• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. septembra 2017 
@hora_lka ahoj. Ja mam k dispozicii Puregon 800 IU v jednom cartridge + Puregon pero a 10 ihiel do toho pera. Kupila som to ako 900 IU cartridge, ale minula som iba 100 IU. A viac uz nebudem potrebovat. Ak mas zaujem, pis IP.
16. aug 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baculiatko40 napisala som Ti do IP :slight_smile:
16. aug 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 rataj tak okolo 1300-1400e, ale to zalezi kde si zozenies a za kolko liek a injekcie a kolko bude oocytov!!LEpsie je byt pripraveny na viac ako potom v soku :wink:
16. aug 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, chcem vas vsetky povzbudit:slight_smile:!!!Urcite sa to podari, ta snura,ked sa nejako tu babenkam nedarilo zostat tehu je uz pretrhnuta :slight_smile:!!Pisem si s jednou kockou a je tehu 5tt a ozvaala sa mi aj druha a tiez je tehu!!Hadam im to nebude vadit, ze som to sem napisala, je to hlavne o povzbudeni vas ostatnych a ze nadej umiera posledna:slight_smile::slight_smile:!!Poctivo vas citam, vidim vela novych nickou a mozem povedat, ze ste dobre spravili, ze idete do RF, vedia co robia a nie je to hlavne len o peniazoch!!Ja viem, niektorym nevyslo alebo nevyjde 1IVF, ale potom sa to urcite podariiii:slight_smile::slight_smile::slight_smile:!!!
Drzim vam vsetkym silno prsteky a posielam tfuj, tfuj tehu viiiirruuusiiiiikkyyyyy :wink: :wink: !!!
16. aug 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zabka1124 dakujem za povzbudivé slová ja idem do Brna 12 a už sa velmi teším :slight_smile: :slight_smile: lebo tieto slovenské centrá sú len o peniazoch :unamused: :unamused: keby som vedela že mi ivf preplatí poistovna aj v čechách tak na 3 ivf idem do Brna :slight_smile: :slight_smile:
16. aug 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ja som bola v slovenskom centre, kde to o peniazoch na prvom mieste vôbec nebolo, naopak. Ale nedokážu mi tam už viac pomôcť a aj sama chcem Brno vyskúšať, som dosť zvyknutá z toho slovenského centra na osobný a pragmatický prístup (no zároveň empatický a takmer rodinný), také niečo očakávam aj v Brne a ak bude ešte lepšie, poteším sa :slight_smile:. A tiež sa veľmi teším :wink: .
16. aug 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot aj ja som zažila jedno centrum kde to o peniazoch nebolo vedela som že doki nám chce pomôct a ked už to všetko bolo na dobrej ceste tak ho odvolali a bolo po radosti :unamused: :unamused: mne písala kamoška čo sme spolu chodili do centra na SK a že v Brne budem spokojná a odchadzat s úsmevom ako od docenta chodila som do Iscare v MT :slight_smile: :slight_smile:
16. aug 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 hm, tak je RF naozaj dobrá voľba :slight_smile:. Ty si objednaná na 12.9.? Ku komu ideš?
16. aug 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot ja si myslím že sa pohneme dalej aj ked mám ešte 3 zmrazené embrijká tak pôjdem ešte na vklad :slight_smile: :slight_smile: idem k štelclovi tak sa teším :slight_smile: :slight_smile:
16. aug 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zabka1124
jj, ratam, ale injekcie som si zohnala u nas na SK, takze snad za pregnyl a neviem co sa este dava uz nebudem vela doplacat :wink: a aj podla oocytov ako pises sa plati max. 8000 CZK. len nech to uz vyjde :slight_smile:
16. aug 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som poradit kupila som si kyselinu listovu 400 a neviem ci to staci ci mam brat 800? a ci mam s nou nieco uzivat aby sa lepsie vstrebala
16. aug 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124
ja viem tiez o jednej co jej to teraz v Brne vyslo :wink: ale nejako sem uz nechodia, mali by nas prist trosku povzbudit, stara partia co tu bola, sa navzajom povzbudzovali a skoro kazda do jednej je uz mamina alebo tehulka :dizzy_face:
17. aug 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozem sa spytat? my sa snazime cca. 10 mesiacova a zatial iba jeden spontanny potrat hned na zaciatku tehu... a rozmyslam, ze asi zajdeme do nejakeho centra.. ale akosi sa bojim tych slovenskych.. co vsetko preplacaju poistovne, ked chcem absolvovat asist.reprodukciu v cechach? viete niekto? dakujem :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievcata, pridavam trosku povzbudenia. moje 4 IVF v RF vyzera nadejne, dnes 14 den od ET a test mam pozitvny, sice ciarka je slabsia ale je, to je moj 6 ET a prvy krat pozitivny test, ani menzes neprisiel, inokedy som uz davno krvacala. Tak neviem, potichucky sa tesim, v pondelo krv, ta to rozluskne. Tak snad sa mi po 6 rokoch konecne soli moj sen :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
oprava - splni moj sen :slight_smile:
17. aug 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika386 úžasná správa, držím silno palce! :dizzy_face:
17. aug 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot dakujem
17. aug 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 prosim Ta aku mas poistovnu.ja som vcera volala do mojej Union a povedali mi ze mi to nepreplatia.
17. aug 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som sa rozhodla skusit moje 3 ivf v Reprofite v Brne. 2 mi nevysli tu na sk vo Ferticente tak uvidime lieky a injekcie mam uz doma...tak cakam na ms a hor sa do toho...snad to vyjde. doktorka nam odporucala hysterektoskopiu si urobit ale akosi nieje cas...a neviem kde to na sk resp. tu v nitre robia....nechcem uz cakat dalsie mesiace roky pribudaju tak uvidime..., my ideme ako samoplatci...zatial sa mi zda pristup super.
17. aug 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kika386 Kika to je supééér :slight_smile:) Gratulujem !
17. aug 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 presne tak, tak sa pekne snazte a hlavne musite verit ze sa to podari
pozdravujem Brno a mojho fesaka Stelcla
@leontinka27 ja som tiez neppocula, ze by nase poistovne preplatili IVFko v zahranici nakolko podla ich pravidiel preplatia iba to co sa neda robit na Slovensku vid moja operacia ked som bola tehu v HK , takze ako samoplatca je to ok a stale ta to bude menej stat ako ked pojdes na Slovensku na poistovnu aspon u mna to tak bolo

na Brno nedam dopustit a stale ma v tom utvrdzuje moja dcera, lapjka jedna :grinning:
17. aug 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ana79 dobra volba, drzim palce :slight_smile:
17. aug 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 maz ju cistu alebo aj nieco ine, ja som brala od Jamieson a ta mala asi 1000ku a jednu denne ale mozes brat aj vitamin E aj to som brala
17. aug 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinda10 dakujem snad to vyjde dufam...
17. aug 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirinda10 no ale vidis baby pisali ze im to preplatili jedna baba co ma doveru jej v tomto roku preplatili dve ivf v brne
17. aug 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 dakujem ti
17. aug 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leontinka27 no neviem ktora poistovna nakolko IVF musis mat priamo cez CAR odsuhlasene dovod preco atd a ked to tam do 6 mesiacov neurobis, tak ti ziadost prepadne. Najlepsie zavolat do poistovne ale Dovera to urcite nepreplati. Co som sa ja navyvadzala v Dovere aby mi preplatili hospitalizaciu a operaciu ked som bola tehu ale nakoniec nemali na vyber nakolko TTTS sa u nas nelieci a ani o nom dr poriadne nic nevedia
17. aug 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika386 supeeeeeeeer, uz sa plni tvoj sen :dizzy_face: :grinning: :zipper_mouth:
17. aug 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem, len sa stale pozorujem a nic necitim, ani prsia ma nebolia, iba trochu krize ako na menzes. kedze som este nebola tehotna, tak neviem ako sa mam citit :unamused: , je mi to take podozrive, bojim sa biochemickeho t :frowning2: . no ale aspon ze prvy krat ciarocka na teste, uz to je pre mna posun vpred :slight_smile:
17. aug 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika386 teraz klud, necitaj níc na nete :wink: je to vporiadku :dizzy_face: drzim palceky
17. aug 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok