Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 ahoj ako sa mas?

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka ahoj zatial ok len ma dva dni bolí brucho v predvčerom som ani zaspat nemohla také bolesti som mala až som sa zlakla tak som písala dokimu mail odporučil klud a magnézium 🙂 🙂 už je lepšie ale brucho cítim stále test robit nebudem aj ked mám doma ale bojím bojím 😖 😖 a ty ako všetko ok? 😉

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 mna dole tiez stale picha, ale to su asi stale prestimulovane vajecniky, vcera ma priserne bolela hlava, inak som v pohode ... testovat nechcem, tiez bojim, bojim, tak velmi by som chcela pozitivny vysledok .. volala som mojmu doktorovi, ze chcem prist uz v piatok na krv, sestricka ma zrusila, ze je to skoro, v pondelok tam nie su, tak az v utorok, a tym padom sa cakanie posuva o den viac ... asi to cez vikend nevydrzim 🙂 hlavne musime byt v pohode a drzat sa

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka hlava ma zatial bolela asi dva krát inak všetko ok ani ceci necítim že by boleli no necháme sa prekvapit čo z toho bude či sa aspon jeden drobec ujme 🙂 🙂 ja mám íst na krv do centra tak uvidím ale zase íst kvôli tomu do blavy to asi zbehnem k môjmu dokimu síce výsledky budú až o dva dni ale nevadí počkám si 🙂 🙂 mne sa už do gf nechce íst hlavne aby som nevidela tie oduté tváre 😀 😀

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 ale to budes vediet vysledok az v stredu? vydrzis? ja si hovorim, ak to ma byt, tak uz to tam je, a ci v pondelok, utorok alebo stredu, uz je to jedno, tentokrat sa ani nestresujem ako po minule razy, je to zbytocne .. tak uvidime 🙂 kedy si sa nakoniec vratila z Tatier? kde vsade si bola?

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka asi až v stredu nevadí vydržím snád sa jedno uchytí a ked nie tak s dokim dohodneme iui 🙂 🙂 z tatier som prišla v piatok no vela mne toho nepochodili ked som bola chorá sa mi ani von nechcelo íst som kýchala smrkala kašlala a kašel ma drží stále sa bojím aj zakašlat 😒 ale na Štrbskom Plese sme boli to som si nenechala ujst 😉 😉

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 Tatry su nadherne, isla by som hned .. my mame tento vikend Dni zela, to je taka 3dnova akcia, trhy, program, jedlo ... moc sa na to netesim, lebo byvame hned pri kulturaku, takze vsade okolo nas budu stanky, bude rachot, buchot, ked otvorim okno sa budem citit ako vonku 🙂 a z centra Ti nebudu volat, ze treba prist na krv? preco to u Tvojho doktora trva tak dlho?

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka jáj tak to budete mat veselo aspon pôjdeš na trhy 🙂 mne doki povedal že krv na tehu musia posielat do blavy preto to tolko trvá asi len zbehnem do centra 🙂 🙂 pozerám že si ok Malacky ja mám brata ženatého na záhorí býva v Záhorskej Vsi 😉 😉

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 a nepridete k nemu na vikend na navstevu? a potom do Stupavy na dni zela? 🙂 u mojho dr to tak dlho netrva, minule som si dokonca zobrala krv do laboratoria sama aj som ich uprosila, ze si pockam na vysledky ... ale teraz ma odpinkal, ze v utorok

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka asi nie lebo muž bude v robote 🙂 no skúsim tiež tak že si krv zanesiem a počkám na výsledky ich nejak poprosím 🙂 🙂

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 skus, mozno to bude rychlejsie 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka no budem musiet aj ked neviem prečo si myslím že to bude negatívne 😒 nejako tomu neverím že by sa zadarilo 😕 😕

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 jaaaaj len nehovor, nechcem pocut nic negativne, nemysli na to, ze to nebude dobre ... ak nebude, tak potom budeme smutne, ale teraz nie

v555
1. okt 2012

@hora_lka
@tinka9075 baby ja som testovala na 5.deň po ET,tiež som nevydržala 😀 😀 😀 ,veľmi Vám držím palce......

hora_lka
1. okt 2012

@v555 a bol hned ten prvy test pozitivny? ja sa bojim, tak velmi by som chcela, neviem sice co dosiahnem tymto oddalovanim, ale este drzim, este netestujem

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka len mna to teraz velmi netrápi uvidíme čo z toho bude 🙂 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@v555 ahoj len ja som nemala pk tak na test je ešte skoro počítam tak 9-10 den po KET 🙂 🙂

v555
1. okt 2012

@tinka9075 aj tak silno držím palce a viem,že to vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 MUSÍ

v555
1. okt 2012

@hora_lka áno bol pozitívny ale veľmi slabá čiarka,potom síce silnela 😀 😀 😀 😀 a už kope

tinka9075
1. okt 2012

@v555 dakujem no necháme sa prekvapit a ked nie bábo si z Brna donesiem určite 🙂 🙂

v555
1. okt 2012

@tinka9075 to je tutovka 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@v555 to dúfam že je 🙂 🙂

hora_lka
1. okt 2012

@v555 snad sa cez vikend rozkyvem k testu 🙂 a Ty si bola v Brne alebo tu?

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 nic ine nam neostava, len cakat .. a mozno budes mat usetrenu cestu do Brna, co vies 😀

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka no len čakat možno ušetrím cestu len môj muž je presvedčený že aj tak na nás bábo čaká tam 🙂 🙂

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 mozno ma dobreho tusaka 😀 nech to vyjde, v podstate je to jedno kde, len nech to vyjde 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka presne tak len nech to vyjde a mám už bábo 🙂 🙂 on bol z tej konzultácie 🙂 strašne vytešený možno aj preto že zo Štelclom sa dobre kecalo a nasmiali sme sa dost 😀 😀

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 to je dobry zaciatok, ze mas tie najlepsie pocity, z lekara, z centra, my sme tiez isli odtial pozitivne naladeni, tak uvidim, co z toho celeho pozitivneho vzniklo 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@hora_lka ozaj to bol dobrý začiatok a ked mi povedal že ved to zvládneme aj tie potraty poriešime a bábo bude som sa skoro rozplakala ale prebrali sme ozaj všetko 🙂 🙂 takýto prístup sa v našich centrách nevidí 😖

hora_lka
1. okt 2012

@tinka9075 preto maju taku uspesnost, je to o psychike, problemy maju baby vselijake, ale ked sa k tomu dobre postavia, tak aj ta baba to hned inak berie .. povedal, ze nam nikto nemoze zarucit, ze sa to podari, ale keby to nevidel perspektivne, tak by nam to hned povedal ... v podstate u nas problem nevidel ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre