• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

20. júla 2017 
@melisska - drzim palceky na sono, nech vidite krasne srdiecko
4. apr 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pufa -fuha, si si prezila toho dost. Verim ze do tretice vsetko dobre a ze stastie u vas uz zostane. drz sa :wink:
4. apr 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinusa22 po 5 dnovej kultivaci, tam uz sa bunky nerataju, je to hatchujuca balstocysta :wink: je to moj 3. soft v Brne a na Svk mam za sebou 3 x IVF

@falin ku Koudelkovi chodim :slight_smile: tak nech nam to vyjde :dizzy_face:
4. apr 2013 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kukulik30 aha tak ja som mala to iste vložené , a prečo sa to nepodarilo ? Držím veľmi veľmi palce, urcite to uz vyjde:slight_smile:)
4. apr 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 preco sa nepodarilo? tazka otazka ...neviem :slight_smile: to keby sme vedeli, vsakze? mozno sa embryjko nevyvijalo, ako ma, alebo nebolo nieco ok...ktovie...to sa uz nedozvieme,
clovek mieni, Panboh meni :wink:
ale raz to musi vyjst :wink:
4. apr 2013 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 tak sa uchyti toto tretie :slight_smile:))
4. apr 2013 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kukulik30 ... mojaaa... veeeelmi ti prajem nech ti to vyjde.... :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
4. apr 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata, velmi by som si priala...uz tolko bolo u nas sklamani ze az...ale verime !!!
4. apr 2013 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kukulik30 neviem preco..ale som presvedcena, ze tentokrat to uz nebude o sklamani..ale o nekonecnom stasti moja... :dizzy_face:
4. apr 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@falin
ano s estrofemom a asi v tomto cykle :dizzy_face:
4. apr 2013 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby,
predpokladam, ze moja otazka tu uz urcite bude niekde zodpovedana ale nepodarilo sa mi to najst a zas prehladat 1725 stran sa mi nechce.
chodime s mm do gin-fiv, ale nie sme nejak moc spokojni s pristupom. zatial ma caka len IUI nazime sa rok a pol ale uvazujeme nad Brnom, kedze same dobre ohlasy pocuvame. Viete mi poradit, ci potrebujem o tom informovat GF, vyziadat si nejaku dokumentaciu, alebo v brne budu robit vsetky testy odznova?? dakujem moc za radu
4. apr 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka Ja tam tiez chodim, takze viem, o com asi hovoris :slight_smile: Zatial neriesime odchod, ale keby som sla, uz len z principu by som si pytala vsetky vysledky - za kazde jedno vysetrenie, odber... si skasli peniaze z MOJEJ POISTKY, takze uz len z tohto hladiska nemaju vobec pravo nechciet mi to vydat. Zhodou okolnosti mam pristup k sumam, kt. za kazdy vykon boli inkasovane a nie su to teda male palky...
4. apr 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka tak to musia byt celkom zaujimave polozky...mozno tam este dame to jedno, dve IUI ale dalej by som to riesila uz v brne. vy ste co vsetko uz absolvovali v gf?
4. apr 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Par IUI a teraz ideme do prveho IVF tam.
4. apr 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2013 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 - verim, verim, ze tentoraz to konecne vyjde

@turzovka - ahoj, GF o odchode informovat nemusis a v Brne nevyzaduju dokumentciu predchadzajuceho liecenia. Ale ked ju mas, je to len v tvoj prospech, budu sa vediet rychlejsie zorientovat. Na druhej strane mas pravo na zdravotnu dokumentaciu a GF ti ju poskytnut musi.
4. apr 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin dakujem za odpoved, ja sa pytam hlavne kvoli tomu aby mi v brne nemuseli robit odznovu vsetky testy
4. apr 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kukulik30 posielam srdiecko pre bambulku v brusku :slight_smile:
4. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@falin Ahoj falinka! :slight_smile: Silno drzim palceky nech to uz konecne vyjde!!! Myslime velmi na teba :wink: Posielam srdiecko pre stastie a pre male bublinky :slight_smile:
4. apr 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turzovka - za malo, neviem co vsetko si absolvovala, ake vyetrenia mas za sebou, ale ak je toho viac, urcite pomoze ked vysledky budes mat zo sebou. A ak by ti to v GF nechceli da, nedaj sa odbit, mas na to narok. Vela zdaru.
4. apr 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annetty - ahoj, dakujem velmi pekne aj za srdiecko, tebe i dalsej osobke :slight_smile:
4. apr 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota dakujem krasne :wink:
4. apr 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky:slight_smile: takze ultrazvukom potvrdene dvojicky :grinning:
4. apr 2013 o 16:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@strapula27 waau, gratulka velka, nech vsetko pekne klape!!! :slight_smile:
4. apr 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2013 o 16:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 supeeeer krása, blahoželám :slight_smile: teším, tesim
4. apr 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem pekne:slight_smile: ty kedy ides??
4. apr 2013 o 16:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 gratulujem.... :wink:
4. apr 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strapula27 super moc sa z teba tesiim a budem následovat:slight_smile:
4. apr 2013 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strapula27 zajtra volám svojej dr. Asi má zoberie v nedeľu, lebo zajtra je niekde preč :slight_smile:
4. apr 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok