Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hencidlo
27. dec 2012

@speranza1 moja preco mas ten pocit, ved ti ciarocka silnie ci nie? a na krvicku ides kedy? este nehadz flintu do zita moja, ja pevne verim, ze ciarocka bude este viac silniet :o)

tinka9075
27. dec 2012

@speranza1 tak to je nespravodlivé 😖 😖 ja som ti to velmi priala 🙂 🙂

zeina62
28. dec 2012

@speranza1 boze to je nespravodlive ☹ a co mohla byt pricina ze to nevyslo?

speranza1
28. dec 2012

@hencidlo
@tinka9075
@zeina62 ahojte zlaticka.... hej ta posledna ciarocka bola krasna, ale ja uz aj krvacam, testy slabnu,
dakujem vam za vsetko ste velmi mile 🙂

zeina62
28. dec 2012

@speranza1 drz sa anjelik☹

speranza1
28. dec 2012

@zeina62 je to v pohodke moja... 🙂
a ty sa ako mas?
vidim, ze mas asi problem so spankom.... nemozes spavat, ze si tak skoro hore?

zeina62
28. dec 2012

@speranza1 trapi ma ta tehotenska cukrovka som s toho nestastna a furt nad tym rozmyslam☹bojim sa velmi ze by sa nieco stalo miminkam ☹ ja vydrzim dietu vsetko len nech su ony v poriadku ☹

horalka79
28. dec 2012

@speranza1 to mi je velmi luto :( prajem ti aby ta jar velmi pozitivne prekvapila a cely dalsi rok si si uz konecne uzivala tehulkovanie ako sa patri! 🙂 drzim palce nech vam to coskoro vyjde!

speranza1
28. dec 2012

@zeina62 neboj sa moja...miminkam sa nic nestane... bud pokojna 🙂
@horalka79 neviem horalka, ci este pojdeme nieco skusat... mozno pojdeme este po jednu zmrzlinku a s mm sme si povedali, ze toto bolo nase posledne IVF... uvidime...mozno ked prejde viac casu, tak zabudneme na smutok a znova sa pustime do boja...ale teraz s istotou povedat neviem, ci ano alebo nie....

zeina62
28. dec 2012

@speranza1 vsetko cas zahoji a mozno vam aj viac sily doda🙂 hlavne netreba stracat nadej

ria191
28. dec 2012

@speranza1 ahoj speri na chvíľku som sa dostala na koníka, keďže nemám doma počítač tak som u sestry, aby som si vás rýchlo dočítala. Takže nakoniec čiaročka silnela to som moc rada. Každopádne ten pokus nebol neúspešný aj keď to možno bábinko vzdalo. Aj keď viem, aké je to teraz ťažké bola by škoda to vzdať. Uvidíš raz sa ti to musí podariť 😀 prajem ti to veľmi 😀

ria191
28. dec 2012

všetkým tehuľkám a snažilkám prajem všetko naj naj naj do nového roka nech sa nám všetkým splní po čom túžime najviac 😀 😀 😀 . Krásneho silvestra všetkým 😀 😀 😀

sofia17
28. dec 2012

@speranza1 je mi to moc ľúto, prajem ti ak sa predsa len rozhodnete aby ti to uz najbližšie vyšlo.

speranza1
28. dec 2012

@sofia17 dakujem sofinka..prajem vsetko dobre tebe aj celej rodinke...hlavne vela zdravicka 🙂

tinka9075
28. dec 2012

@speranza1 ved na to sme tu aby sme sa navzájom povzbudili 🙂 🙂 ja to fakt smutné 😖 😖 my sme včera boli v jednom nákupnom centre a videla som jednu babu bola asi v 7 mesiaci a cigaretu v papuli som mala čo robit aby som sa udržala a niečo jej nepovedala také deti majú 😠 😠 ale neboj smútok prejde a pôjdete pre mrazáčika a budeš tehulka 🙂 🙂

nelly3
28. dec 2012

@tinka9075
presne aj ja som dneska videla v jednom nakupnom centre jednu babu tehotnu a ako prichadzali uz drzala v ruke krabicku cigariet, akoze neznasam fajcenie 😠 a fajcila jedna radost 😠

tinka9075
28. dec 2012

@nelly3 mne to tak lezie na nervy ked niečo také vidím 😒 ja tiež neznášam fajčenie a ked vidím že tehotná a fajčí ako keby nič tak mi je zle 😠 😠 moja kamoška tiež fajčila ked bola tehu a ja som jej vždy ked sme si šli niekde sadnút cigarety zobrala a schovala alebo zahodila aspon nefajčila 😀 😀 ale teraz sa čuduje že malý je stále chorý 😖 😖

rot
28. dec 2012

@speranza1 nezabudni na plány A a B 😉
Vieš, naozaj je veľmi pozitívne, že sa tam "niečo" dialo, verím, že nabudúce sa to niečo bude diať 9 mesiacov a vylezie z toho aspoň 1 veľký zdravý ukričaný drobček 😵 . Nechaj si času, koľko potrebuješ, som presvedčená, že sa po jeho uplynutí s veľkým odhodlaním pustíš do ďalšieho pokusu. A dovtedy teda máš nakázané nezabudnúť na to A 😀

rot
28. dec 2012

Dievčatá, všetkým vám želájm ešte krásne sviatky a všetko najlepšie v ďalšom roku. Nech sa na nám "to" splní 🙂 .

speranza1
28. dec 2012

@rot 😀 dakujem a prajem vsetko dobre v novom roku tebe a celej rodinke 🙂

sarasota
28. dec 2012

@speranza1 je mi to velmi luto ,drzkaj sa

boobaa
28. dec 2012

ahojte baby, viete mi poradiť... chystám sa na skrátený protokol do Brna - reprofit. ak ste ho niektorá absolvovali, mohli by ste mi povedať cca cenu ktorá vás vašla aj s liekmi?? lieky, vyzerá to tak že budem kupovať ako samoplatca v SR a to bude dosť pecka. len neviem cca aké množstvo liekov a aký druh sa na skátený protokl dáva. ešte som nepísala lekárovi do Brna, chcem sa radšej poradiť - informovať s vami. dakujem

nelly3
28. dec 2012

@boobaa
soft stimulacia: 13000czk+4000czk za odbery (ty+manzel/partner),ICSI robia vzdy - cena je za kazde 1 napichnute 1000czk, takze ak budes mat cca 5 tak 5000czk, no a plus injekcie, to ti napise gynekolog, ze cim budes stimulovat, daju sa aj na SK zohnat, aj tu je tema na MK, oplati sa kupit, budes menej platit a ak nezozenies tak daju ti v Brne, na stranke maju aj cennik:
http://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf
treti stlpec 😉

zuzu1108
28. dec 2012

@boobaa Ahoj 🙂 . Tak si sa rozhodla pre Brno 🙂 ? To je super. Si na spravnom mieste 🙂 .Lieky si budes urcite kupovat ako samoplatca. Bud u nich v centre alebo si ich zozenies sama. Ja chodim do Brna ale do ineho car,nas lieky vysli asi na 15000 KC. Ale ja som mala dlhy protokol. Kedy planujete ist na konzultaciu?

speranza1
28. dec 2012

@sarasota dakujem moja... a vy sa ako mate?

hencidlo
28. dec 2012

@speranza1 ale nie moja a tak som verila, ze budete mat krasny vianocny darcek ☹ , ale verim tomu, ze raz sa nam to musi podarit a prileti bocianik aj ku vam aj nam 😉 aj vsetkym co po nom tak tuzime :o)

a ako sa chystas dalej pokracovat?

tinka9075
28. dec 2012

Babenky tohto krásavca posielam všetkým snažilkám 🙂 🙂

speranza1
28. dec 2012

@hencidlo zatial neviem ako budeme pokracovat...s mm sme rozpravali ze toto bolo nase posleden IVF..ale uvidime o prinesie cas, ked si oddychneme..ja este nehadzem flintu do zita...
a vy? vam ako dopadla genetika? a ako postupujete dalej vy?

hencidlo
29. dec 2012

@speranza1 nam tiez nevyslo 3IVF, ale mame este 4 snehuliacikov, tak si pojdeme po nich a uvidime co potom, chcela som ist teraz v januari si dat vlozit, ale sme sa nakoniec s mm dohodli, ze to nechame az na marec, tak uvidime, co bude, inak genetika je ok!
vam prajem teda, hlavne zdravicko, pohodu a aby sa to uz konecne podarilo :o)

radina
29. dec 2012

Ahojte kocky, viete mi pls povedat ako robia teraz v RF? Myslite, ze uz naplno funguju od 2.1?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre