• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

26. júla 2017 
Ahojte babenky ake ste mali priznaky po oplodneni ja som treti den od et a citim nejake take napatie v podbrusku a unavu neviem a testik by mal byt uz vidno od 5 dna myslim tak som citala na nete :wink:
3. júl 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa tým netrapim :grinning: ja som krásna tehulka :grinning:
Ale je fakt ze tehu veci veľkosti S a M ma desia :slight_smile:))))
3. júl 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 no ja by som to s tým textilom neprahanala...5 den je skoro, a este podľa toho kolkodnove ti vkladali :wink:
Držíme palceky:slight_smile:
3. júl 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vkladali dvojdnove jednotkovej kvality pockam si ved na dobru spravu sa oplati vzdy cakat :slight_smile:
@melisska
3. júl 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 baby, posuvam si otazku, caka nas v sept. 5.iVF a tuto mobilizaciu kostrce som este neabsolvovala, mate niektora skusenosti? dakujeemmm :dizzy_face:
Ahojte baby co si myslite o mobilizacii kostrce resp. Absolvovali ste to niektorá? Bola som dnes na masazi u jedneho chyropraktika a vraj mam kostrc posunutu smerom dnu...vraj si mam rozmyslieť ci mi to ma spravit kedze je to nepríjemné. Poradte..
3. júl 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky tak oznamujem v nedeľu bolo opu, mala som 7ziskanych vajok,robili ICSI a PICSI a žiaľ nepodarilo sa im oplodnit ani jedno embryo nikto nevie prečo je to tak,spg bol dobry a vajka tiež tak to ostáva záhadou ale som z toho nešťastná tak som vetila, sak som mala 7vajok tak som bola spokojná že mám tak na 3x
3. júl 2013 o 12:05  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ach jaj, to je mi luto:frowning2:... a co ti navrhli ako dalsie riesenie v RF?
3. júl 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 skusit to znovu v ďalšom cykle a dúfať..my sme mali uz dávno 2ivf a v pohode sa nám vajka delili až do teraz.. Uz si nedáme PICSI ani ICSI a nechame ich oplodnit prirodzene a iba tie co sa neoplodniasame oplodnime icsi
3. júl 2013 o 12:14  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 a vy mate spmg dobry?
3. júl 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata na dnes sa s Vami lucim..majte este krasny dnik..paaa
3. júl 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 dvojdňové myslím na piaty den neuvidis na teste, počkaj oplatí sa :slight_smile:
3. júl 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 áno je dobry nemáme síce vedela aké kvalita je dobre doky tvrdí že sú v norme
3. júl 2013 o 12:23  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 to počujem prvý krát :(
@speranza1 papapa :slight_smile: pekný dnik :slight_smile:
3. júl 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahoda333 ja mam tiez dvojdnove embryo a dnes 10. den po et a test mi neukazal nic :frowning2: , ale ja si myslim, ze je to este skoro kedze bolo len dvojdnove a kazali mi testovat az na 15. den, takze stale dufam :slight_smile:
3. júl 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jahoda333 ja som piaty deň po ET a test je negat.,ja dúfam ,že je ešte priskoro aj keď prežívam hrozný stres,že to nevyšlo.
3. júl 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som volala vraj nie desať ale 9 sa dalo oplodniť :slight_smile: ááááále všetky sa vraj pekne oplodnili a su dobrej kvality tak som štastná jak blcha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dufam ze to tak aj ostane :slight_smile:
3. júl 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@dafy hovorim, ze budete velka rodina :grinning:
3. júl 2013 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, mohli by ste mi poslat komtakt ma hematogiu v Ba? Usetrite mi kopec hladania poobede. Vdaka! :wink:
3. júl 2013 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy supeeer dafyyyyyy, riadna plodna sliepocka je z teba tento mesiac, ouhaaaaa, krasa! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Naozaj krasny rekord mojka, tooolko vajok a aj embryjok, gratulka, proste to je moj sen! :grinning: Len keby keby, lebo ja mam clostyl a menopur 75j a zda sa mi to malo na takyto rekord, tak sa straaasne bojim ako dopadnem ! :unamused:
Budete mat PK teda? a urcite aj nanuciky z takehoto super vyberu! :dizzy_face: :dizzy_face:
Kolko das vkladat, jedno ci dve naraz?
Ozaj, ty si mala ten clostyl ci nie k tomutu? Ci len cisto ako pises 6dni Menopur a 3 dni Merional? a preco kombinaciu tychto dvoch injekcii? myslela som si, ze ide o rovnake hormony, zeby bol nejaky rozdiel medzi nimi teda?
A zacinala si menopurom ci merionalom, ci si ich miesala dokopy? to doki takto navrhol tieto dve znacky hormonov? :wink:
A oboje po 150j si brala, ci miesala? A OPU na kolky den si mala cycklu? Brala si aj Orgalutran a potom ten Pregnyl?
Boze, ja ta tu ale bombardujem otazkami, sorryyy mojka....ale som tak stastna tomuto vasmu rekordu! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
a drzim palceky aby si uz konecne bola letna tehulka, musis, inak to nebude, hlavne z takejto kraaasnej urodicky! :wink: :slight_smile:
3. júl 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy a mali ste ICSI ci aj PICSI? :wink:
3. júl 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, ja som normálne zaspala na hodinu :grinning:
3. júl 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy kraaaasa :slight_smile: ty naša blška :grinning:
3. júl 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dia03 ahoj aj mne tak kazali uz nebudem skusat a budem verit ze to bude ok :wink:
3. júl 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata. Po neuspesnom Ivf tu na slovensku yvazujem nad brnom. Mam sice schvalenu ziadost v martine.ale aj tak vyhrava brno. precitala som uz kopec stranok ale mam len zmatok. Chcem sa opytat ako sa objednat na kobzultaciu a ktoreho doktora si vybrat. a ako je to s platenim :wink:
3. júl 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ahojcek presne tak este zajtra a v piatok podvecer juhuhuuuuuuuuuu Makarska a potom sa uvidi 29 .pojdem pre vysledky z hemato a svagrinka mi volala ze sa jej ozval doktor co sa o mna staral v Blave ze by ma chcel pred dalsim pokusom vidiet a preklepnut ma ci je vsetko v poriadku aby sa nieco zase nepokaslalo :unamused: Tak sa budem ladit na tehu vlnu a ked pridem tak cakam len same pozitivne spravicky a nepozabijajte sa mi tu babenky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@amali coto coto kazda zena je pekna ked je tehotna ved rastie v tebe novy zivot a nie jeden ale dva :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sarasota
Super :slight_smile:)) uzite si dovolenku :slight_smile:)))
3. júl 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Dakujem.Opatrujte sa mi . :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy to je super, gratulujem!!! len nech sa pekne vyvíjajú :slight_smile:
3. júl 2013 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. júl 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok