . Nechapeme ked je vpodstate vsetko ok a aj tak sa nedarilo . Stale dufam, ze po tomto vsetko nez sa dostaneme na dalsie ivf tak sa podari aj prirodzene ale neviem ked to neslo doteraz. Mas pravdu vyjde a budeme sa tesit z drobcekov. ❤😉

simik411
28. nov 2018

@vecicky32 oh no tak to urcite musi vyjst aj keby co je :/ hm ked mate vsetko oki ,, bude urcite bude,,, moc drzim prsty..

vecicky32
28. nov 2018

@simik411 dakujem aj ja ti drzim moc palce ✊ aby sa vam podarilo a to co najskor . V poslednej dobe mam uz pocit, ze asi neexistuje zena ktora by si vobec este tehotenstvo uzivala, ved len co vidim a pocujem okolo seba , tak sa nedari a ked sa zadari same potraty a problemy . Uz by sa to mohlo konecne u vsetkych na dobre obratit ❤🙏✊😍 musime verit na zazraky

simik411
28. nov 2018

@vecicky32 🍀🍀🍀 pride ten cas, novy rok, novy zaciatok, vsetko dobre bude verim ze ano. verim.

megan5
28. nov 2018

@vecicky32 mohla si vyskusat caje,ak mas problem len s ovulaciou..moja sesterka tak mala,nepravidelnu menstruaciu,problem s ovulaciou a caje jej zabrali..ma 2deticky prirodzene..samozrejme aj duphaston uzivala..

vecicky32
28. nov 2018

@megan5 dakujem za radu si zlata, ale skusala som vsetko mozne , aj inofolic aj caje ,.. ale nic nepomohlo . Dokonca ani prvy vklad nevysiel az druhy. Ale mozno skusim teraz este zasa aspon tie caje do dalsieho vkladu. Vies mi poradit ktore si davala sesterka ?

megan5
28. nov 2018

@vecicky32 skus napisat Adriane Poloreckej do Prievidze..ona jej pomohla.a viacerym😉

vecicky32
28. nov 2018

@megan5 dakujem 💋

evushka007
29. nov 2018

Baby prosím vás mala niektorá z vás rekovelle? Písala som na viac fór ale nikto nič, ani na nete sa neviem dopracovať k nejakým skúsenostiam s týmto liekom.

mayka_d
29. nov 2018

@evushka007 ahoj, skus napisat do skupiny IVF - skusenosti, rady, uspechy. Tam ti mozno poradia

evushka007
29. nov 2018

@mayka_d díky moc za radu 🙂

simik411
30. nov 2018

@babikadaska ajoj moja, ako sa mate?? Dari sa vam,vsetko relativne oki? napis nieco .. uz ste za polkou,waw ako to uslo neuveritelne teraz bol vklad ..

zuza00
1. dec 2018

ahojte .chcem sa vás spýtať ako je to s cenami v reprofite? nakoľko na internete je cenník v cz (pre samoplatcov ) a pre slovenky (samoplatca) je cenník platný v eurách ale o dosť vyššie ceny ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre