• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

15. decembra 2017 
@ria191 ej veru veru same racice - dracice :grinning:
24. máj 2013 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska o chvílku budeš mat polovicu za sebou :wink:
24. máj 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babky, jedna otazka: Preco si pichate injekcie len rano? a nie vecer? To Vam doki v Brne povedal alebo je to individualne? alebo je to vlastne jedno?
Pytam sa, lebo doteraz to bolo u mna len vecer medzi 18-20h maxi, o rane som nikdy nepocula...normalne teraz neviem ako to budem robit. :confused:
No a musela by som si asi davat na rano budik, aby to bolo presne na hodinu kazdy den! :grinning:
24. máj 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ano aj ja som rak! :dizzy_face:
24. máj 2013 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 ja vždy poobede, dôležité je to, že si pichame vždy v tu istú hodinu :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2013 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vilaamalia Mne este zle nebolo a to som v 26.tyzdni. Je to individualne.
24. máj 2013 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 Tak za tie 2 ciarky na 10.den moze pravdepodobne pregnyl. Test sa robi okolo 14.dna
24. máj 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinuska22 myslíš? Pregnyl som mala pichany 36 hodín pred vkladov
24. máj 2013 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska nadherna sprava:slight_smile: zohriala mi dusicku :slight_smile:
24. máj 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinusa22 moja, myslim, ze sa zbytocne strachujes... daj tomu pohodu a vieru, dnes si nerobila testik? budes az v nedelu alebo zajtra? toto nie je pregnylova ciarka, ta byva strasne slaba... len moja nepanikar a musis byt pozitivna, len tak to vyhrame :slight_smile:
24. máj 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nemôže ublížiť sex ked som možno tehotna a aj keby som bola tak neublizi to tomu?
24. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinusa22 a mala si PK?
24. máj 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 skus spravit zajtra ranny testik! istota je istota! ;) alebo ist na krvicku pondelok! Pregnyl zostava v tele asi tak maxi 10dni po pichu potom uz nie...
Ale myslim, ze si tehu! mas aj dake vcasne priznaky? bolest podbrusko, vajecnik, prsia a pod?
24. máj 2013 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 mne v Brne povedali, ze tri tyzdne ziadny sex... asi by som to neriskovala...
@cora41 netestovala som odvtedy, budem az v nedeľu na 14 den uz tak potom dávam foto
@mimika1973 vajecniky ma pobolievaju inak nic ale tie ma zvyknú pobolievat
24. máj 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinusa22 tak robis dobre, myslim, ze sa zbytocne trapis.. urob test zajtra a obavy budu prec, lebo sa budes trapit celu sobotu... ja som vzdy mala vacsie ciarky na poobednom teste :slight_smile:
24. máj 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 mne tiez odporučil pichať rano :fearful: predtým som pichala poobede....tiez mi to skomplikovalo to ranné pichanie ale zvladli sme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cora41 ďakujeme :slight_smile:
Aj ty budeš mať také správy :slight_smile:

Dobré ranko :slight_smile: spachtosky :grinning:
25. máj 2013 o 05:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, tak už som po OPU. Tak nakoniec som mala len 3 vajíčka, tak som trochu sklamaná. :cry: Myslela som si, že ich bude viac :unamused:
Teraz už len dúfam, aby sa pekne vyvýjali
25. máj 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tlucka budu sa vyvijat, ved su bojovnici.drzim palce :slight_smile:
25. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka nemás byť smutná, ale veselá, aby si ich podporovala:slight_smile: opakujem sa, ale naozaj stačí jedno pravé :slight_smile:
25. máj 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tlucka no veru stačí len jedno a to práve ako som ja mala a vyzera to ze som v tom:slight_smile:
25. máj 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tlucka neboj aj ja som mala 3 vajka a nakoniec nám zostal len jeden bojovník a toho mám v brusku a výsledok ešte nevieme ale všetko je v božích rukách. Veľa šťastia :slight_smile:
25. máj 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska ci pána ty normálne tu perlíš byť o 5:16 rano hore mna by to asi zabilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale kebyže som tehula som ochotná aj ja takto rano vstávať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martinusa22 no vidiiis moja:slight_smile: skusala si dnes ten test alebo si odolala? :slight_smile:
25. máj 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka025 ved to je super vysledok!!, niektore baby nemaju nic, tak sa moja tes :slight_smile: z tych troch ked sa ti budu 2 vyvijat skvelo a daju ti dvoch raraskov do brusko, len aby si nemala dvojky:slight_smile: teraz sa upokoj a ver, uz to neovplyvnis a robila si vsetko, co si mohlo, tak si teraz trosku oddychni, lebo potom to nosit 9 mesiacov bude riadna fuska :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska mojko, ty mas ale spanok :slight_smile: ja o takom case snivam este len niekolky sen a ty uz hore:slight_smile: to si taky ranostaj stale, alebo iba teraz ked ste dvaja v jednom ? :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes v noci sa mi snívalo ze som predčastne porodila dievčatko a bludila po nemocnici v ktorom inkubátore je :grinning: :grinning: no a minule ked som bola uz po vklade sa mi snívalo ze som porodila a ze som ho nechala niekde v domove a o dva dni som sa rozhodla ze ho chcem späť uz mi asi švitorí v hlavičke :grinning: :grinning:
25. máj 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy budeš moja:slight_smile: no neviem preberiem sa, wc, chlebík s rybacou natierkou, potom si ešte lahnem :slight_smile:))
25. máj 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok