• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@nelly3 predpíše mne predpísal môj gynekolog :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo cavles mojaaaa... juj my sme tu uz stare paky:grinning:... no aspon ja:grinning:DDD.. dnes som prave absolvovala hysteroskopiu... vsetko bolo v poriadku, tak som velmi rada a mozno v dalsom cykle pojdeme znova do boja... myslela som, ze si dam velku prestavku ako v skole..ale nemam naco cakat..akurat tak na €..to je pravda:grinning:DDD a ty??? ako sa mas moja....pis, hovor prehanaj:grinning:D :wink: :grinning:
2. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 - ano, aj utrogestan ti predpise
3. nov 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - super ze vsetko je v poriadku. Drzim palce do dalsieho boja
3. nov 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 aj mne predpisuje obvod.gyn.estrofem a utrogestan v pohode
3. nov 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne tiez predpisuje gynekologicka aj estrofem aj utrogestan bez problemov
3. nov 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota Ahoj, vsimla som si, ze si pisala o reprod. imunologii. Ako dlho si prosim ta musela brat ten prednison, kym ste mohli ist na dalsie ivf? Ja som sla tiez do prahy na testy a mam pocit, ze budem mat tu istu diagnozu ako ty. diky.
3. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka ahoj jak sa mas? co mas nove? myslim na teba
3. nov 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin d a k u j e m:slight_smile:...aj ja tebe prajem len vsetko dobreeee...:slight_smile:
3. nov 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktore ste po transfere , po akej dobe od transferu ste mali styk s manzelom? ja sa stale bojim aby som nieco nepokazila :frowning2:
3. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin Ahoj,nemali sme na seba stastie,lebo prisli sme skoro a hned nas zobrali. Mali vsetkych 7 ako hatchujuce blastocysticky,takze dve nam vlozili a 5 mrazime. Tak drzim palceky a dufam ze obidve budeme mat tie najkrajsie kolajnicky na svete :slight_smile:
3. nov 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@falin
to viem, ten mi aj minule predpisal utros :slight_smile:
3. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 gratulujem k dobrej urode a drzim palce na kolajnicky:slight_smile:
3. nov 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 držím velmi palce :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukulik30 @speranza1 ja som momentalne 7 den po ET, tak cakam....
3. nov 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@hencidlo velmi prevelmi ti drzim paluchy... tentokrat vam to uz musi vyjst.... napisem aj IP...:slight_smile:
3. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - dakujem
@zeina62 - mam to cerstvo za sebou , dr. hovoril ze 5 dni nemat styk, potom je to uz ok :wink:

@stastenka42 - krasne, drzim palceky na kolajnicky. Aj my sme prisli skor a hned zachvilu nas dr. zobral a hovoril ze par pred nami prisiel skor, tak sme boli asi na sale vedla :grinning: . My sme vkladali 3, bola som sama prekvapena , 2x blastocysta a 1x expandovana blastocysta. Verim ze to konecne vyjde a budeme porovnavat kolajnicky :sunglasses:

@hencidlo - drzim palceky :wink:
3. nov 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin držím palce len aby neboli trojičky :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hencidlo tak drzim paluchy a budem ta sledovat :wink: :dizzy_face:
3. nov 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42
@falin aj vam dievcata drzim palce...nech tu o dva tt pozerame na krasne kolajnice :slight_smile:
3. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin drzim palceky na kolajnicky :slight_smile:
3. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 aj tebe zelam kolajnicky na teste
3. nov 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@radina ahoj brala som ho 5 tyzdnov pred IVF
3. nov 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekne dakujem,inac ani nepocitam z inym vysledkom :slight_smile: ale keby ste na nas tehulky vypustili par tehuvirusikov nech sa nakazime by bolo super :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posielam tehuvirusiki :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pre vsetky cakatelky
3. nov 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sarasota dakujem za všetky babenky čakatelky aj tie ktoré budú stimulovat ale si nám ich poslala :slight_smile: :slight_smile: aspon si každá môže zobrat :wink: :wink: :wink: :wink:
3. nov 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je este nejaky ten TEHU virussss :slight_smile: nech sa nalepi aj na vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky dakujem, idem oddychovat :slight_smile:
3. nov 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile: prosim vas viete mi povedat ako prebieha soft stimulka?kolkokrat ste boli pocas nej na ultrazvuk??a este by som potrebovala vediet v akych casoch robievaju odbery a vklady??myslim ci to byva vzdy v nejakych skorych rannych hodinach ze tam treba ist radsej den dopredu a prespat v brne alebo aj neskor okolo obeda resp.poobede??velmi pekne dakujem za kazdu spravicku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota
@horalka79 mnaaam,velka vdaka,vybornee :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2012 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok