• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. januára 2017 
zdravím vás kočky moje :grinning: kedy spuštate tehu vlnu?? neže ju zmeškám ako tak pozeraám dost sa to tu pozastavilo ale nečítala som vela toho :sweat_smile: :grinning:
24. jún 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy Cakame na Teba, ze ju nastartujes a my sa uz iba vzezieme :grinning:
Caute zeny! Mna polozila chripka. Nemam hlas uz od soboty. Konecne je klud v dome :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@melisska a 4x sa to nedotiahlo do konca? :unamused:
24. jún 2013 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 mimomaternicove 4x potom som išla na IVF
24. jún 2013 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - ty zacinas :slight_smile: cakame na teba, tak sup do toho :slight_smile:
24. jún 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka_1ahoj, som na tom rovnako,dostala som to od manzela.peklo.
24. jún 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inna74 Ja som v sobotu nedokazala ani sediet, furt ma to slahlo do polohy lezmo :confounded: Vcera uz to bolo lepsie a dnes som sa dokonca pustila do tej kopy spinavej bielizne, co na mna zmurka uz od piatku. No ale u nas neprsi, tak to treba vyuzit. A dufam, ze moj mm to nechyti, lebo on zase pre zmenu horuckuje az-az a tak to potom znamena este hroznejsi spg. ako zvycajne :rolling_eyes:
24. jún 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ano bola som dnes je to poliklinika 1 poschodova budova na prvom poschodi dolava 4 dvere odporucanie nepotrebujes pre vysledky si pojdem 1 augusta. :wink:
24. jún 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lienka_1 tak sa treba vypotit na cudzom tele :slight_smile: :wink:
24. jún 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin moja a nemala si nahodou ty zacat?? :grinning:
24. jún 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny pracovny tyzden zelam ja uz odratavam dnicky do dovolenky a nabuduci piatok smer Chorvatsko trosku zrelaxovat. :slight_smile:
24. jún 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lienka_1 pekne lienočka aj ty si sa na to vybodla? :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota peknú dovolenku prajeme :slight_smile:
@dafy začneš ty :slight_smile:
24. jún 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vy máte internú poštu nedostupnu?
24. jún 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem budem na vas mysliet ano aj mne nejde posta :slight_smile:
24. jún 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kto zacne vlastne tu tehu vlnu ako to tu vypada tak nebudeme mat na aku naskocit :unamused:
24. jún 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - mala, ale som to radsej presunula o mesiac, nech nie som prva :grinning: :grinning: :grinning: , je to na tebe kočka. Uz si rozhodnuta?
24. jún 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota
dakujem, bolo tam vela ludi? takze na vysledky sa caka cca mesiac, si budes volat alebo treba ist osobne opat?
24. jún 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
a kto teda ide prvy? ty zacinas?
24. jún 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
@sarasota
@nelly3
@lienka_1
Pekne dievčatá ste to teraz odstavili :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a ty ako moja nevolnosti uz presli?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
24. jún 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2013 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak kto kedy začína a pekne po mesiacoch :grinning: aby sme mali prehľad :slight_smile:
24. jún 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocenky, akurat som sa vratila od mojej gyndy tu, sla som poziadat o vystavenie fr. receptu na Utrogestan a Orgalutran a aj o predpis na utz kontrolu stimulky a aj odber krvi, ak nahodou mi to vyjde pocas stimulky este tu vo FR. :confounded: ..
ale kedze nemam z Brna akoze original recept na utz tak mi to nechcela gyndacka vyhotovit! Pyta si original od nich, lebo ze mi nebude predpisovat hocico bez toho aby to videla na vlastne oci ten ich papier co ziadaju!
Mam teda volat ci pisat do RF aby mi poslali mailom recept na utz a krv v cestine a ja ho tu len predlozim tunajsej gyndacke a moze mi vyhotovit to iste ale vo fr.jazyku? Ako vy funguje s tymto ak robite utz napriklad na SK a nie priamo v Brne? Mate na to z Brna ten ich predpis, ci mate tiez len ten papier s tabulkou protokolu?

A este co sa tyka Utrogestanu, mam brat 4-0-4, a neviem ake presne balenie si mam zohnat v lekarni, lebo existuje v 100mg a aj v 200mg....a ked by som pytala ten v 200mg, gyndacka tvrdi, ze je to privelka davka vraj, ze asi bude stacit ten v 100mg potom, co je tam 30 tabliet!
Aky Utros si kupujete vy?
No vidim, ze stres prichadza uz! pffff....
Potrebujem tie predpisy lebo poistovna mi to tu moze preplatit.
24. jún 2013 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este, ozaj, ako je to s tou Stelclovou dovolenkou presne? Je teraz tam myslite? reku ci mu napisem priamo o tomto, alebo hocikto mi to moze vystavit ten predpis?
24. jún 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Ahoj, ja som dostala scan receptu emailom od nich a ten som odovzdala v lekarni a nebol ziadny problem som samoplatca. Utros som mala 30 tabliet. Na UTZ stacil protokol.
24. jún 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin falinka, pojdeme do toho spolu! :slight_smile: :grinning:
24. jún 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sarasota to je super, a kde presne tam idete, na ktore miesto? :slight_smile:
24. jún 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy Ja nie som velmi vhodny kandidat na zacatie tehu vlny, ja skor netehu by som zacala a to teda naozaj, ale naozaj nemozem dopustit :wink: Ja som taka mrcha vypocitava, ja sa radsej zveziem :grinning: :grinning:
24. jún 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 Mimi, ak zozenies utrogestan 200mg, tak namiesto 4 toboliek zoberies iba 2. Ja som tak vystriedala utros za cyclogest cipky, co je presne to iste, akurat ze som nemusela zapasit so 4 tobolkami, ale iba s jednym cipkom, lebo obsahoval 400mg progesteronu. A myslim, ze v RF Ti ziadanky vedia vystavit priamo vo franciztine. Mne tak vystavili sprievodny list v AJ. A ked som si tu vyberala recept, tak vsade je pisana ucinna latka. Recept bol v slovencine a nemali sme ziaden problem. Dokonca sme do lekarne posielali iba kopiu a orginal sme dodali ovela neskor.
A nestresuj, aj tak to nepomaha! Radsej si daj decku vinka a relaxuj, lebo po IVF budes mat uz iba 9 mesiacov na oddych :wink:
24. jún 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok