• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. septembra 2017 
@bibi24 sak uvidis, mne tiez bolo na zaciatku fajn, ale v 6-7tt to prisloo:slight_smile:, ale kazda sme inaaa!!
Tak to sa fazulka riadne zahryzla, ked uz je v pracovnom nasadeni hned od zaciatku :wink:
25. sep 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 a pracuješ celý deň za PC?
25. sep 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 asi áno, hoci mne to nevadí, ale ak sa bude aktualizovať často (čo sa zjavne bude :grinning: ), tak je to lepšie bez zavináčov :slight_smile: .
25. sep 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 - super si to spravila ten prehlad :sunglasses: , ano som cakatelka, doplnim neskor co mam za sebou
25. sep 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska
ja urcite nieeee
25. sep 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin ja som chcela začať v októbri, ale som srab a odkladám na november (začiatok) dúfam, že nebudem sama keď je to teraz také husté :slight_smile:
25. sep 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 aj ja som mala v pláne október, ale skomplikovalo sa to našimi novými diagnózami. Takže uvažujem o native (len tak, aby sme z cviku nevyšli :grinning: ), hneď ako budem mať stanovenú liečbu z hematológie, je dosť možné, že aj v novembri. Tak cvične sa asi teda zapojím :grinning: .
25. sep 2012 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rot budeš pichať fraxík? Inak mne ešte nedošli výsledky AMH takže preto aj november :slight_smile:. A bojím sa samozrejme ďalšieho sklamania, ale to asi všetky :frowning2: .
25. sep 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 uzastne blahozelam super tesim sa s tebou .Bola si u Stelcla na vklade?
25. sep 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to ešte neviem, ale predpokladám, že takmer isto áno. Mám Leidena, podporeného dvoma MTHFR, takže riziko trombózy je dosť vysoké. len mi musia ešte pozrieť homocysteín a zopár ďalších vecí + mi MUDr. Malíčková (imuno) poradila, čo by bolo vhodné ešte doplniť z imunologických vyšetrení. Aha a ešte čakám na to, či náhodou nemám mutáciu aj na cystickú fibrózu, čo by bolo teda pekne v pr... Zábava, no :unamused:
25. sep 2012 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatanka30 dakujem :slight_smile: praveze nebola, uplne sme sa minuli cele ivf. 2krat sono u Kozumplika, OPU Vitouskova a ET zase Kozumplik :grinning: Ale aspon sme si dopisovali a o vsetkom som ho informovala :wink:
25. sep 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rot husté, ale aspoň veľký krok tým správnym smerom, aby sa to podarilo :slight_smile:
25. sep 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. sep 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 v podstate ano, cize viacmenej sedim. preco?
25. sep 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 uz si doma? ako?
25. sep 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 lebo aj ja sedím celý deň pri počítači a počula som aj také názory (podľa mňa kraviny), že žiarenie škodí a vlastne preto sa neuchytí a veľa báb ani nejde na počítač počas tých 14 dní. Tak len preto sa pýtam :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 Neviem to posudit. Ale neviem ci je to celkom pravda, lebo nieco vyzaruje skoro vsetko - mobil, ak mas mobilny internet, wifi, bluetooth. Neda sa uplne izolovat. Moze skodit este milion dalsich veci.
Ja sa riadim pokynom Dr. a podla mna je to aj rozumne - normalne fungovat, ziadna PN, vylozene nohy a pod. Nerobit tazku fyzicku namahu, nedvihat tazke veci, setrit sa, ale zaroven normalne fungovat :wink:
25. sep 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bibi24 v tomto máš úplnú pravdu. Všetko s mierou :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to som este nepocula, ak to ma skodit tak potom vsetky co robime denne za PC musime byt na PN pocas celeho tehu ked ziarenie ma vplyv na vyvoj alebo uhnezdenie. Ja som nebola na PN a po vklade som isla do prace, ziadna PN a to som pisala, ze asi po 3 dnoch po OPU som letela do Talianska a bola som na ture prave vtedy sa nam to zadarilo, pytala som sa Stelcla ci mozem a on, ze vsetci zahranicni co k nim chodia hned po OPU letia domov a vsetko je ok a netreba behat maraton a jazdit na koni ale inak, ze mozeme robit vsetko
25. sep 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
25. sep 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinda10 tak ja som o tom počula veľa krát, ale ja takýmto kravinám neverím, tak preto som rada, že to svojím príkladom môžte totálne vyvrátiť. Dokonca mi zakázali nosiť čierne prádlo a nikomu o tom nehovoriť ( čo je nemožné), tak nad takýmito vecami sa len pousmejem :slight_smile:, ale to žiarenie mi trošku vŕtalo v hlave to sa musím priznať :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka1124
@mirinda10
@ria191
@bibi24
@hora_lka
@rot
@zlatanka30
@falin a všetky ostatné na ktoré som zabudla mi prepáčte :slight_smile: tak vklad sa nám trochu posunul na 10:00 na dialnici boli tri havárky tak sme museli čakat :slight_smile: :slight_smile: teraz tá dobrá správa všetky tri mrazáčiky to do dneska rána vydržali tak mám v brušku tri pokladíky :slight_smile: :slight_smile: vklad prebehol v pohode aj doki bol velmi fain no Štelcl to nebol ale nevadí :grinning: :grinning: musíme verit :wink: :wink: tak uvidíme či sa budem za 14 dní usmievat alebo plakat :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@tinka9075 plakať od šťastia :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ahoj potichúčky gratulujem :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 to dúfam že budem ved z troch sa jedno udržat musí :slight_smile: :slight_smile: ale ma upozornili že keby sa náhodou ujali všetky tri tak mi ich nenechajú vraj je to velká zátaž pre ženu mne stačí aj jedno :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 gratulujem ... si na dobrej ceste k uspechu :slight_smile: super
25. sep 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka dakujem no uvidíme zajtra balím kufor a idem smer Tatry už sa teším :slight_smile: :slight_smile:
25. sep 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 preboha a to kto ti povedal co je to za sarlatana, ked hovori este aj o pradle, ja tvrdim, ze myslienky sa zhmotnuju a tomu verim ale ziadne pradlo nema vplyv na oplodnenie :sunglasses:
25. sep 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirinda10 čierna farba obsahuje veľa olova tak preto. Ale máš pravdu, bola to bylinkárka ževraj veľmi dobrá, ale ja som išla od nej veľmi sklamaná pretože žijeme v 21. storočí a nie v 19. :slight_smile:
25. sep 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 velmi pekne ciarocky, blahozelam.. :slight_smile: :slight_smile:
@tinka9075 super, drobcov mas v brusku a vsetkych 3.! vyborne :slight_smile: pekny vylet prajem.
25. sep 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok