• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. júla 2017 
@mia_15 Vsetko je dobre, len to Koko musis vymenit za Fodorku,alebo Kokosino :grinning: :grinning: :grinning: ... odkazuje moj mm ... vraj vtedy vie zarucit uspech :grinning: :grinning: No moj mm bol solidarny a tak nic nejedol ... asi sa najedol ked som bola na odbere, ale bol zlaty a jedlom ma nedrazdil :slight_smile: ... no neviem, neviem ale bagetu by som mu zhabala

@miminkad A co si myslis moja, ved jes za dvoch mozno troch a mozno ...... este nevies cislo :slight_smile: :wink: :slight_smile: Ja teraz jedavam casto, nemozem byt hladna, lebo mi je zle a tak si davam male porcie :grinning:
19. okt 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad to este stale nemusi byt ziadna pohroma... niektore zeny su citlivejsie. Kazda sme inak a inak reagujeme. Vôbec by som si 4-deň po ET nerobila ťažkú hlavu to je naozaj skoro :wink:
@mia_15 je to na dobrej ceste :dizzy_face:
baby hlavne optimizmus :slight_smile: veľmi vám držím palčeky
@lenka_21 ale sťahujeme firmu tak mam kopec zariadovania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 no ja som nejak stale hladna.uz o pol 6 rano som hladna.a strieda sa u mna priliv energie z unavou
@rienok ja som dnes 8 tusim :confused:
19. okt 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 ty vies ale cloveka rychlo presvedcit :grinning: :grinning: :grinning: uz sa nebojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 diiik more,nemam ani fidorku ani kokosimo :grinning: :grinning: :grinning: ze pozdravujem muzicka :grinning: uz zujem banan :slight_smile: ale zajtra pojdem nakupovat. a co ty,uz mas nejake cudne chute?ci skor nechute?
19. okt 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok dik moja za podporu :slight_smile: si zlata. vy ste sa ako rozhodli?idete pokracovat?
19. okt 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad no tak to je tiež príznak tehu :wink:
19. okt 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia_15 no rozhodnuti sme, deti budú ale ešte zvažujeme aj iné možnosti :slight_smile:
19. okt 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok no ved uvidime.leamax nam donesie zivej vody,uz sa tesime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok Nudis sa ... je to jasne vidiet :grinning: Ale ake mas ine moznosti v zalohe ... tusim ta musim vytiahnut na mineralku, som zvedava :sunglasses:

@lenkalienka01 Hej mam tie schopnosti ... no neboj vsetky sme si to prezili ... mna iritovala baba na izbe co v klude citala a cakala na odber ... kym ja som tam salela od strachu ... :confused: :confused: :confused:

@mia_15 Joj tazka otazka ... zatial som nic zvlastne nespozorovala co sa tyka jedla ...akurat neznasam vonu kavy a celkovo kavu nemozem (co som predtym zboznovala) ... skro mi vadia vone a z toho mi vie byt riadne zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. okt 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok no super,velmi vam to prajem... raz nam to vsetkym musi vist ci tak,alebo onak :wink:
19. okt 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka_21 ano, som jedna velka nuda :grinning:
@mia_15 musime veriť :dizzy_face:
19. okt 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen jeee, to sa taak dobre cita, pjekne hcg... drzte sa
19. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 - vdaka. K tomu profertilu mi dr. este v Iscari povedala ze je to komercna zalezitost a nech si to kupim zvlast, mi dala zoznam co z toho treba.

@naveen - supeeeeeer, gratulujem, krasne cisielko

@callex - vit. e berie, skusim tie zensenove ampulky, dik za tip :wink:
Veru na cievnom aj u nas je problem sa objednat, velmi vela pacientov je. Mas problem so zilami?
19. okt 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad - u teba to vyzera nadejne, ked tak citam co si popisala. Silno drzim palce

@lenka_21 - na tom odbere som to nebola ja, ja si vzdy kludne citam knihu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ale prvy krat som i ja stresovala, teraz to beriem uz sportovo.
Inac co pises s tou kavou, tak aj ked som bola tehu, (este asom ani nevedela ze som), mi kava vobez nechutila
19. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad
@gabinkaa dakujem za info ideme 7.11 na konzultaciu tak som zvedava co nas caka?? :wink:
19. okt 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok Praveze si to viem predstavit ... nasa firma je na tom podobne a tak nic ine nerobim len hladam nove priestory kde by sme sa mohli stahovat (aj pre pobocky,kt.mame na SK) ... momentalne sa len stahujeme z jedneho poschodia na druhe, no pri takom pocte ludi ... nebudem radsej pisat a tak viem ake je to nuda :grinning: :grinning: :grinning: Nezavidim ti ... :frowning2:

@falin Tak to som rada, lebo jej klud ma vytacal ... ale teraz uz aj ja zvyknem citat a tak asi vytacam tie ostatne :grinning: :grinning: :grinning: Zaujimave bolo, ze na zaciatku tehu som umierala za kavou a musela som si davat pozor, lebo by som tusim vypila aj hektolitre a potom jeden den vona a uz som isla :grinning: :grinning: :grinning: ... odvtedy nemozem ist ani do kaviarne :frowning2:
Profertil ... neviem to potvrdit, alebo vyvratit .... moj mm bral zo zaciatku Selezin ACE, Tribulus, Koenzym Q10, Carnitargin, Vitamin E a tu Macu .... lenze takto toho bola plna hrst tabletiek a ked mu v CAR doporucili Profertil, tak sme to kupili (zlozenie a davkovanie bolo OK) a plus uzival este tu Macu .... On to bral dost dlho (cca 4 roky-s prestavkami) a nevieme ci to bolo tym, ale koncentracia a pohyblivost sa mu zlepsila (i ked v tomto bol vzdy v norme) ... ta morfologia zostala rovnaka ....
20. okt 2011 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@lenka_21 nemam, len ked som tam bola na vysetreni, tak mi kazala sa ohlasit hned ako budem tehotna, ze to chce sledovat..

@lenkalienka01 mysli na to, ze potom dostanes keksik :slight_smile:

@rienok a kam sa stahujtete? odchadzate z obchodnej?
20. okt 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ten zensen maju to v DMke medzi tymi vitaminmi...je to taka cervena podlhovasta krabicka so zlatymi je tam napisane ginseg.moj mm rano vzdy vypil jednu ampulku su tam k nej i slamky tusim. :grinning: zelam coskoro dobry spg hodny borisa kollara. :grinning:
20. okt 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naveen ahoj, ano sťahujeme sa z obchodnej :slight_smile: veď keď dame stretko tak porozpravam ... ale v mojom pripade to vidim na 2. polovicu novembra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin no ja neviem,som z toho trosku skepticka.uvidime.v podstate okrem prs a neustaleho hladu mi nic nie je.a chuti mi len slane a pikantne.co ja som bola na sladke,kolace,tak teraz nemusim.tak neviem. :confused:
@kiara15 a ku komu idete na konzultaciu?myslim,ze prijemne prekvapenie :wink:
20. okt 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad kedy testnes?
20. okt 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 neviem
20. okt 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 rozmyslam skor nad tym,co zjest :zipper_mouth:
20. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@naveen Oki, tak sa ohlas a nech to sleduje :slight_smile: :wink: :slight_smile: Velmi sa tesim!!!

@miminkad Ja som stlacila perfektnu slepaciu polievku (varil mm) a cakaju ma este sunkofleky :grinning: :grinning: :grinning: Ale ked nemam inspiraciu, zoberiem papier z donaskovej sluzby a jedlo je na svete :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rienok @naveen A nechcete dat stretko v okoli NR, aby som sa pridala :slight_smile: :wink: :slight_smile: Ja budem v BA niekedy koncom oktobra, ideme k Cunderlikovi na UTZ, ale neviem este kedy ... mm drzi bobrika mlcanlivosti
:slight_smile: :wink:
20. okt 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad tak porozmyslaj aj nad jednym aj druhym :dizzy_face: uz som zvedava :grinning: a urcite aj ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. okt 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 no u nas by bola donaskova stale teraz...
@lulu10 ja ani nie.asi z toho nic nebude.tusim spinim.utros je zmiesany s cimsi farby kakaa :frowning2:
20. okt 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ale ved to moze byt uhniezdenie nie? a ved to este nemusi nic znamenat, cecil mala uhniezdenie na 9 den ak si dobre pamatam
20. okt 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 no neviem,co to je.vsimla som ti to len teraz.pri prvom som nespinila ani nic.vcera vecer a v noci som mala mierne bolesti podbruska a krizov,ja neviem
20. okt 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminkad ale ved baby tu bolelo podbrusko a vtedy to bolo praveze tehu :wink: zajtra si 10den? testni zajtra
20. okt 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok