• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

4. decembra 2016 
5. feb 2013 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi24 ja viem, ze si to nemyslela zle, len toto je moje prve ivf tak vetky pocity su pre mna nove :slight_smile: a vsetko si vsimam.. aj ja som realista, ale predsa len v kutiku duse.... vies... :grinning:
5. feb 2013 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 no sak to aj ja mam teraz zvysenu teplotu a boli ma cely clovek, ale sak hadam do zajtra prejde, vyspim sa z toho :grinning:
5. feb 2013 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 Ahoj, ja som to mala. Mozu to byt aj dopichane vajka, predsa len, s kazdym vybratym vajkom mas jeden vpich. Plus mna aj akoby palilo v tej oblasti...potom tie hormony co mas v tele....ja som mala pri ivf a ketku uplne rovnake bolesti a palenie a u mna to znamenalo prichadzajucu mrchu :angry: ... ale zasa niektore baby mali taketo pocity pri nidacii vajka. :wink:
5. feb 2013 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radina dufam, ze to je to vajko :grinning: no ved sak v sobotu sa uvidi, to idem testnut, budem 15 dni po pregnyle, takze ten uz bude vyprchany... uz len 3 dni :grinning: idem to odpocitavat... :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 vyspíš sa a prejde ti to a teraz aj také počasie na chorobu akurát :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 viem, poznam to :wink: neboj, dobre bude :slight_smile:
A ja som po tomto poslednom et ochorela na 3. den po a vsetci mi hovorili, ze ta oslabena imunita je dobre, ze telo sa potom sustredi na nieco ine a embryjka maju lepsiu sancu na uhniezdenie. Tak ktovie :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 snaz sa prirodne liecit, zazvorovy cajik s medom, citronom a cecko. Mne to zabralo :wink:

A babule, nidaciu embryjka (nie vajicka) naozaj nie je mozne citit. Necitime pohyby ani niekolko centimetrovych babatiek a nieto nieci take male, co nevidiet ani volnym okom :wink: To pichanie je hormonmi po ivf a utrosom a zmenami co sa v tele deju.
5. feb 2013 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 no inak dnes brutus, dazd, sneh, krupy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: horsie jak april... :angry:
5. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 Ja som bola na PN cez obvodnu, to co davas podpisat sefke, tak tam by nemala byt diagnoza, len to co sa posiela do poistovne. V praci tiez nic nevedia, takze mam pripravene diagnozy s priznakmi, akymi ich budem zavadzat hehe....posledne to bola prasknuta cysta, inokedy chripka a teraz uvazujem, ze budem mat zapal mocoveho mechura. :grinning:
5. feb 2013 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 tak to bolo aj tu v čechách najprv dážd a potom dážd zo snehom :slight_smile: :slight_smile: som dnes ani nevykukla von :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi24 you, you, ale ked ti poviem, ze moja kolegyna udajne citila aj ked prislo k ovulacii, uveris mi? :grinning: vraj ju tam tak slabunko zasteklilo a hned prvy mesiac snazenia otehotnela... :unamused: a navyse vraj aj citila, ked sa jej embryjko uhniezdovalo... ja neviem... nezda sa mi, ze by sa to dalo citit, presne ako hovoris, niekolkocentimetrove babenka necitite a toto by niekto citil? trosku divne... ci?
5. feb 2013 o 20:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radina ja som mala na PNke že probemy s chrbatikom, opakované pretaženie
5. feb 2013 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 ja keby som nemusela chodit do roboty, tak za zachumlem do periny alebo do deky a tichucko lezim :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka Ja sa na tom musim sulat, ako si potom studujem priznaky danych chorob a ako to v praci dramatizujem. :grinning:
5. feb 2013 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 ved to ti verím ked musíš vstávat do roboty ja si to už ani neviem predstavit :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ách 1200eru za injekcie....
5. feb 2013 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 no este tej ovulke by som verila, lebo predsa len, folikul ma 22-24 mm a moze na nieco tlacit, niektore baby to aj pobolieva, ked ovuluju. Ale to embryjko, no neviem neviem. Ja som necitila absolutne nic a to sa uhniezdovali dve :slight_smile: a vobec neviem porovnat v com bolo to cakanie po et ine, resp. nic ine a nezvycajne som necitila a az pozitivny test mi povedal, ze som tehu.
5. feb 2013 o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi24 ovulaciu mam aj ja niekedy bolestivu, ale to steklenie... asi tomu moc neverim :unamused: ty si isla na krv hned ako si zistila ze mas pozitivny tehotensky test?
5. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 leeeeeen provokuj tetka, len provokuj :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@radina tak ty si podarena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este sa mam co ucit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa smiala ked som to citala :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzu1122 zachvílu aj ty budeš doma oddychovat :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 nech ma este chvilu slusne povedane stvu v robote a vo stvrtok uz nepridem :grinning: :grinning:
5. feb 2013 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122
@tinka9075 takže baby, injekcie ma budú stáť 1200eur
5. feb 2013 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 ja som si robila tehu test na 9. den po et a na 12. den som isla na krv. A potom este na 15. den ci hcg stupa a vtedy ma dr. aj pozrela a zistila to, co sme uz tusili, podla vysky hcg, ze su tam dve dutinky :slight_smile: :dizzy_face:
5. feb 2013 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzu1122 presne tak :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amali tak vela :confused: :confused:
5. feb 2013 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bibi24 ja idem robit 8. den po ET, ale beriem to tak, ze este nemusi byt nic vidiet... a ak by bolo, urobim este poobede a na druhy den a potom v pondelok pojdem na krv... inak som citala, ze niektorym babam rano nic neukazalo a poobede uz mali ducha :fearful:
5. feb 2013 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amali to nejak vela, nie? ci? :confused: :confused:
5. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 tak dnes mi prišli ceny z lekárne a ked som si to spočítala tak to tak vyšlo....
5. feb 2013 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok