Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka20
6. nov 2009

bobjan super, tak to je fantasticke 😵 😵 😵 takze si sa vyhla operacii, no same dobre spravy 😵
julinka veru, krati sa to 😎
este som chcela k tej magnezii - mimochodom mam ju najradsej z mineralok - dostat aj jemne perlivu a ta je skoro bez bubliniek, ale aj ta perliva ma take jemne bublinky, takze zuzlik myslim ze aj ty by si ju zniesla 😉

julietka
6. nov 2009

bobi no cuduj sa svete, tak zazraky sa predsa deju, si musela velmi pozitivne mysliet 😵 to je uzasne ze zmizla, ved este si pospis po narkoze v repraciku 🙂

lenik ja som nevidela u nas jemne perlivu nikde 😕 ale muzik mi ju vybublinkoval 😉

olympia
6. nov 2009

Ahojte reprofitáčky,
bobjan, tiež si myslím, že zazraky sa deju a to je len a len dobre. 🙂 Čo to pre teba teraz znamena, pojdes skor na IVF?
Avaka, Lenka, miricek, julietka (snad som na nikoho nezabudla, ak ano, tak ma ospravedlnte, este stale som tu novacik), dakujem za podporu, ste velmi zlate! 😵

lenka20
6. nov 2009

olympik mas nase palce 😉 vsetky 😉 nech sa to tu hmyri tt-ckami 😉
juli no u nas tiez musim poriadne prejst obchody ale mavaju ju... ja najradsej jemne perlivu.. magnezia je no.1 a no.2 je matonka 😉

bobjan
6. nov 2009

Julietka, no pospím s repračiku 😉 Ale najlepšie by bolo, keby sa celkom ten zázrak stal a bolo by to doma 😅

Oly, nie, nejdem skôr, manža má frmol v práci, treba pošetriť peniaze a v decembri by mal ísť na operáciu...takže najskôr na jar 🙂

julietka
6. nov 2009

lenik matonka aj mne chuti, ale moj muzik je v tychto veciach strasny, on len slovenske vyrobky preferuje, pokial sa da vybrat, takze u nas vedie Rajec, zlata studna, fatra. Ale jasne ze niekedy ho zlomim, a teraz sa mu smejem ze aj tak mame moravske deticky a aj koci z brna 😉

bobi, mohli ste dat jedno zahrievacie kolo este teraz 🙂 a ked by aj nahodou nevyslo budes nabudena hormonmi a moze sa skor zadarit aj domacim snazenickom 🙂

bobjan
6. nov 2009

jul, boli sme v septembri, tak dáme trochu oddych...

takyna
6. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 , takže po dlhšej pauze, musela som si podokončovať prac.veci, sa hlásim ako 2v1nom 😵 máme 15mm, sme v maternici a je nám fajn 😉 🙂 Fraxiparín asi zvyšujem na 0,6, ale len od 27.11, presedela som na hematologii aj dnes pár hodín... ☹ 😝

Pozdravujem všetky nové stimulantky, tehulky, maminky,a budúce stimulantky 😉 Bobi super , že cystičke je v čudu 😀 .

Mirindík správa o tvojej princezničke ma až k slzičkám šťastia priviedla 😵 , teším sa ako napíšeš o prvých kopančekoch.

Idem papať a odychovať.........pá 😵 😵 😵 😵 😵

lenka20
6. nov 2009

takynka no ja som ta uz vyzerala, ze co sa nehlasis, supeeeeer, gratulujem ale ste velki 😵 😵 😵 a teraz 2v1 znamena ze ty a jeden drobcek ste v tvojom tele alebo ze 2 drobci su v tvojom tele 😝 😕 to vysvetli este pre nas nechapavejsich 😉
juli - nastastie moj manzelik je v tomto veeelmi benevolentny skratka kupujeme co nam chuti a vacsinou to nie su slovenske vyrobky bohuzial 😝 no ale tak to uz chodi, musia sa nasi vyrobcovia naucit lepsie vyrabat a radi sa preorientujeme 😉
pekny vecer babule, dneska uz asi koncim, ale taky - na detaily si pockam 😉

tanitta
6. nov 2009

Takynecka.. uz si nam chybala 😵 ... takze drobcekovi sa dari velmi dobre 🙂 .. juj som strasne rada taketo krasne spravicky;)... len sa drzkajte 🙂
ja torksu oddycchujem maly spi vonku v kociku.. hadajte kde.... 😀

tanitta
6. nov 2009

Bobik... 😨 ty brdo 😉 ... chvala takze potvora zmizla 😉 .. dalsia dobra sprava 😵

lenka20
6. nov 2009

tani zeby pod hruskou, ty a neni tam uz zima, teda u nas je kosa.. poriadna..

tanitta
6. nov 2009

tak tak Leni 😎 je jak kukla 😎 ...nanoznik,fusak zimna capica....ale je velmi prijemne ziadna velka kosa cely den svietilo slnko... taka ze dobre sa musi spat 😵 ... len ten sok ked otvori oci 😅

lenka20
6. nov 2009

no v zime sa tak dobre spinka, ja si nechavam celu noc vetracku, rano som ako v chladnicke ale spi sa fantasticky.. najma ked teraz nemusim zavcasu vstavat do prace a vyspim sa kazdy den do tej osmej 😉
ale ked sa vrati manzel tak koniec mojej vetracke, on musi mat teplucko na spanie 😉 ale niekedy chodim v noci tajne otvorit okno ked uz spi 😉

mirinda10
6. nov 2009

caute babule

taky som rada, źe si sa ozvala gratulujem k drobcekovi, super spravicka, tak teraz uz trosku spomal tempo treba

bobjan super spravicka, tak teraz treba zacat naberat silu na jar a potom sup na stimulku uz si to zaslusis
🙂

tanitka no kde tak moze veduci spinkat ak nie pod hruskou ked ma pekne teplucko v kociku, tak moze aj dve hodky potiahnut

juli ak si das dva pohare tak je to ok, ja pijem cajik a filtrovanu vodu a uz nejak ani kava mi moc nechyba, nejak som sa v nemocke odnaucila a ja som si myslela, ze to nebude ani mozne a teraz mi nepride ani na um si ju uvarit

takyna
6. nov 2009

Lenik iba jeden drobcek a ja 😉 🙂

takyna
6. nov 2009

tempo je na minimum spomalene.... 😉 , Tanitka juj tak sa mu fajne spinuška 🙂

aj som uz chcela driemat , ale kukla som na vas............idem zajtra sa ozvem, pekny zvysok piatku 😵

lenka20
6. nov 2009

paaa takynka aj ja uz idem, no 1 drobcek celkom staci, tak si to predsa aj chcela, gratulujem tisicnasobne, oddychuj, relaxuj, manzelik nech sa o teba pekne stara 😉
pa babule, padam 😉

julietka
6. nov 2009

taky sme radi ze si sa ozvala, uz sme sa o teba zacinali bat 😕 to je krasne ze ste zdravucki a 2v1, fotecku este nemate?

miri to je len dobre ze ti kava nechyba, kava urcite neprida miminku..a ake cajiky pijes? ja neviem ake mam pit ked vsade citam ze v tehu sa nemaju pit bylinkove, ja si davam taky velmi slaby cierny a zeleny a kupila som si aj sipkovy

lenik uplne ta chapem s tym oknom, ja aj v zime mam otvorene dvere na balkone a teraz duplom mam pocit z nedostatku vzduchu, ani by som nezaspala v zatvorenej miestnosti

tani akurat ze teraz uz hruska nema ziadne listy, ale malemu sa stale pod nou dobre spi 😉

zuzlik a ty kde si dnes? musis sa preventivne ohlasit kazdy den ci je vsetko v poriadku 😵

gabika24
6. nov 2009

ahojte.
takynka, z celého srdiečka gratulujem,
miri, tiež tebe k pohybom 😵
všetky vás zdravím, letím niečo robiť 🙂

mirinda10
6. nov 2009

juli ja pijem iba ovocne a roibos ten mozeme

gabika dakujem uz som sa nevedala dockat aby som vedelam, ze je mala ok

no ja otvorene okno v spalni nemusim nakolko muzik nechce aby sme kurili v spalni, tak tam max 18st a to len vecer na chvilku vyvetram a hotovo ale uz sa mu vyhrazam ked sa babullka narodi zaciname v spalni kurit a muzik ma smolu 🙂 tak si to teraz uziva 😎 😎
u nas beha v trenkach v dome a mame doma max 20st a to je mu stale teplo a ja mam mikinu no neviem kde som takeho horkokrvneho chlapa splasila a mame nadherny krb, tak ked uz ho mam dost zakurim a mam svojich 28st a muzik prcha a mam klud 😀 a to je super mame prieduchy v dome tak potom v spalni mam nadhernych 21st

zuzik ved si na PN bez vychadzok a takto nas zanedbavas no asi relaxujes tak ked budes mat cas tak napis ako sa mas

pekny zvysok piatka a nadherny vikend

avaka
6. nov 2009

Ahojte 😵
Bobjan,tak toto je gol 🙂 parada,cysta,zrela na operaciu a ona si zmizne. 😀 Gratulujem 😵

Juli,potom este pokukam teda aj ten fusak..a rozhodneme,dik 😉 Inak,ja tiez rozmyslam,ci este kupovat ten overal,ja uz mam ten vrchny kabatik kozusinkovy s kapucnou,aj ked je to asi fakt neprakticke,bude aj perinka a ktovie,kedy sa vobec dostaneme 1.krat von.. 😕

Tani,veducemu sa zije,pod hruskou 🙂 To som vzdy zavidela tym zababusenym detickam,v kocikoch,ako si spokojne spinkaju...v takej kose

taky,gratulujeme k drobcekovi
Zuzli,Ty v tom domacom prostredi,normalne kona zanedbavas.. 😀
Leni,Miri,Gabi ,pozdravujem vsetky kocky

avaka
6. nov 2009

Miri,no Vas asi tazko zosuladit.. 😀 Muz 18 a Ty 28 😅 Ja som niekde medzi 🙂

mirinda10
6. nov 2009

avaka no ja ked som zmrznuta, tak potom nastupuje teplo ale moja teplota je tak 21 st ale ked nalozim do krb tak za chvilku tam mam riadne teplo potom uz len prihadzujem ale je to romantikus, zapalim sviecky, pustim hudbu a citam knihu je to super
za chvilku bude po romantike ked sa mala narodi 🙂 ale uz sa na to moc tesim

olympia
6. nov 2009

Takynka, perfetna sprava, tesim sa s tebou. 😵
Miricek, ja mam tiez horkokrvneho chlapa, ja chodim doma vo svetri a on ma kludne hole nohy. 😅

lenka20
7. nov 2009

caute babulky, ja takto zarana, vidim ze nie som sama s vykyvmi teplot v dome 😀 u nas to bol extrem, my ked sme sa brali tak ja som bola panelakovnicka zvyknuta na teplucko a prve dva roky som v rodinnom dome mrzla.. a teraz posledny cas mi vyhovuje chladnejsie.. ale iba na noc v spalni, inak mam rada teplucko v obyvacke pri telke musi byt teplo 😉
pekny vikend vam vsetkym
😵
😵
😵

zuzla80
7. nov 2009

Ahojte, ahojte, hlásim sa, aby ste sa náhodou neobávali 😅 - ale ja som vám písala, že v piatok budem bez netu, lebo mužíkovi sa presunula služobka na piatok a ak ide preč, tak musí vziať aj internet - takže nebojte, všetko je zatiaľ v najlepšom poriadku.

Takynka gratulujem moja, nech sa to takto krásne vývija až do krásne konca 😉 To ste inak pekne veľký - my sme mali "len" nejakých 7,4 a 7,6mm. Ja idem na hemato v pondelok tak som zvedvá ako pochodím a predstav si, že na endokrinológiu ma objedanli až 15.12. vraj to vtedy úplne stačí, tak ak stačí, tak neriešim 😉

Lenulik pozdravujem zlatko, ďalší mesiac za tebou a teraz to už pôjde ako z kopca 😉 A s tou magnézkou si ma potešila - tak najbližšie kúpim.

Bobik no tak to je fakt super, že tá potvora zmizla, určite ti padol obrovský kameň, že si nemusela na operáciu - perfektné 😉

Babulky všetky vás pozdravujem a ozvem sa možno až v pondelok, lebo zajtra chceme ísť na nákupy do maďarska, takže určite na nete nebudem, ale pondelok to istí 😉 tak pááááčko 🙂

tanitta
7. nov 2009

ahojte kocky...
dnes hrozne pocasie.. take na hlavu 😝 ....maly spi ja konecne sedim....
u nas stale 25°C mame podlahove teplota sa drzi dlhsie aj ked sa nekuri...v spalni max 22°C a ked zabudneme okno zavriet tak 18 😅....ale pre deti je najlepsia teplotka od 18-21°C...k tomu zvlhceny vzduch....
pozdravujem vsetky 🙂

takyna
7. nov 2009

Ahojte kočky 🙂

Leník tak sa to schyuluje u vás 🙂 , teším sa nech je s teba čím skor tehulka 🙂
Zuzík tak si ideš užiť sedenia na hematologii, ako ja včera, aj sa ti robia modriny?, lebo mne áno 😝

a čo pekné ideš kupovať? prezraď 😉

Pozdravujem všetučky...... 😵

lenka20
8. nov 2009

caute kocky, pekny vecer, taham nas z 3.strany 😝 😝
tusim si vsetky uzivate nedelu 😉
zuzlik tak sa potom pochval co ste pekneho nakupili 😵 tu magnezku jemnu vyskusaj, je vyborna nielen na doplnenie magnezia v tehu aj pri bolavej hlave zabera atak celkovo - mam ju vyskusanu, zlepsuje celkovy stav 😉
takynka no veru schyluje sa, zacinam byt nervozna, caka ma sono, dufam, ze myom nenarastol velmi..
baby ja sa tak dneska obzeram v zrkadle a same vrasky ty brdo kde sa to berie!!! a to uz pouzivam kadejake liftingove pripravky 40+ a aj tak.. normalne rozmyslam nad malym botoxom do cela co vy na to? celkom vazne, dali ste si to niektora robit?
no, pozdravujem vas vsetky, specialne maleho veduceho a vsetky bambuliatka v bruskach 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre