• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

22. júla 2017 
@speranza1 ahoj speri mám sa fajn :grinning: , len som sa zľakla či si sa včera trošičku neurazila tak som stiahla rožky :grinning: :grinning: :grinning: . Pretože sa ani jeden nemohol dostať cez ten myóm a trošku dlhšie im to trvalo tak vždy ho museli vrátiť späť :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale ja neverím žeby to malo na úspech nejaký vplyv. Skrátka ho museli zase vrátiť do tej špeciálnej tekutiny na malú chvíľočku :grinning: :grinning: :grinning: si pocestoval prcek :confused: :confused: :confused:
11. jún 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je tu niektora ktora si pichala decapeptyl 6 dni po OPU jednorazovo....ma to sluzit aj na implantaciu embrijka,zabranit ohss,ab si vajecniky odpocinuli....ja si to mam 16.6 pichnut....
11. jún 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jafné je :grinning: :grinning: :grinning:, ale ja chcem takého čo roní velikánske modré slzy. Minule som ho sem kopírovala asi pol hodku a nešlo to :cry: :cry: :cry:
11. jún 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ahoj..dufam, ze ty neplaces... :slight_smile:
11. jún 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahaaa... mne sa to este nestalo aby ho vratili do labaku... :slight_smile: a ani som o tom nepocula, ze sa to stava :slight_smile:
11. jún 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bingoooooo
11. jún 2013 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@speranza1 buď rada auuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 jasne ze nie, ale vo stvrtok urcite neake slzicky budu uzavrieme jednu kapitolu nasho zivota a pojdeme dalej.Ta bude ovela krajsia :slight_smile:
11. jún 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ten je krasny aj ked je smutny
11. jún 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota a smiem vediet co bude v stvrtok?
11. jún 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,viete mi poradiť ako je to po ET.Treba ležať?Doki povedal ,že prvé dva dni sa šetriťhmmm,Mala niektorá mierne bolesti v podbrušku po transfere?ďakujem.
11. jún 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 ano bolesti su normalna vec..dokonca aj slabe spinenie..ma to vela bab... nemusis lezat..ale netreba robit vselijake "opicky".... :wink: :slight_smile: ..prajem vela stastia
11. jún 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 mala som mat termin.Neviem preco ,ale vo nutri mam taky zvlastny pocit a nemozem sa ho zbavit.
11. jún 2013 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota :pensive: :pensive: :pensive: je mi to nesmierne luto...
11. jún 2013 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Jasne,že sa budem šetri´t a ďakujem za info.Pekný dník.
11. jún 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 krasny den aj tebe moja... a verim, ze o niekolko dni nas prides potesit pozitivnym testikom..papa :slight_smile: :dizzy_face:
11. jún 2013 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Dakujem.
11. jún 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 zelam kolajnicky na teste :slight_smile:
11. jún 2013 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ďakujem vám kočky, testovať budem až 22.6,mám to v správe.Mám PK.Aj ja vám všetkým prajem dve koľajnice a krásny pôrod.
11. jún 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota prajem vela síl aby tá tažoba zo srdiečka opadla :pensive: ..aj ked si myslím že na to treba čas,ale myšlienky tam budu stále...to by asi nebolo normálne keby si na to ani nepomyslela....
11. jún 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mňa koprivka stále prítomná :angry: :angry: :angry: asi ma porazíííííííííí
11. jún 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá tie ktoré ste si začali pichať fraxiparín ovplyvnilo tto u vás menštruaciu??..či došla skor prípadne neskor ..alebo tak ako stále :grinning: :grinning:
11. jún 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dakujem.Aspon kebyze ten Oskar svieti :angry:
11. jún 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota ach sarasotka to musí byť veľmi ťažké. Tiež si myslím, že na to sa skrátka zabudnúť nedá iba čas zmierni rany. Hold život je niekedy veľmi ale veľmi ťažký :pensive: :pensive: :pensive: . Drž sa moja
11. jún 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
no ja som sa pytala na nosifol a presne tak podobne to aj mne povedal :grinning: a dal mi letacik. mily no nie :grinning: hlavne, ze poradil :grinning:
11. jún 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana89
@adriana89 nikdy o tomto nepocula! To si v kde v ktorom centre?
Viem, ze deca sa picha pred stimoulkou este, ale po nej? fuha, to je daco nove potom! :wink:
11. jún 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota veru ani tu nechce svietit, betar jeden! len sa schovava za mraky , pfff! :unamused:
11. jún 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska tak ani nebudes konikovat ze? hmmmm...tak uz len daku peknu knihu otvorit a citat :wink:
11. jún 2013 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 ja som v rakusku a tu sa to picha jednorazovo 6 dni po OPU....je to aby sa nevitvoril ohss a na implantaciu embrijka
11. jún 2013 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin falinka, tomuto sa hovori velka nespravodlivost! Oni to beru nalahko ako daku hru, vsak o "nic" akoze nejde, a tu kolko kociek a parov sa natrapi aby boli konecne jedneho dna rodicmi?! Neodsudzujem ich, ale je mi z takehoto naozaj na grc! pffff... :frowning2: a do placu niekedy tiez! :cry:
Suchne sa mu o trenky a hop semiacko je tu, a ked ho nechcu tak hop na potrat! Nerozvazni ludia proste! Keby len tak mohli zazit a prezivat to co my snazilky musime podstupit, asi by sa tomu tak nerehotali velmi!
No comment! :unamused:
11. jún 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok