Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kukulik30
21. jún 2012

@melisska doma je, mali sme ist na kupko, ale v noci ho chytila bolest bruska a hnacka, tak lezi momentalne 😒

melisska
21. jún 2012

@kukulik30 jaj uško male ☹ , aj tu v skolke je niejaka vyroza 😒
kde chodite na kupko?

dalida
21. jún 2012

@kukulik30 to mi je luto... Sesternicina dcerka, moja mala laska, ma zapal stredneho uska. Chytilo ju to den pred poslednym skôlkarskym vyletom 😒

kukulik30
21. jún 2012

@dalida joj, moja zlata, to je neprijemne... ☹

nelly3
21. jún 2012

@kukulik30
jej ty uz mas za sebou opu, ty si teda riadna nosnica 😀 super a vklad bude asi kedy? po opu cca 3-4 dni?

kukulik30
21. jún 2012

@nelly3 Et bude v sobotu 🙂

lenkalienka01
21. jún 2012

@kukulik30 držím palce 😉

kukulik30
21. jún 2012

@lenkalienka01 dakujem 😵

nelly3
21. jún 2012

@kukulik30
drzim palce, aj ja by som uz chcela mat Et, ale si este trosku pockam 😉 po vklade sa v brne berie len utrogestan? ci este nieco aj ine?

kukulik30
21. jún 2012

@nelly3 utrogestan a ja mam este k tomu teraz Estrimax, kvoli sliznici, aby narastla....ale ak nie je problem s endometriom, tak len utros 😉
a dakujem 🙂

nelly3
21. jún 2012

@melisska
a ty ako pokracujes? nejako nemam prehlad 🙂

nelly3
21. jún 2012

@kukulik30
aj som si myslela a neskusala si cervene vinko? aspon baby tak radili, ze je dobre na vysku sliznice

kukulik30
21. jún 2012

@nelly3 sak pijem kazdy den, uz si pripadam jak alkoholik, mm uz odmieta robit sparingpartnera 😀 aj alchemilkou sa nalievam ...
ale od kedy beriem estrimax, po UZV mi ho Koudy naordinoval, tak do OPU sa to zlepsilo, vraj ukazkova, to mi dal odkazat po dr Vitouskovej, lebo sme sa pred OPU rozpravali a ze sa mrkne , ked bude robit OPU, ze aka je 🙂 tak som spokojna, este nech podrastie co to a na ET uz snad bude akurat 😉

nelly3
21. jún 2012

@kukulik30
urcite bude 😉

kukulik30
21. jún 2012

ja mam taky pocit, ze u mna sliznica robi problem pri zahniezdovani, ale to len oj laicky pohlad...mozno to tak nie je, ale podla mna , ak nie je dostatocna sliznica, tak ano bublinky sa nemozu zahniezdit poriadne

nelly3
21. jún 2012

inac baby ked dobre ratam, tak mna to caka v juli koncom a urcite mrcha jedna sa posunie ako naschval a my ideme na dovcu do tatier a to budem po vklade cca 2-3 dni tak co teraz, ale ved budem len tak po troske chodit a turistikovat, nechcem to rusit lebo nas ide viacej, co si o tom myslite?

kukulik30
21. jún 2012

@nelly3 podla mna to je ok, hybat sa treba, aby sa prekrvoval organizmus, cize aj sliznica....len pekne chod a uzivaj Tatry 😵

nelly3
21. jún 2012

@kukulik30
inac aj ja si myslim, co sa ma stat sa stane 🙂

kukulik30
21. jún 2012

@nelly3 presne tak, ved ziadnu vysokohorsku turistiku nebudes robit, male prechadzky a lahke tury su v pohode 🙂

rienok
21. jún 2012

@kukulik30 a ešte červene grepy su OK na sliznicu a pripadne chilli 😉

nelly3
21. jún 2012

@kukulik30
presne tak, normalne sa uz neviem dockat toho vsetkeho, predtym som sa bala, myslela velmi negativne a teraz som nejako moc v pohode 😉

rienok
21. jún 2012

@nelly3 ahoj no aby som ta ukludnila tak ja som sla v den ET na dosť dlhú prechádzku do lesa (taká polotúra) a vidis to, dokoca som na začiatku aj chodila cvičiť len potom sa mi spravil hematom tak som v kľude, uvidime v utorok ako to bude vyzerat a ak OK tak idem znovu cvicit 😉 pohybu sa neboj ak nepojdes nad svoju obvyklu zataz

kukulik30
21. jún 2012

@rienok ano , chilly ja papam bezne, len tak na chleba, ale uz si musim kupit flasticku, lebo sa minuli, velka spotreba u nas 😀
a cervene grepy vyskusam 😉

nelly3
21. jún 2012

@rienok
stale myslim na teba, mas moj velky obdiv, ze si sa nevzdala, beriem si priklad z teba 😉

rienok
21. jún 2012

@nelly3 no vieš, ja som skoro po kazdom neuspechu chcela skoncit, ale vzdy ked sa mi to rozlezalo v hlave tak som vedela ze budem skusat az kym lekari nepovedia dost! nevedela by som zit s myslienkou ze som pre to nespravila vsetko 😉
no a v utorok si idem pre tehu knizku 😵

melisska
21. jún 2012

@nelly3 ja cakam 😉

rienok
21. jún 2012

@kukulik30 no ja som volakedy tiez mohla jest na kila no ale teraz si musim davat pozor 🙂

nelly3
21. jún 2012

@melisska
kolky den si ?

melisska
21. jún 2012

4

nelly3
21. jún 2012

@melisska
a kto ti robil vklad?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre