Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 to sú taký maznáci 🙂 🙂 my máme na dvore takých pritulených dvoch niekto ich vyhodil tak skončili u nás 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2013

Náš krásavec 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 jeeeeeeeeeeeeeeeeej... jak by som ho hned vystiskala 😀 dobre ze to nevidi moja mama... ta sa aj s tou nasou rozprava jak s dietatom... kolkokrat idem okolo obyvacky a sa smejem z poza rohu, co s nou doraba 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ked bola mala ta nasa a teraz, pozri ako spava... jak keby bola na koze 😀 😀 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 aj tento je taká maska muž sa smeje že len rozprávat keby vedel taký rozumný psík 🙂 🙂 som zvedavá ako si bude zvykat na drobcov ked sa narodia 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

trosku lepsia fotka

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 jaká zlatunká krásny psíček 🙂 🙂 ja fakt nechápem ako môže niekto ublížit takému nevinnému stvoreniu 😒 😒 ja som strašne nahnevaná ked počujem ako ich týrajú ja by som tým ludom dokázala urobit to isté 😖 😖

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 pokial niesu ziarlivy, tak az prekvapivo dobre 🙂 ja ked vidim niektore fotky, tak nechapem normalne 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ani mi nevrav... ani oco ani mama to tiez nemozu ani vidiet... kedysi davali v novinach, ze uviazali za auto male steniatko a vlacili ho, mama bola hrozne nahnevana a hovorila, ze by takemu cloveku lamala palce jeden po druhom 😠 to niesu ludia, to su zvery...

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 tak to nie je a on mi vlastne naznačil že som tehu a to som ešte nevedela bolo to asi 6 dní po iui tak si oprel hlavičku o bruško a spal a robil to tak každý den asi cítil že sa tam niečo deje 🙂 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ja sa vždy rozplačem ked také niečo vidím 😒 😒 fakt sú to zvery 😒 😒 ja sa smejem že keby vyhrám milion tak si spravím útulok záhrada je dost velká aspon takto by som im pomáhala 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 to vazne? zeby to takto vycitil? to je zlate 🙂 tak sa mi zda, ze ani vy ho neberiete ako domace zviera ale ako clena rodiny 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 tak to áno to je člen rodiny 🙂 🙂 on je velmi rozumný to jeho mama tá je taká bojazlivá neviem prečo tá má takú inú povahu 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 aj nasa... ja ti nieco poviem, kedysi som s nou bola vonku a isiel nejaky chalan s malinkym stenatom yorksira... ta moja sa tak bala, ze ako utekala tak od strachu curala... kuknem, ze kde je a za nou len mokra ciara 😀 myslela som, ze sa prepadnem od hamby... a take maluninke steniatko to bolo... a na silvestra, kazdy rok som s nou zavreta v kupelni, co sa boji toho rachotu... ale mala by si ju vidiet ked davaju rexa, ide z koze vyskocit 😀 to uz je herecka nebojacna 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 tak to aj ja z našou musím byt na silvestra ona sa strašne bojí a ešte aj búrky chúda neviem čo je taká bojazlivá 🙂 🙂 ale ked je na dvore a ide velký pes okolo tak steká ako o dušu vtedy je z nej hrdinka 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 presne jak nasa... ale je to taky maly-velky strachopud... aj vysavaca sa boji a presne aj burky 😀 ale to sa bojim aj ja... teda myslim tej burky 😀 😀 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 ja sa tiež bojím búrky ked som sama doma a je búrka no nie je mi všetko jedno 😀 😀

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ja som chcela do domu tie vonkajsie zaluzie, vies ktore, aby ked bude burka ani som o tom nevedela, brutalne to tlmi svetlo a plastove okna zasa zvuk ale nepresla som s tym u manzela, kedze budeme mat nizkoenergeticky dom... ja neviem co budem robit, ked bude rachotit hrom a blesky... budem pod perinou, ako vzdy schovana... alebo bude celu noc zasvietene 😀

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 my máme žalúzie to sme dali hned ked sme menili okná za plastové ale mužovi som už hovorila že dáme aj tie vonkajšie zastriem a bude tma 🙂 🙂 a ocením to aj pri bábetkách ked budú spinkat 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ten moj mi to nechce dovolit 😠 vraj ze potom by bolo cele zateplovanie o nicom, lebo by tade unikalo teplo 😠

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 my sme náš dom nezateplovali lebo sú tu hrubé múry tak nebolo treba zateplovat 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 jaaaaj tak to je potom sveta zit... 😀 z coho mate postavene? z akeho matrosu?

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 dom má 30 rokov je postavený z tehly to sme kupovali starší a prerábali ale radšej by som stavala nový 🙂 🙂 ale na kúrenie nie je náročný stačí ti trochu a je teplo každý kto k nám príde hovorí že aké tu máte teplúčko a to ozaj nevykurujeme 🙂 🙂 sused vedla tiež prerábal ale on robil aj podkrovie a v dome zima nemôže to nejako vykúrit 🙂 🙂 ked prídem k nemu tak takú zimu tam má 🙂 🙂

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 takze vy mate nieco len take prizemne? ako bungalov? sak presne to je to... aj kamarat ma taku hajovnu a su len traja, nechapem naco mu to take je... vsetko teplo mu unika dohora 😖 este ze ma to podlahove, inak by som tam zamrzla, ked tam prideme... takto je aspon od noh teplo..

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 presne tak ako bungalov síce je to zo strechou dá sa tam spravit podkrovie ale môj muž povedal že on po schodoch chodit nebude 🙂 🙂 že to radšej pristavíme do dvora je kde 🙂 🙂 my ked sme ho kúpili tak tam nebola ani voda kúrenie kúpelna no nič všetko sme robili ale aspon sme to spravili ako sme chceli ale namakali sme sa riadne 😒

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 no to ti verim.. sami ste si prerabali? ci ste na to mali odbornikov? my si robime vsetko sami... neverim ziadnej firme... znamy si dal postavit na kluc jednej firme a odovzdali mu o o rok a pol neskor ako mali a v katastrofalnom stave 😒

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 väčšinou sami a kúpelnu mi prišli spravit ujovia z oravy tak mi to spravili že som spokojná 🙂 🙂

amali
3. feb 2013

ahoj baby... počula som že vraj poisťovňa už neprepláca refundáciu nákladov...neviete niečo o tom? Inak mám ešte otázku ako ste si objednávali lieky na stimuláciu? Viem že ked prídem osobne dostanem ale myslím cez ich lekáreň abo ako? dakujem

zuzu1122
3. feb 2013

@tinka9075 ale vies co? aj tak si myslim, ze to je najlepsie, lebo ked si to robite sami, tak si to urobite tak ako to chcete a hotovo.... sice to trva o nieco dlhsie, ale ja by som to cudziemu nedala robit 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@zuzu1122 aj ja hovorím a ked sme škriabali tie steny až do tehly no to bol zážitok bolo tam asi 6 maloviek na sebe a všelijaké farby ja ked som to videla som mala dost 😀 😀 všade plno bordelu špiny aspon že sme tam nebývali ale zmákli sme to 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre