Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
27. apr 2012

@kukulik30 supeeeeeeeeeeeeeeeeer...nadhera.... gratulujem...tfuj tfuj aby sa im darilo 🙂

kukulik30
27. apr 2012

@speranza1 pozeram, ze aj tebe sa pocet navysil, bojuju nase bublinocky, bojuju 😵

staga
27. apr 2012

@kukulik30 no vidis ake sikovne embryjka mas 🙂 ani tabulky na nich nestacia 😀 😀 😀 a prekvapia ta urcite aj zajtra

speranza1
27. apr 2012

@kukulik30 ja som bola taka prekvapena... jooj to su nasi milovaní bunkaci.... 😵 ... zajtra im budeme drzat paluchy... bude ten kriticky den.... tfuj tfuj tfuj nech sa im dariiiii....

bibi24
27. apr 2012

Prave preto, ze je to zivot a priroda. Kazde embryjko je individualne, niektore je rychlejsie vo vyvoji, niektore pomalsie. Oni sa mozu zmenit kazdu hodinu. Velmi je dolezite ako budu vyzerat po 3. dni, tu sa zvyknu niektore vyselektovat. Ale mozu byt aj vsetky sikovne. 🙂 len na nich pekne myslite a posielajte im energiu 😵

hencidlo
27. apr 2012

@kukulik30 @speranza1 baby blahozelaaaaaaaaaaaaam, no vidite ako mali bojovnici pekne rastu, prajem vam vsetko len to najlepsie, aby krasne rastli a potom sa pekne zahryzkali u vas 😀
ps: podavam info: mne volala sestricka, ze ak budem chciet mat este v pondelok vysledky z krvi, tak ju budem musiet zanies do labaku v Ilave 😝

speranza1
27. apr 2012

@hencidlo dakujeeem 😵

kukulik30
28. apr 2012

ahojte
@speranza1 akoo? volala si uz? mne tam zvoni, ale nikto neberie, tak skusim o 5 min

kukulik30
28. apr 2012

taaaaaaak...mame 4 8-bunkove a 1 6-bunkove 😵, ze zajtra si uz nemusim volat, ze mam len prist v pondelok jupiiiiiiiiii, drzia sa nase bublinocky 😵 😵 😵

speranza1
28. apr 2012

ahojte, takze mame 4x 8bunkovych a 1xsestbunkovu bambulku🙂..som stastnaaaaaaaaaaa

melisska
28. apr 2012

@speranza1
@kukulik30 drzim palceky,kraaaaaaaaaaaasa🙂

speranza1
28. apr 2012

@melisska dakujeem .. mam len strach co bude zajtra..lebo my do tretieho dna mame krasne embryjka...ale potom postupne degeneruju..tak drzim im palce nech sa im dari...
a ty? v akom stadiu si ty?

hencidlo
28. apr 2012

@kukulik30 @speranza1 no vy ste sa dohodl, ci co? 😀 😀 😀 no nadhera, ako krasne rastu, drzim vam palceky a treba verit len v to najlepsie!!! 😉 😉 😉

melisska
28. apr 2012

@speranza1 no my este nic,ja mam ist na pohovor 29.maja ku koudelkovi, ale sa velmibojim toho euroveho cennika:( uz som mu aj pisala ze ktori pre nas plati, ale nic neodpisal:(

ver mi vydrzia aj ty im veris 🙂

speranza1
28. apr 2012

@melisska u nas nikdy nepadla rec na iny cenik nez na cesky... noebavaj sa.... 🙂

melisska
28. apr 2012

@speranza1 dobre, dakujem🙂

melisska
28. apr 2012

@speranza1 ku komu chodis? myslim doktora🙂

moja72
28. apr 2012

@bibi24 včera mi vložili 2 blastocysty, ešte sme mali jedno embryjko ale to bolo len 8bunkové, tak to nechali tak, že uvidia čo z neho bude lebo je strašne pozadu. ako sa cítiš? ja som včera večer trošku špinila ale to bolo asi tým vkladom, inak sa snažím trošku viac oddychovať 🙂

moja72
28. apr 2012

@kukulik30 @speranza1 gratulujem ku krásnym embryjkám 🙂

svetlana77
28. apr 2012

@kukulik30 @speranza1 super! vy ste sa tuším dohodli 😀

svetlana77
28. apr 2012

@kukulik30, prosím ťa, koľký deň cyklu si pichala Orgalutran?

kukulik30
28. apr 2012

@svetlana77 pichala som tusim 10. a 11.den cyklu 😉

lenkalienka01
29. apr 2012

@sophie32 ahoj, ja som bola jeden mesiac u mojho gynekoloa, ten mi to pomeral zle, druhy den som isla pre istotu k druhemu, lebo sa mi to nezdalo a mala som foliky uz prasknute....dalsi mesiac mi usiel....prisiel novy cyklus, tak reku zaplatim sukromneho , co robi sono tehulkam a tiez to nedopadlo dobre, mala som folik, ale zmeral ho tak, ze nan zatlacil , takze rozmer uplne zly a ked som sla do Brna na OPU , tak uz bol na zaciatku prasknutia, ale aj napriek tomu mi Stelcl urobil OPU, ze co ak, ale vajko tam uz nebolo, tak sme cakali dve hodiny, lebo mi Stelcl navrhol, ze ked sme uz presli taky kus cety, nech urobime aspon IUI, ze ak vajko uz kdesi bludi, mozno sa stretnu 😀 a dnes som 33 DC a ms este neprisla, tak som uz asi uplne rozhadzana, test som nerobila a ani robit nebudem, len na 10 den po IUI som 4 dni slabucko spinila, ze keby som sa nepozorovala, tak si to hadam ani nevsimnem 😝 a nic viac. Takze, lieky na dasiu stimulku mam, protokol tiez a jedno je iste....na meranie folikov pojdem do Brna, aj keby mali furiky padat , aby sa mi nestalo to co posledne dva cykly.

lulu10
29. apr 2012

@lenkalienka01 hmm ms nikde, slabucke spinenie, testuuuuuuuj! 😉

bibi24
29. apr 2012

@lenkalienka01 juuuj, to vyzera velmi nadejne, moc drzim palce aj na nohach 😉

bibi24
29. apr 2012

@moja72 tak nakoniec 2 blastocysty? Krasa, no vidis a si sa bala 🙂 ja sa citim normalne, pobolieva ma podbrusko ako pri ms, ale to mna vzdy a pripisujem to utrogestanu a mam dost nafuknute brucho, to tiez mavam vzdy, takze ziadne novinky. Predtym ma vzdy aj prsia boleli, tie teraz nic. Takze sa viacmenej citim rovnako. A ty?

melisska
29. apr 2012

@bibi24
@lenkalienka01 silne drzim palceky🙂

lienkalienka01 dakujem ze si to napisala ja tiez rozmyslam ze si necham zmerat folikuly mojou gyn. no neviem :-

@moja72 krasa tiez drzim silne palce🙂))

speranza1
29. apr 2012

@melisska ahojky moja...ja chodim ku stelcovi..a je velmi zlatyyy 🙂

melisska
29. apr 2012

@speranza1 no ved ja sa asi preobjednam k nemu, lebo som objednana ku koudelkovi a on daval cennik aj kukulikovi v eurach

speranza1
29. apr 2012

@melisska vy ste uz niekedy podstupili IVFko?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre