• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. októbra 2017 
@kukulik30 supeeeeeeeeeeeeeeeeer...nadhera.... gratulujem...tfuj tfuj aby sa im darilo :slight_smile:
27. apr 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 pozeram, ze aj tebe sa pocet navysil, bojuju nase bublinocky, bojuju :dizzy_face:
27. apr 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 no vidis ake sikovne embryjka mas :slight_smile: ani tabulky na nich nestacia :grinning: :grinning: :grinning: a prekvapia ta urcite aj zajtra
27. apr 2012 o 14:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulik30 ja som bola taka prekvapena... jooj to su nasi milovaní bunkaci.... :dizzy_face: ... zajtra im budeme drzat paluchy... bude ten kriticky den.... tfuj tfuj tfuj nech sa im dariiiii....
27. apr 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prave preto, ze je to zivot a priroda. Kazde embryjko je individualne, niektore je rychlejsie vo vyvoji, niektore pomalsie. Oni sa mozu zmenit kazdu hodinu. Velmi je dolezite ako budu vyzerat po 3. dni, tu sa zvyknu niektore vyselektovat. Ale mozu byt aj vsetky sikovne. :slight_smile: len na nich pekne myslite a posielajte im energiu :dizzy_face:
27. apr 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulik30 @speranza1 baby blahozelaaaaaaaaaaaaam, no vidite ako mali bojovnici pekne rastu, prajem vam vsetko len to najlepsie, aby krasne rastli a potom sa pekne zahryzkali u vas :grinning:
ps: podavam info: mne volala sestricka, ze ak budem chciet mat este v pondelok vysledky z krvi, tak ju budem musiet zanies do labaku v Ilave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hencidlo dakujeeem :dizzy_face:
27. apr 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@speranza1 akoo? volala si uz? mne tam zvoni, ale nikto neberie, tak skusim o 5 min
28. apr 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaaaaak...mame 4 8-bunkove a 1 6-bunkove :dizzy_face:, ze zajtra si uz nemusim volat, ze mam len prist v pondelok jupiiiiiiiiii, drzia sa nase bublinocky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
ahojte, takze mame 4x 8bunkovych a 1xsestbunkovu bambulku:slight_smile:..som stastnaaaaaaaaaaa
28. apr 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1
@kukulik30 drzim palceky,kraaaaaaaaaaaasa:slight_smile:
28. apr 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujeem .. mam len strach co bude zajtra..lebo my do tretieho dna mame krasne embryjka...ale potom postupne degeneruju..tak drzim im palce nech sa im dari...
a ty? v akom stadiu si ty?
28. apr 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 @speranza1 no vy ste sa dohodl, ci co? :grinning: :grinning: :grinning: no nadhera, ako krasne rastu, drzim vam palceky a treba verit len v to najlepsie!!! :wink: :wink: :wink:
28. apr 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no my este nic,ja mam ist na pohovor 29.maja ku koudelkovi, ale sa velmibojim toho euroveho cennika:( uz som mu aj pisala ze ktori pre nas plati, ale nic neodpisal:(

ver mi vydrzia aj ty im veris :slight_smile:
28. apr 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska u nas nikdy nepadla rec na iny cenik nez na cesky... noebavaj sa.... :slight_smile:
28. apr 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 dobre, dakujem:slight_smile:
28. apr 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ku komu chodis? myslim doktora:slight_smile:
28. apr 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 včera mi vložili 2 blastocysty, ešte sme mali jedno embryjko ale to bolo len 8bunkové, tak to nechali tak, že uvidia čo z neho bude lebo je strašne pozadu. ako sa cítiš? ja som včera večer trošku špinila ale to bolo asi tým vkladom, inak sa snažím trošku viac oddychovať :slight_smile:
28. apr 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulik30 @speranza1 gratulujem ku krásnym embryjkám :slight_smile:
28. apr 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 @speranza1 super! vy ste sa tuším dohodli :grinning:
28. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30, prosím ťa, koľký deň cyklu si pichala Orgalutran?
28. apr 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlana77 pichala som tusim 10. a 11.den cyklu :wink:
29. apr 2012 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sophie32 ahoj, ja som bola jeden mesiac u mojho gynekoloa, ten mi to pomeral zle, druhy den som isla pre istotu k druhemu, lebo sa mi to nezdalo a mala som foliky uz prasknute....dalsi mesiac mi usiel....prisiel novy cyklus, tak reku zaplatim sukromneho , co robi sono tehulkam a tiez to nedopadlo dobre, mala som folik, ale zmeral ho tak, ze nan zatlacil , takze rozmer uplne zly a ked som sla do Brna na OPU , tak uz bol na zaciatku prasknutia, ale aj napriek tomu mi Stelcl urobil OPU, ze co ak, ale vajko tam uz nebolo, tak sme cakali dve hodiny, lebo mi Stelcl navrhol, ze ked sme uz presli taky kus cety, nech urobime aspon IUI, ze ak vajko uz kdesi bludi, mozno sa stretnu :grinning: a dnes som 33 DC a ms este neprisla, tak som uz asi uplne rozhadzana, test som nerobila a ani robit nebudem, len na 10 den po IUI som 4 dni slabucko spinila, ze keby som sa nepozorovala, tak si to hadam ani nevsimnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nic viac. Takze, lieky na dasiu stimulku mam, protokol tiez a jedno je iste....na meranie folikov pojdem do Brna, aj keby mali furiky padat , aby sa mi nestalo to co posledne dva cykly.
29. apr 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 hmm ms nikde, slabucke spinenie, testuuuuuuuj! :wink:
29. apr 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkalienka01 juuuj, to vyzera velmi nadejne, moc drzim palce aj na nohach :wink:
29. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moja72 tak nakoniec 2 blastocysty? Krasa, no vidis a si sa bala :slight_smile: ja sa citim normalne, pobolieva ma podbrusko ako pri ms, ale to mna vzdy a pripisujem to utrogestanu a mam dost nafuknute brucho, to tiez mavam vzdy, takze ziadne novinky. Predtym ma vzdy aj prsia boleli, tie teraz nic. Takze sa viacmenej citim rovnako. A ty?
29. apr 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
@lenkalienka01 silne drzim palceky:slight_smile:

lienkalienka01 dakujem ze si to napisala ja tiez rozmyslam ze si necham zmerat folikuly mojou gyn. no neviem :-

@moja72 krasa tiez drzim silne palce:slight_smile:))
29. apr 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ahojky moja...ja chodim ku stelcovi..a je velmi zlatyyy :slight_smile:
29. apr 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 no ved ja sa asi preobjednam k nemu, lebo som objednana ku koudelkovi a on daval cennik aj kukulikovi v eurach
29. apr 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska vy ste uz niekedy podstupili IVFko?
29. apr 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok