• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

30. marca 2017 
@bibi24 nechcem vymýšľať, nepamätám si presný deň, ale mala som predĺženú kultiváciu a ešte pred ET bol na mamateste úplne slabý dúšik
4. máj 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ahooj ja som testovala od ET a pozitivny test som mala stale :grinning: Som rekordman ako pisala @rienok :grinning: Ale vazne, najskor to bol pregnyl, ktory slabol a slabol potom bol par dni rovnako sily a potom zacal silniet. U mna sa maly zahniezdoval az na 9 den od ET a to viem fakt presne :sweat_smile:. Drzim palce :wink:
4. máj 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cecil36 ty si mala PK?
4. máj 2012 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cecil36 no ty si ale nemala Pk, vsak ? ja ano, takze ja uz som od pregnylu cista a len jedla palica kricala 4. den po Et
4. máj 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 kuki budes testovat aj zajtra? a s akym testom si testovala? :wink:
4. máj 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 zajtra nie, a bol to rapiclear, nemam ich rada , ale iny som nemala...
4. máj 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 kuki..tak tam je pes zakopany :grinning: :grinning: :grinning:
ty si musis pytat v lekarni test s //.... :wink: :wink: :wink: ..ale niee ja mam dobre kusenosti s mamatestom....
4. máj 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukulik30 ja som mala // na mamateste na 4 deň po KETE, ale to boli dvojičky, takže ak je jedno bábo, to by sa Ti ešte neukázalo,lebo na 3. deň som mala čistý, a tiež sme mali PK.
4. máj 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 ja mam najlepsie skusenosti s mamatestom, ale je dost problem ho u nas zohnat :confounded:
4. máj 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ahoj :slight_smile: no áno, niečo mi to hovorí :wink: . čo sa týka skúseností v reprofite ... ja som mimriadne spokojná s prístupom celého personálu, na nikoho nemôžem ani jedno krivé slovo povedať. Ja som si dokonca aj lieky vydupala také ako som chcela :grinning: . Ale páči sa mi, že k Tebe pristupujú individuálne a ľudsky. Asi si už IVF absolvovala, takže tento postup Ti asi vysvetľovať nemusím. Čo sa týka výberu lekára, ja osobne preferujem chlapov. Ja chodím k Štelclovi, ale baby si veľmi chvália aj Macháča, Koudelku a Pospíšilovú .... tak čo ja viem :sunglasses:
myslím, že by si to mohla spraviť takto : kukni si fotky na nete a kto Ti je sympatický toho si vyber :grinning:
4. máj 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukulik30 no ja som naposledy ani nezohnala mamatest, ale asi ani ten by mi vtedy neukázal tie vytúžené // :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rienok to ano... :unamused:
ale myslela som to tak, ze je omnho citlivejsi ako tie Rapiclear a pod...ked som bola tehu, take rapiclear mi skoro nic neukazal a mamatest sice slabsiu ale peknu //
4. máj 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 tak u nas v lekarni maju kooopec mamatestov 10tkových ..ale doma pre istotu nemam ani jeden test..no ak nepocitam ten ktory mi dali v RF..ale ten je 20tkovy
4. máj 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ano aj ja som to tak myslela :slight_smile: vyzera to na uzkoprofilovy tovar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievcata ..jedna otazocka...ak by sa mi nepodarilo to IVFko ani tentokrat, kolko by sme mali cakat na dalsie IVFko....su to 3 mesiace..alebo mozeme ist na dalsi pokus aj hned...??
4. máj 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 na ďalšie môžeš ísť hneď po menzese. ja som tak bola minulý rok v septembri a potom hneď v novembri
4. máj 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moja72 @kukulik30 ja som nemala PK. Skusala som vam teraz nafotit testiky ako ich ma drobec v knizke, ale nejake tu mam blbe svetlo. Ale teraz ako na to pozeram tak na ten 9 den od ET som tam toho ducha asi videla iba ja :grinning: vsak @rienok :grinning:
@kukulik30 daj tomu cas :wink:
4. máj 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rienok ahoooj som ta zabudla pozdravit :dizzy_face:
4. máj 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak ja som skusala aj ten test co mam z Reprofitu su // ale ta je slaba
4. máj 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zlatanka30 gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kraaasa...tesim sa
4. máj 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 my zatial len potichucky
4. máj 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 no supeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: odfot, nech mame co ocumovat :grinning:
4. máj 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 fotak zobral manzel na akciu tak potom.
4. máj 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu10 to neries,ty sa tam nedostanes :wink:
4. máj 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 tak potom ten 4. den po KET nemohol byt falosne pozitivny, ale to sa bublinky rychlo chytili, ved ked si mala aj 1 hatchujucu blastocystu a 1 expandovanu, tak sa ani necudujem :slight_smile: krasa
4. máj 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 jej tak to sa teším s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tiež len potichúčky :wink:
4. máj 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 ale podla Stelca falosny :grinning:
4. máj 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 @speranza1 @moja 72 @bibi24 babeny dakujem za povzbudive slova a prajem aj vam tie // a aby sa vam to podarilo do stastne konca a dockali sa vytuzeneho mimca :wink: , ja som to konecne trochu predychala a odhodlal sa ist na MK. pisala som do RF co dalej tak mi dr odpisal toto: co se týče dalšího cyklu, doporučil bych opět počkat cca 3 měsíce, stimulační protokol můžeme nechat stejný, příp. s lehce vyšší dávkou.
Z možností, co by se ještě dalo udělat, připadá v úvahu:
1) přidat nízkou dávku kortikoidů (Prednison) jako prevenci nežádoucích imunologických reakcí bránících implantaci embrya a aspirin jako prevenci vzniku mikrotrombóz, které také mohou implantaci a vývoji embrya narušit
2) prodloužená kultivace embryí (embryotransfer 5.den)
3) hysteroskopie s biopsií endometria (možno podstoupit i u nás)
4) genetické vyšetření včetně tzv. trombofilních mutací
takze teraz idem zahajit tento maraton vysetreni a potom skusime ist znova do boja .....
4. máj 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rienok pamatas ked si vravela ze to vide :slight_smile:
4. máj 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatanka30 to budu nakoniec dvojky :wink:
4. máj 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok