Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

janap76
10. dec 2012

@radina ahoj 🙂 my sa tam chystáme v januári iba na prvú konzultáciu 🙂

freeze24
10. dec 2012

@janap76 tak taku nejaku "super" podporu a profesionalitu som tam citila aj ja...a sestricka to svojim spravanim len zaklincovala.s RF sa to nedaaaaa ani porovnat 🙂 ja som bola na konci novembra na et a este par dni mam do testovania.snazila som sa byt v pohodicke ale od vcera mam nejake nervy a mam fakt strach 😒 😒 😒

tinkatinulka
10. dec 2012

@speranza1 krásny výkon..vela zdravíčka babatkám a budes vkladat 2?

janap76
10. dec 2012

@freeze24 verím ti, jasné že máš strach ..... kedy je deň D ...testovací ?

freeze24
10. dec 2012

@janap76 v stredu 12.12. 😒

radina
10. dec 2012

@janap76 Ahoj, my ideme tento tyzden na druhu, asi si uz dohodneme stimulku....ale ako nad tym tak rozmyslam, zakrok vychadza skor na ten februar. Ku ktoremu dr. idete? my sme u koudelku.

janap76
10. dec 2012

@radina ahoj 🙂 hmmm ešte neviem ku komu pôjdeme, ale čítam tu hore dole kade tade všetko a na Koudelku sú tu samé pozitíva 😉 ako sa ti páčila tá prvá navšteva tam ?

janap76
10. dec 2012

@freeze24 prosím ťa a brala si aj nejaké hormóny ?

speranza1
10. dec 2012

@bibi24
@falin dakujem dievcence..ste veeelmi milee ..naozaj... 🙂

freeze24
10. dec 2012

@janap76 ano brala, mala som soft stimulku.ale kazdej kocke davaju hormony individualne.to je super ze ti "usiju" stimulaciu na mieru a nie len tlacit do teba velke mnozstvo hormonov

radina
10. dec 2012

@janap76 V pohode to bolo, tak v podstate ja mam uz vsetky vysetrenia za sebou, od genetiky po reprodukcnu imunologiu, cize si vzal moje papiere a dohodli sme sa na dalsiu navstevu, povedal mi kolko by to stalo, a ktore hormony by mi dal a ze teda nechame to na ten januar. Mne ho oni pridelili, mne to bolo jedno ku komu by som sla. 🙂
Kolke ivf to bude u vas? u mna druhe.

janap76
10. dec 2012

@radina super 🙂 my sme ešte na IVF nedošli, neviem prekonať ten pocit nedôvery k dr ... a poisťovňa nás schvaľuje od 30.10.12 !!! už 6 týždňov. Koniec roka, tak už riešia iné. nevadí. prosím ťa máš už predstavu koľko Vás to cca bude stáť ?

janap76
10. dec 2012

@freeze24 v stredu pôjdeš na krv k svojmu gyn tu na Slovensku ? taký krásny dátum 12.12.12 môže priniesť iba dobré výsledky 🙂 uvidíš 😉

radina
10. dec 2012

@janap76 mas vseobecnu zdr. poistovnu? kym to schvalili mne 1x, trvalo to 2 mes. ! .. teraz 2x to iste, ale najprv chceme ist do Brna. Ziadost mame schvalenu vraj na takmer cely dalsi rok... takze potom uz nebudeme musiet cakat.
Tak ja pocitam, ze spolu s liekmi tych 1000 eur.

tinka9075
10. dec 2012

@janap76 v Brne budeš spokojná ako som ti písala z GF sa to nedá porovnat ja mám jeden zážitok z Harbulákom ked som tam bola na sono ked som pichala injekcie na ivf tak sa ma po sone pýtal či pichám ako mi kázal som na neho tak čudne pozrela že ved asi nie som hlúpa a idem podla predpisu 🙂 🙂 on mi povedal že čo pozerám na neho ako tela tak som mu hned šplechla do tváre že to ja vždy ked vidím pred sebou vola 😀 😀 a vtedy som si spravila o GF svoju mienku 🙂 🙂 tal len čís skôr odtial íst preč 🙂 🙂

freeze24
10. dec 2012

@janap76 snad mas pravdu 😉 v stredu mam robit teh.test a na krv az potom.potvrdit bud pozit.alebo negat.vysledok.nas to stalo necelych 1400eur ale uz som si podala do poistovne aj ziadost na refundaciu

janap76
10. dec 2012

@tinka9075 počkaj Tinka, to myslíš že ti doslova povedal že teľa ????? toto nemyslíš vážne ?

janap76
10. dec 2012

@freeze24 hmmmm refundáciu ?

janap76
10. dec 2012

@radina ja mám dôveru.... takže na Slovensku si ešte IVF nemala, a to prvé si mala v Brne ? kedy ?

tinka9075
10. dec 2012

@janap76 hej presne tak ja som to povedala mužovi až doma ešte mi povedal že keby to vie tak pán doktor by dostal peknú po papuli 😀 😀 ale ved Harbulákove IQ je velmi úbohé on sa ani nevie správat 🙂 🙂

janap76
10. dec 2012

@tinka9075 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte som ti chcela povedať že ....super reakcia ....aké požičaj, také vráť 😀 😀 😀 😀

tinka9075
10. dec 2012

@janap76 ešte že mám vždy pohotovú odpoved mne bolo jedno asi sa nenechám urážat takým blbcom 🙂 🙂 ved mohol byt rád že na mna zarobí somár sa mal správat aspon slušne 🙂 🙂

janap76
10. dec 2012

@tinka9075 NEUVERITEĽNÉ ....ponížil iba sám seba .... neskutočné ....keby mne také povedal....asi onemiem na 2 dni ...a to mám dosť podrezaný jazyk, ale toto je silná káva 😠

tinka9075
10. dec 2012

@janap76 presne sám dal o sebe vediet akú má úroven 😀 😀

radina
10. dec 2012

@janap76 Prve bolo na SR, aj ketko jedno, dala som si dalsiu ziadost do poistovne na druhe ivf na SR, ale predtym pojdem na soft do Brna. Ak by to nahodou nevyslo, skusim to dalsie platene poistovnou tu na SR. Skusam Brno hlavne kvoli dobrym referenciam , co maju. 🙂

janap76
10. dec 2012

@radina prosím ťa a genetiku a reprodukčnú imunológiu si absolvovala na Slovensku alebo v Brne ?

janap76
10. dec 2012

@radina zaujímavé je, že na Slovensku to "akože prepláca poisťovňa " a zaplatíš takmer rovnako v ČR, kde si samoplatca !!! to ako to je normálne ??? lenže tu na Slovensku, takmer do každej ženy napchajú hormóny za 400-500 eur ... som z toho jeleň ☹ 😠 😖

janap76
10. dec 2012

@radina koľko máš rokov ? ak sa teda smiem opýtať 😉

radina
10. dec 2012

@janap76 Genetiku v SR, lebo bez toho by mi asi ani ivf nespravili, a imunologiu v Prahe v Podoli ... samozrejme , ze nam daco nasli, takze beriem prednison na utlmenie imunity. Som si povedala, ze radsej absolvujem vsetko dopredu, nech robit zbytocne ivf pokusy. 😖

radina
10. dec 2012

@janap76 Asi to vyjde menej kvoli tomu softu. Lebo poistovna ti preplati len dopredu dany pocet jednotiek hormonov, ja som brala az 4 merionaly denne, cize som si platila nejake injekcie navyse. Nas to ivf v SR stalo asi 700e plus to co platila poistovna. No pekny biznis to je ! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre