Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ceklis
20. dec 2018

@bunka1 za konzultáciu nič nedáš 🙂 objednaj sa a uvidis aký pocit budes mat u nich. Držím palce a pokial túžiš po bábätku, tak sprav aj prvé a posledné ✊🏻✊🏻✊🏻
Pokial je nádej, tak treba skúšať 🙂

nila1111
20. dec 2018

@ceklis niekde som sa vvstarej diskusii na ceskom nete docitala, ze expert na nizke amh je dr. Machac, neviete ,robi este v tom reprofite ? Nestretli ste sa s nim niekto ?

ceklis
20. dec 2018

@nila1111 ja som sa s ním nestretla, mne na nízke amh boli odporúčané darované vajíčka. Bola som u konzumplika, či ako sa to píše 🙈☺️

bunka1
20. dec 2018

@ceklis tak sme rozhodnuti to ešte raz skúsiť. 🙂 Potom možno adopcia

nila1111
20. dec 2018

@ceklis ja som s nizkym amh otehotnela spontanne uba po klostile, akurat sa ta potvorka uhnizdila zle... tak tolko k darovanemu..

ceklis
20. dec 2018

@nila1111 aké máš amh?

nila1111
20. dec 2018

@ceklis vtedy 0,43 ..0,5. ... teraz neviem, to bolo pred rokom

ceklis
20. dec 2018

@nila1111 no to je celkom ok cislo podľa mna. Skús
Ísť na konzultáciu do Brna a uvidis

nila1111
20. dec 2018

@ceklis bojim sa aj o bjenz,tak velmi by som chcela prirodzene :(

ceklis
20. dec 2018

@nila1111 ja ti úplne rozumiem :( ja som tam išla takto pred rokom a tiež strašne túžim aby sa podarilo prirodzene a každý cyklus v to aj dúfam 🙏🏻 To amh máš ozaj v pohode, aj keď tu som sa Dočítala že to sa môže zmeniť veľmi rýchlo :( tak z toho mám najväčší strach :(

linda2110
20. dec 2018

@bunka1 Ahoj my sme boli v Iscare 2 ivf celé zle .raz ani vklad nebol.,tiež, že môj vek potom po 40 v reprofite 2 softy po jednom vajíčku a obe tehotenstva ..jedno žiaľ skončili v 8 TT možno, kvôli imunitným problémom ( potom som brala medrol ) z druhého 15 mesačný chlapček ☺ teraz mám 42 a ešte to asi do roka skúsime ..reprofit je super ☺

bunka1
21. dec 2018

@linda2110 ďakujem 😙 . Dúfam, že sa nám obom podarí. Bohužiaľ ja som našla manzela po 40tke... preto tak neskoro riešime dieťa. Veľmi ho obaja chceme 🙂

nila1111
21. dec 2018

@linda2110 a možem poprosiť, ku ktorému lekárovi si chodila v Brne ?

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linda2110
21. dec 2018

@nila1111 Ku Kozumplíkovi

zimik
21. dec 2018

@minnonnka jasne ze to rieš, ja síce nemám VŠZP ale myslim ze na to majú mesiac. Mne to poisťovňa schválila za tyzden.

linda2110
21. dec 2018

@bunka1 nedaj sa odradiť iscarom ...v reprofite majú perfektnú embryológiu . ..my sme mali aj spermiogram veľmi zlý OAT 100 percent zlý tvar aj tak sa podarilo ...nasadte aj nejaké vitamíny D a koenzým Q10 100-ku ja som si nahovorila, že mi z toho omladnú vajká a fakt jedno,ale " hezké"☺

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bunka1
21. dec 2018

@linda2110 nasadim si teda vitaminy. I keď stále dáke užívam. 🙂 Manžel ma spernie ok. Ja si tiež myslím, že v iscare to na embryoloogii pokaslali. Lebo sa vyvinulo iba do morule. A dlho si budem pamatat ako sa hrozne tvárila embryologicka pri vklade.

mkatkam
21. dec 2018

@minnonnka ahoj prosím ťa,ja len idem podať faktúru aj formulár na preplatenie. posielala si to poštou alebo osobne zamiešala? A stačí to na pobočku v mieste bydliska alebo treba ísť na to vszp generálne riaditeľstvo?

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mkatkam
21. dec 2018

@minnonnka ďakujem za radu. Skúsim ísť medzi sviatkami na pobočku. Z toho generálneho mi aj odpoveď o schválení prišla koncom júna a na papieri bolo,že to schválili v máji. ;) Asi majú ďalších 30 dní po schválení na ďalšie vybavenie..to by mi tak sedelo aj na tvoj prípad. V novembri schválili niekde na papieri a kým preplatia ešte ďalší mesiac

mimiqa
22. dec 2018

Krasne sviatky bambulky praje Reprofitacik Matejko.. Vela lasky a sil za vytuzenym babatkom prajeme 💗

vecicky32
23. dec 2018

@mkatkam ahoj ja som bola na pobocke v meste a oni to so mnou vsetko vypisali aj zaslali. Len poistovna mi odpisala , ze nam to nepreplatia dokial im neposleme kopie receptov na vsetky lieky co mi boli predpisovane . Tak im posli aj tie. Ja po nich este len budem patrat, pretoze si ich vzdy v lekarni v Unice nechali, tak ziadne nemam 🙈 .

87rusalka1
2. jan 2019

Ahojte, som po 3 neúspešných IVF na Slovensku, zvažujem Reprofit Brno a asi soft,,, poradíte?

mimiqa
4. jan 2019

@87rusalka1 urcite ano....😍

mimiqa
4. jan 2019

@87rusalka1 tam su vsetci fajn..tak sup na konzultaciu 😘

mkatkam
5. jan 2019

@vecicky32 Ahoj tak jasom.bola na pobočke VšZP, pani vystresovaná v živote to nevidela...v podstate mi to vrátila,že si to mám poslať poštou sama ,lebo sa nechcela pod to podpisat,že to prevzala. A dala mi ďalšiu adresu. Tak som radšej volala na infolinku, potvrdili že na to generálne riaditeľstvo sa to posiela,-odbor liečby v zahraničí. A že oni mi potom zavolajú ak im bude niečo chýbať.

mkatkam
5. jan 2019

@87rusalka1 určite chod.

vecicky32
5. jan 2019

@mkatkam no pekne, ale tak hlavne, že si sa dopatrala. Aj tie lekárske recepty si im zaslala? Mne už ich poslali z Brna z Unici tak som to posielala tento týždeň na poisťovňu--dovera. Tak uvidíme co bude ďalej. Snáď nám to už preplatia keď majú všetko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre