• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

16. januára 2017 
@zeina62 ja som nikomu nikdy tolko mailov nepisala ako prave Dr. Stelclovi....
6. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ja mam 33 rokov, predtym som mala dva neuspesne KETy, a teraz je to prvy krat ET s predlzenou kultivaciou. moj manzel ma aj zle spermie tak som nechcela dalsi KET lebo tym mrazenim sa kvalita toho embria znizuje ked mame tie spermie take ako mame, a este dalsia vec ja mam darovane vajicka .-)
6. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 aj ja som asi tiez v zivote nikomu tolko neposlala ako jemu :slight_smile: je to anjel ze sa nam tak venuje, a najviac sa mi pacia tie jehoo smailiky co posiela, ze si da aj tu namahu poslat ako odpoved aj toho smailika je uzasny
6. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 aj ja mam 33 :grinning: .... my zatial stale ideme so svojim "materialom"...ale tiez mame zly spmg.
6. nov 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 neboj sa teraz si v dobrych rukach, uvidis ze Dr. ti pomoze a uz budes coskoro tehu:slight_smile:
6. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 idem varit pridem potom zas na konik tak pekny dnik :slight_smile:
6. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 krasny dnik a pohodove varenie..paaaa
6. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 Ahoj aj ja som mala zaciatkom roka biochemicke tehu,hcg som mala 886,celk6 vysoké,po 4 dnoch som mala 16.. a to sme uz vedeli ze je zle,a na utz nebolo nic,prazdna maternica,ako hovorís aj mne to dopadlo ako tebe,ale Urcite sa dockame miminka,inac aj ja chodim k stelclovi :slight_smile:
6. nov 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 ahojcek... urcite sa nam to raz podari... ty si teraz v akom stadiu?(snazite sa, si po IVF? )
6. nov 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - takych nas je tu viac co sa vecne vypytujeme :grinning: :grinning: , ale v Brne su zlati a este sa mi nestalo zeby ma odbili.
Ty teraz cakas na ms a v dalsom cykle mozes ist na to?

@zeina62 - to je super ze ciarocky su nadherne, neboj piatok je tu coskoro, som zvedava kolko vas je?
6. nov 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 @speranza1 - aj ja som si presla biochemickym, takze viem co to je, tie pocity su hrozne :frowning2:
6. nov 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to je pravda, su velmi milí, aj mne stale Dr. Stelcl odpovie na moje otazky....
ano v dalsom cykle mozem ist hned nato..tak to ideme skusit este pred koncom roka... uz mam aj lieky z Brna (to aby som nemusela behat, hladat a zhanat lieky tu na SVK)
A ty? ako si na tom ty? (troska stracam prehlad:slight_smile: ) :wink:
6. nov 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - super ze idete na to. Silno ti prajem aby vam to konecne vyslo
Ja aj Stastenka42 sme boli v sobotu 3.11. na transfere (inac tesne po sebe sme isli :wink: ) , tak teraz cakame a cakame a dufame a verime ze to bol ten uspesny pokus
6. nov 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin jeej tak to vam velmi prajem, z celeho srdiecka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vy sa uz dlho snazite, ze? A kolko ste vkladali 1-2?
6. nov 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujeeem, aj ja som zvedava:slight_smile:
6. nov 2012 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby od kedy zhruba zacinaju nevolnost tehotenske? mne uz asi take dva dni je tak divne od zaludka a criev a obcas ma napne a minule som zjedla mandarinky a musela som ich vyvratit
6. nov 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin aj ja vam drzim veeeeeeeeeelmi palce :slight_smile:
6. nov 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 myslim, ze je to individualne.... kazde tehu je ine... myslim si :grinning: :grinning: :grinning: kedze tehu som nikdy nebola:grinning:DDDD
6. nov 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - dakujem :dizzy_face: snazime sa uz 12 rokov, mame 7-rocnu dcerku z KET-u. A uz radsje ani neratam kolko ET a KET mame za sebou. :confounded: Vy sa tiez dlho snazite, ze?
Vkladali sme 3, tak som zvedava, ale my sme mali zmrazene vajicka a zly spg

@zeina62 - vdaka :wink: . A tie nevelnosti su naozaj individualne, u niekoho nie su vobec a niektore stravia na WC kopec casu :confounded:
6. nov 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@falin
no ved sa odsledujem a uvidim :slight_smile: aj tak dakujem za odpovede
6. nov 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin preco neskusite predlzenu kultivaciu? tam je vacia sanca
6. nov 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin my sa snazime este len 6 rokov a teraz to bude moje 5 IVF.. pred tym aj nejake IUI..ale tie ani neratam.... my sme KET nikdy nemali, kedze nam stale bambulky zahynuli :frowning2: .. ale teraz iste vydrzia... aj u nas je problem spmg.
Nam navrhovali uz darcovske spmg..ale zatial sa k tomu neviem dokopat..tak velmi by som chcela manzelovo dietatko.. taku malu krasnu ciernu papulku... NASU.. :grinning: :grinning: :grinning: juuj cmuky..uz teraz moje deti milujem :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zeina62 - ja som mala aj teraz PK a aj zopar pokusov dozadu a nic :confounded:
6. nov 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin tentokrat to vyjde... musime verit ...
6. nov 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - 6 rokov je riadna doba a 5 IVF tiez dost. My sme mali vzdy aj mrazacikov, ale nic nam to nebolo platne. Aj vam povedali v com moze byt problem ked vzdy to vzdaju? Mate genetiku?
Inac nam tiez navrhli darcovske, ale ja sa s tym neviem akosi stotoznit. :unamused: Tak stale skusame, dufam ze teraz nieco bude.
To ti verim ze uz teraz ich mas rada, su to vytuzene a vymodlene deticky, nase poklady. Ozaj manzela mas zo zahranicia, ked pises "cierna papulka"?
6. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - veriiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile:
6. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin :grinning: niee je to slovacisko ako repa..ale je taky tmavsi typ....tak ho volam, ze moj cernusik:grinning:...my mame asi vsetky vystrenia mozne za sebou... a hlavnym problemom je u nas vraj spmg. :fearful: ... a je mi to luto, pretoze mm nepije, nefajci, ... a nechapeme ako je mozne ze mame taky zly spmg...
6. nov 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to mi je luto :frowning2: strasne ti drzim palce aby sa vam to uz konecne podarilo
6. nov 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 to uz v desnej dobe maju skoro vsetci aj moj muz a v nasej rodine ani neratam kolko chlapov, ja neviem co sa to robi ale zla doba je a cim dalej tak je menej a menej plodnych ludi :frowning2:
6. nov 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeina62 myslim si, ze to pojde dole vodou, stale viac a viac bude chlapov so zlym spmg... to bude mozno tym ovzdusim, stresom, alebo neviem cim...
6. nov 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok