• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
@tinka9075 aj my sme to prezili v dobrej nalade, predtym sme boli v Ledniciach, je tam nadherne, dali sme si obed, super den ... ale zajtra bohuzial realita, idem do prace, tak teraz do postele .. dobru
30. okt 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka my sme už z domu šli v dobrej nálade a zostala aj ked sme šli domov a aj to je základ úspechu :slight_smile: :slight_smile: a vkladali ste dve? :slight_smile: :slight_smile: dobrú nocku ,,,
30. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 gratulujem k vybornym vysledkom testu! :slight_smile: pozeram, ze si mala vklad na moje narodeniny, hi hi. Dobry datum.
Vitaj medzi tehulkami, davaj na seba pozor a tesime sa najblizsie na spravy o bijucom srdiecku :slight_smile: :wink: :sunglasses:
Ostatnym snazilkam prajem trpezlivost a coskoro radost z // ! :slight_smile: ja idem zajtra na druhy ultrazvuk, tak sa aj trochu obavam. Dufam, ze drobcek rastie ako ma..uch.
30. okt 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@horalka79 dakujem ti, si zlata aj ja ti drzim palce nech dojdes stastlivo do sameho konca
31. okt 2012 o 05:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 vkladali sme dve a este mame 2 v mraznicke
31. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 - srdecne blahozelam tehulka :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: a posielaj tehu virusiky, je nas tu zopar cakatieliek :grinning:
@tinkatinulka - neskusala si testik?
31. okt 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak dnes nás čaká prvá konzultácia u Dr. Koudelku ... držte palce... dúfam, že sa čoskoro pridám k vám čakateľkám a tehuľkám :slight_smile:
31. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
posielam info o nas. V pondelok nam rozmrazili 11 vajicok, spg bol celkom fajn, oplodnilo sa nam 9, tak sa vytesujeme :slight_smile: Dnes budem volat ako sa maju nasi bobacikovia a upresnia kedy bude vklad
31. okt 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kika017 drzime :wink: , uvidis budes v rf spokojna
31. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin drzim palceky nech sa pekne delia :slight_smile:
31. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin tak drzim palce, nech to dobre dopadne :slight_smile:
31. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 dobre to dopadne, uvidis, drzim palce
31. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakatelky zelam len pozitivne testiky :slight_smile:
31. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin dakujeeem posielam vsetkym to velke prianie aby sa vam to podarilo:slight_smile:
31. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin super, že deväť úžasné čísielko, len nech to dobojujú až do konca. Veľa šťastia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ako sa máš tehuľka naša? Bábinko poslúcha?
31. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ozaj ten prednison musím brať v rovnaký čas? lebo ja kedy ma napadne hm? :astonished:
31. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj no dneska som bola na krvičke a čakam do poobedia aky bude vysledok...bojiiim :wink:
31. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka - silno drzim palceky, aby bol pozitivny

@sarasota
@hora_lka
@ria191 - dakujem babulky. Ja sa tak tesim a zaroven bojim, ale ved to poznate. Naposledy som to absolvovala pred rokom, a strasne by som si priala uz konecne uvidiet //
31. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin držím palce velmi velmi :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika017 držím palčiaky budeš spokojná RF je dobrá volba :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hora_lka super možno sa uchytia obe a budú dvojičky :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin tak ja mám začať tento týždeň, ale mooooooc sa mi veru nechce aj ja bojim bojim bojim, ale jedna kočka napísala niečo čo sa mi veľmi zapáčilo a pre všetky kočenky a aj pre teba @nelly3 "kto nebojuje ten nevyhrá" tak huráááááááááááááááááááááá do boja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ria191 ja si ho davam rano ako vstanem.Dnes som objednana na sono o pol druhej verim ze bude vsetko v poriadku dam potom vediet.Takze do bojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a na konci boja vas caka najkrajsia vyhra na svete. :slight_smile:
31. okt 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota ty ho ešte užívaš? Bude všetko v poriadku uvidíš :slight_smile: . Jasné treba bojovať pokiaľ to ide mnohé z vás sú toho dôkazom, že sa to oplatí :slight_smile:
31. okt 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 budem ho uzivat az do ukoncenia 12 tyzdna
31. okt 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mozne to je :slight_smile: budem sa tesit z jedneho alebo dvoch, len nech to dobre dopadne :slight_smile:
31. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile zienky, pridala som fotecku z druheho sono do albumu :slight_smile: uz rozoznat hlavicku a rucicky :grinning: :dizzy_face:
Pekny dnik prajem!
@sarasota pridaj potom tvoje foto :slight_smile: drzim palce
31. okt 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
ale ved ja uz tolke roky bojujem, ze az :grinning:
31. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja viem :slight_smile: chcela som ťa len štuchnúť :grinning: . Viem, že keď sa budeš na to cítiť tak pôjdeš pre nanučika. Verím, že to bude čoskoro :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: .
31. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok