Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rada2002
18. jún 2019

@laurazma my sme ju mali do 2 TT. Potom ide len o to nastaviť sa na jej cyklus.

laurazma
18. jún 2019

@rada2002 aha oki chapem, dakujem 🙂

zuzumajko
18. jún 2019

@leticia22 no ty kokos..aku mas stimulaciu? Ja som fakt bola hyperstimulovana.. 30 vajicok..ku koncu stimulky som uz len lezala a cesta do brna bola pre mna utrpenim..aj dva dni po odbere..vezmi si ze z 30 vajicok nam zostali len 4 blastocysty na predimplantacne..a z toho boli 3 zdrave blastocysty.. plus, nepremyslali ste nad darcovstvom spermii? Viem ze pre muzov je to trosku osemetne..ale predsa.. :/

ericia
19. jún 2019

@laurazma a ty si sa pýtala na darcovske embrya nie? Lebo
@rada2002 ti píše o darovaných vajíčkach...

babikadaska
19. jún 2019

@zuzumajko ja som mala.z 28 vajicok iba 2 embrya a dala som si obe vlozit a mam dvojcata

daniela2707
19. jún 2019

@rada2002 ahoj, ako pokracujes?

zuzumajko
19. jún 2019

@babikadaska blahozelam 🙂 nam neodporucali 2 embryjka. Ako ste ich presvedcili? :D

babikadaska
19. jún 2019

@zuzumajko normalne. Tiez nam ich nedoporucili ale povedali sme ze chceme. Nie je to zakazane cize ak vyjadris volu vyjdu ti v ustrety

rada2002
19. jún 2019

@daniela2707 zatiaľ dobre, uvidím v piatok. Idem na kontrolu. Potom dám vedieť.

daniela2707
19. jún 2019

@rada2002 to som rada, držím palce🙂

leticia22
19. jún 2019

@zuzumajko no ja picham gonal 150, mala som v brne naposledy 23 vajíčok, oplodnilo sa 9 a PK prežili 3 blastocysty. Tak uvidím čo teraz, tiež mi už išlo brucho roztrhnúť posledné dni 😂 sa ma ľudia pýtali či som tehu keď mám také brucho, no keby vedeli ako to je😔 joj darcovske nie, chlap je proti, že to radšej deti nebude mať. No ktovie, časom sa možno situácia zmeni. Vy ste mali ok spermiogram?

zuzumajko
19. jún 2019

@leticia22 no nas spermiogram nebol 100%tny ale len nejaka slabsia pohyblivost v 1/3 zo vzorky. U nas som.problemom ja 🤷🏼‍♀️ jejda, to poznam :/ muzi su v tomto trochu ini ako my..ja by som aj do darovaneho vajka isla ak by sme nemali dobre vajicka..moj by ani do toho nesiel :/

leticia22
19. jún 2019

@zuzumajko áno chlapi sú iní v tomto. 🤷🏼‍♀️

nila1111
20. jún 2019

@babikadaska ale pozor ak sa jedno rozdeli, budu trojicky...

babikadaska
20. jún 2019

@nila1111 dvojicky uz su na svete 🙂 s tym rozdelenim sme samozrejme ako moznostou museli pocitat..

laxxvita
20. jún 2019

@zuzumajko prosím ťa, a to v ktorej klinike je taky postup? Sa mi to veľmi páči. Dúfam že v Reprofit. Ďakujem

zuzumajko
20. jún 2019

@laxxvita toto je diskusia o reprofite v brne 🙂 cize tam

laxxvita
20. jún 2019

@zuzumajko sory, ja som už tak dopletena z tých diskusii, že už ani neviem do akej diskusii sa zapojím. Ďakujem za odpoveď.

zuzumajko
20. jún 2019

@laxxvita verim ti :D aj mna uz vsetko pletie. Ale brno fakt odporucam 🙂 su uzasni. Sice kvoli poistovni to trva dlhsie - cakali sme vyse mesiaca na vyjadrenie a posudok, ale potom to uz slo skvelo.

daniela2707
21. jún 2019

Ahojte, ide niektorá z vás na IVF v auguste?

simik411
21. jún 2019

Baby ahojte, síce neviem ci sa nájde niekto s mojim prípadom ale skusim. V máji sme boli na ket JEDNÉHO EMBRYA. Hcg na 14den po ket 3600.dnes som 6+2 prvýkrát utz u môjho lekára a sú tam dva veľké gestacne vaky.v jednom videl bábätko bez srdiečka ešte a v druhom že zatiaľ nič. Je to reálne? Môj dr sa smial ja som ležala na koze a ústa otvorené. Nestretol sa s tým niekto z vás? Myslíte že by mohol byť plodik aj v druhom vaku????? Sen toto hahah 🙈

zuzumajko
21. jún 2019

@simik411 mozno aj ano 😅 mozno bolo babo zle otocene, ze sa nedalo najst 😂 ja umrem, ze embryjko sa ti rozdelilo na dve babatka 😂😂 davaj update, fakt ma to zaujima :D velmi velmi drzim palce

simik411
21. jún 2019

@zuzumajko odpísal mi práve otevrel z Brna, že je to veľmi bežné preto nechcú vkladať dve aby nie sú aj trojcata a viac,, 🙈a ze sa delí po vklade tesne čiže si vie vytvoriť aj druhý vak nemusia byť v jednom len🙄🙄🙈ja neviem čo povedať 😂🤷‍♂️nemám slov bože....ale zatiaľ vidno len jedno babo v tom väčšom vaku ah o týždeň uvidime 😬😬

zuza00
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzumajko
21. jún 2019

@simik411 to by bolo uzasne mat dvojicky 😍 kazdopadne blahozelam k babatku, vyzera to tak, ze sa teraz musis setrit a tesit sa na dalsi ultrazvuk 🙂 som naozaj zvedava :D aj nam to povedal Dr. Frank ze pretk nam nechce dat dve embryjka, lebo tam ta moznost je :D muz sa pri slove trojicky strhol 😂😂😂 blahozelam velmi velmi a drzte sa! Kedy mas dalsiu kontrolu?

simik411
21. jún 2019

@zuza00 nie bude to znieť veľmi divne ale stranime sa sexiku 😂🙈kvôli tej alergii na spermie nejak malo a keď tak ochrana furt.. Nemohlo veru

simik411
21. jún 2019

@zuzumajko o týždeň piatok ďalšia. Ah jaj ja som básnila o dvoch vždy ale nenapadlo by ma ze to je reálne takto 🙈ale podľa mňa druhý ostane prázdny to mi napísal aj otevrel že väčšinou sa vyvíja v jednom potom ale ze môžu byť aj dvojičky 😲😬👩‍👧‍👧

mima000
21. jún 2019

@daniela2707 ahoj, pravdepodobne ja pojdem v auguste tiez.. Cakam na vyjadrenie petrenka a potom este kym to vszp schvali bude aj august veru

laurazma
21. jún 2019

@daniela2707 ja takisto..momentálne čakám na petrenkove vyjadrenie, potom poisťovňa a potom RF...

ericia
21. jún 2019

@rada2002 ahoj... Ako si dnes dopadla? 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre