Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
3. feb 2013

@zabka1124 tak to teda bude radosti ja sa už tak teším 🙂 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 dám pozor neboj už som si to zistila a navečer sú tam väčšinou malé deti z rodičmi 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 no zbohom, to je este horsie 😀 rozjasene deti, nech tam do teba niektore nevrazi... vies ako su niektore decka drze 😠

zuzu1122
3. feb 2013

@zabka1124 ved rozymslam, co mam aj ja urobit, lebo ak ide zena na ivf uz je radena medzi rizikovky... ja nemam fyzicky narocnu pracu ale velmi stresovu... ☹

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ale neboj ved tam budú z rodičmi tak nech si dajú na ne pozor 🙂 🙂 ved uvidím ked prídem aká bude situácia ked budú velmi pojašené tak budem bez korčulovania 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 tak aspon ze tak... 🙂 opytam sa, tehotensky tyzden ma 5 alebo 7 dni?

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 hmm, tazko poradit, lebo ja nemam ani fyzicky narocnu ani psychicky-teda ludovo povedane mam na ''salame''. Mozno by bolo lepsie aspon do konca 3 mesiaca byt radsej doma,nestresovat sa!!!niekedy stres je horsi ako namahava praca!!!

zuzu1122
3. feb 2013

@zabka1124 ved prave toto... nechcem vyzerat ako nejaka cintlavka, ale predsa len, podstupili sme uz pre to nieco a nezvladla by som, keby sa nedajboze nieco stalo.. nechcem na to ani len mysliet... rozmyslam nad tym, ze ked sa z krvi potvrdi tehotenstvo, tak poprosim dokiho, nech mi da PN... snad to nebude drze 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 tak to som nikdy neriešila kolko má dní no asi 7 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 rada by som vedela, ako to nase babuliatko vyzera, len som trosicka zmatena z tych infosiek z netu 😀 jedna hovori tak, druha inak 😀

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 nie nebude to drze,podla mna by ti to mal navrhut sam od seba🙂, ani nebudes vyzerat ako cintlavka, proste ako hovoris, uz ste pre to nieco spravili, teraz treba hlavne dbat a davat pozor na Babatko a na Teba🙂. Mne to Dr. na SVk povedal sam, ze by som mala byt cele tehu doma!!!Potom ked sa pytal mojej maminy, ze ako som na tom a ona mu povedal, ze chodim do prace, ale ze hlavne len sedim, tak vraj len krutil hlavou 🙂 🙂!!!!!
Ale urcite, keby som sa citila zle alebo by sa nieco dialo, tak budem aj 9 mesiacov lezat v nemocnici s nohami hore🙂!!!Moja mamina tak bola so mnou aj so segrou(9 mesiacov v nemocnici)

zabka1124
3. feb 2013

@tinka9075 ani jaaaaa, tehotenska kalkulacka to vypocitala za mna🙂

zabka1124
3. feb 2013

@zuzu1122 kedy si bola na opu???

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ja som tiež zo začiatku študovala na nete len potom som bola z toho taká zmätená že som sa vykašlala na to 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zabka1124 presne ako píšeš tiež som zadala do tehu kalkulačky a vyrátala to 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@zabka1124 sak moj doktor vie, ze sma mali problem s otehotnenim, a vie, ze sme boli v brne... sama sestricka od neho mi to navrhla, vraj tam u uzasni odbornici a ak chcem, vybavi mi tam konzultaciu, ale ked som sa tu kociek pytala, tak mi poradili RF a tam vraj nepozna nikoho, ze tam je este jedno centrum... neviem ktore mal na mysli.. jasne, ak ti bolo dobre, tak potom nebol nejak dovod... do ktoreho mesiaca a odkedy ti bolo zle?

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ze? same dezinformacie... a najlepsie je sledovat, teda citat hadky tych zien, lebo jedna napise tak, dalsia zasa inak a uz sa aj vadia 😀 😀 pre taku malickost... som len zvedava, tak preto som to chcela vediet 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 presne tak ja som to všetko nechala tak aj test som robila ked mi doki kázal a tiež ma nahovárali že mám spravit skôr len vtedy som si povedala že nenechám aby ma nahovárali a robila som si podla seba a výsledok stojí za to 🙂 🙂 mne aj doki povedal že spravil čo mal a teraz je to už na tom hore 🙂 🙂 a ked mi po sone zahlásil že sú tam dve tak sa začal smiat že ten hore má ma velmi rád 😀 😀 ked mi doprial hned dvojičky 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 aj tak ta obdivujem, ze si to tak dllllho vydrzala... ved dva tyzdne, uf, to je cela vecnost 😖

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 no vydržala som ani ma to velmi nelákalo lebo ja som hned po iui verila že budem tehotná som bola o tom presvedčená a verila hlavne dokimu 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 dnes som len tak pozerala fotobloky niektorych tehuliek tu na mk a nasla som ich hned niekolko, kde im uz na osmy den ukazalo dve ciarocky 🙂 ked ja tom taka hlupa, ked sa na nieco tesim, tak to uz nemozem vydrzat 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 to áno niektoré už na 8 den mali čiaročky ved uvidíš 🙂 🙂 ja som mala najväčšiu radost z testovania ked mi prvá vyskočila palička že som tehu a až potom kontrolná a môj muž ten mal z toho väčšiu radost ako ja ten by bol vtedy testoval každý den aj 5x 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 tomu verim 😀 tak mne by stacilo zo zaciatku vidiet aspon ducha 😀 to by som z koze vyskocila od radosti 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 čo ducha tam budeš pekne vidiet krásnu čiarku 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 jujuju... ozaj a dnes uz pijem podstatne menej ako vcera 😕 neviem co sa robi, vcera by som bola vypila vagon vody a dnes... 😖 ja sa zlbaznim od stastia ked tam budu palicky dve 😀 kurnik, ten krik bude az do bosian pocut 😀 😀

martuska00
3. feb 2013

@zuzu1122 držím palce

zuzu1122
3. feb 2013

@martuska00 kujeeeeeem 🙂 este tyzden vydrzat 🙂

isabellaa
3. feb 2013

Baby, nemate niektora zvysny fostimon a orgalutran?
Dakujem, piste do IP.

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ved budem potom počúvat ako budeš kričat 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 videla si film raketak? budem revat tak ako ked tomu fredovi oznamili, ze je nahradny clen posatky letiacej do vesmiru na mars 😀 😀 😀 to je uplne vystizne 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre