Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
2. jún 2013

@zlatanka30 môj muž chcel strašne dievčatko ja som vždy túžila po chlapčekovi tak sa nám to splnilo obom 🙂 🙂

zlatanka30
2. jún 2013

@tinka9075 u nas to bolo opacne ja som si myslela,ze to budu dve baby a aha mame parik Stelclove deti su to 😀

tinka9075
2. jún 2013

@zlatanka30 ja som zase myslela že budú dvaja chlapci a párik no veru môj muž sa stále smeje že budeme mat malých Štelclov 😀 😀

zlatanka30
2. jún 2013

@tinka9075 u nas sme 4 co mame dvojky prave od neho

tinka9075
2. jún 2013

@zlatanka30 ten už musí mat tých detí po slovensku 🙂 🙂 no doki má presné ruky 😀 😀

horalka79
2. jún 2013

@sarasota @tinka9075 tak tak 🙂 dnes to mame za 0 do ET , ale drobcovi sa zatial von moc nechce, asi caka na slniecko, co pride najblizsie dni 🙂 ja sa mam fajn, brusko mi pravidelne tvrdne, ale tak to ma byt. Po kontrakciach zatial ani slychu. Maly je stale velmi aktivny, natahuje mi brusko ako zuvacku. Na vahe pribudlo od zaciatku +12 kil a podla piatkoveho ultrazvuku z nemocnice sa malemu vedie dobre, plodovej vody dostatok, placenta zdrava a drobcek vazi uz okolo 3,2 kg 🙂 Doktorka bola nadsena. Buduci piatok dalsia kontrola, ak sa na svet neprihlasi skor. tak hadam sa aj skor ohlasi..uvidime, vsak dam potom isto vediet 🙂 Pekny vecer vam prajem. 😎

tinka9075
2. jún 2013

@horalka79 ahoj no jasné že čaká na slniečko 🙂 🙂 budem na teba myslieť ale hlavne že je všetko v poriadku 🙂 🙂

horalka79
2. jún 2013

@tinka9075 dakujem 🙂 prave som pozerala predpoved pocasia..na sk hlasia oteplenie ale burky, ale u tu u nas na zajtra nam hlasia 5 hodin slnka a od utorka krasne slnecno po cele dni, vyyyyborne, tesim sa na teplo strasne moc 🙂 aaa hadam aj drobcek 🙂 o par dni sa isto ozvem..ak by si to maly nahodou nerozmyslel, tak 10 dni po termine (12.6.) budu porod vyvolavat..hm, tak dufame, ze to stihneme skor. Zatial pohodka, ziadne stresy a verime, ze o par dni sme uz traja 🙂

zlatanka30
2. jún 2013

@tinka9075 veru veru

tinka9075
2. jún 2013

@horalka79 on si čaká na slniečko 🙂 presne žiadne stresy pekne v pohode ja som tak celé tehu 🙂 🙂

tinka9075
2. jún 2013

@zlatanka30 ja som rada že som k nemu chodila už som veľa kamošiek k nemu poslala 🙂 🙂

horalka79
2. jún 2013

@tinka9075 vsak aj ja. Chrustik tu moze byt kazdym dnom, ale zatial sme uplne kludni. Vsetko je pripravene, moze prist . Zajtra zacinam s prechadzkami, mozno to pomoze trochu urychlit, uvidime. 🙂 tak s drzte, este popiseme neskor.

tinka9075
2. jún 2013

@horalka79 jasné veď prechádzky neuškodia 🙂 🙂

rot
3. jún 2013

@horalka79 😵

melisska
3. jún 2013

@horalka79 😵

Dobré ranko🙂

melisska
3. jún 2013

Nikto tu nieje?

amali
3. jún 2013

dobré ránko 😉

tinkatinulka
3. jún 2013

@melisska dobre ranko mamina,a ty dnes nejak neskoro? Ja este v postely ..

melisska
3. jún 2013

@tinkatinulka bola som hore o 4 tej, potom som zaspala 😀 mm sa trhol, ze zaspal do práce, a už neviem zaspať

amali
3. jún 2013

musím ísť niečo papať...detičky sú hladné 😉

tinkatinulka
3. jún 2013

@melisska mal ti teple kakauko spravit 🙂

speranza1
3. jún 2013

dobre ranko bambulky🙂.. ako sa vam dari?

melisska
3. jún 2013

@tinkatinulka nemal cas, ked vstal mal byť už 10 min. V práci🙂 ale možno by mi viac chutilo, keby mi mal kto pripraviť raňajky 😀
@amali čo ste papali? Ja som mala chuť na tresku, ale mm mi omylom kúpil rybaci šalát a ten fuiuj, nemôžem 😅

amali
3. jún 2013

@melisska ja som mala chlebík s paštikou a paradajku....a teraz jogurt

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
ahoj, tak ako moja? myslim na teba (vas) 😵

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 dakujem, mam sa fajn 🙂 ...prvy a druhy den som trolililinka spinila ( vraj z krcka maternice po zakroku)... potom vcera s mi zdal vytok troska do zlta (t.j. 5 den po KET)..ale inak necitim absolutne nic....iba unavu (utrogestan) a ty????

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
vsetko bude tak ako ma byt, uvidis 😉 no ja tak cakacio 😀 cakam a cakam, ale ved sa dockam 😉 v stredu idem na konzultaciu, myslim buducu, aj sa tesim, chcem fakt tu laparku dohodnut v reprofite a potom sup na softik 😵

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 ... presne tak... vsetko je len tak ako ma byt🙂 ...a tebe odporucali LPK? ty si ju uz absolvovala niekedy pred tym? alebo nie?

nelly3
3. jún 2013

@speranza1
nie, ale ja si ju idem naordinovat 😀 proste nieco tam vadi, ja mam cystu cca 5 cm ma, nech ide prec, trosku nech ma vycistia, pozru, ak su vajcovody nepriechodne co urcite su nech idu prec a potom sa tam moze bejby na 9 mesiacov usadit 😵 mala som 9 rokov dozadu laparotomiu (rez cez brucho) snad sa bude dat urobit laparka.

speranza1
3. jún 2013

@nelly3 das si odstranit aj vajcovody ak su nepriechodne??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre