• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. novembra 2017 
@dafy super, no neviem či by to u mňa pomohlo,nebudem si ho všímať, ináč sa nedá lebo ked sa ozvem zase kričí a ja nechcem kričať pre babo, a potom ma to rozjazde, budem ho ignorovať ako on mňa, dúfam, ze s mojou makkou povahou vydržím :sunglasses:
9. júl 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka Tak potom nezabudni pripomenut tu sliznicu a to, co si jedla a mozno pomohlo aj doktorovi. Mozno ich nieco napadne
9. júl 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska ja to tiež takto robím, proste nereagujem.....ved ho to prejde :wink:
9. júl 2013 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@amali ráno ma to dosť rozhadzalo, ze je toho vôbec schopný pre drobceka, aj slzicky boli teraz sa musím voči nemu obrnit
9. júl 2013 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka Ty si v takej situacii ako som bola ja. Mam za sebou v SR 3x IVF v Gynfive. To posledne som pred 39tkou stihla len tak tak. Velmi lutujem, ze som uz vtedy nesla do Reprofitu na SOFT. Zbytocne som v SR vyhodila kopec peniazov. Ten SOFT ma v Brne vysiel podobne ako u nas IVF aj s poistovnou. Takze nic nestratis, ak by si isla do Brna na SOFT. Poistovna UNION robi problemy s preplacanim SOFTU v Brne aj ked VSZP a Dovera to preplacaju. ALe mozno sa uz medzicasom spamatali a preplatia to. Netreba sa ich dopredu na to pytat ale po zakroku poslat fakturu so ziadostou o refundaciu.
9. júl 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinuska22 pekne 33 tt, zachvilku bude drobcek v perinke :slight_smile:
9. júl 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska mna nasral moj v sobotu ked sme mali ísť na svadbu......som myslela že ho zabijem aj som si poplakala lebo mi prišlo ťažko ale zahrýzla som zuby a musela som fungovať, no čo už aj to sa stáva.......celkom dobre sme sa bavili tancovala som asi len 3x za celú svadbu.....nebolo mi veľmi dobre horúco, ťažký vzduch..zle sa mi sedelo :frowning2:
9. júl 2013 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinuska22 aj ty mas 40 ? :slight_smile: ja som tiez lutovala 3 IVF v ke až potom rf brno
9. júl 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marverka Inak aj vajiciek som mala pri klasickom IVF podobne ako ty. Ale co z toho, ked neboli kvalitne. Ja som si este pred Brnom dala urobit hematologicke, imunologicke a geneticke testy a v Heliose Martin som si dala urobit hysteroskopiu maternice. Chcela som vediet, ci niekde nie je problem, ktory by mi mohol branit otehotniet. Iba na hematologii mi nasli problem so zrazanlivostou krvi a picham si fraxiparine kazdy den. Mozno to je aj to, co pomohlo. Clovek nikdy nevie.
9. júl 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali no áno to sedenie na tvdej stoličke :grinning:
No ten moj nebude tri dni komunikovať...ale ja to s vami vydržím, budem hviezda...a to vo štvrtok ideme do ke
9. júl 2013 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska neboj, jeho to prejde.....a vo štvrtok bude všetko OK :wink:
9. júl 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali dúfam, barana tvrdohlaveho
9. júl 2013 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@melisska a ako sa má bábo..kopká :wink: moje nechcú kopať :frowning2:
9. júl 2013 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali kopka, riadne, doobedu, ked sme sa hádali este viac, isté sa mu to nepáčilo, môžeš mať baba otocene chrbtom, potom necitis, alebo placentu vpredu aj vtedy necítiť, alebo buď trpezlivá a v 20 tt určite pocitis, nesúlad poradňu?
9. júl 2013 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska jednu placentu mám vpredu a jednu vzadu, poradna je v piatok....stresujem či je všetko OK :frowning2:
9. júl 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Ano v SR to bol len strateny cas. V ktorom si tyzdni???
9. júl 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali no pretu vpredu necítis a je vsetko vporiadku to je jasné :wink:
@karinuska22 v 20 tt sme
9. júl 2013 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinuska22 aj ja si picham clexane, chodíš aj ku hematologicke na kontrolu ? Ja idem vo štvrtok po prvý krát
9. júl 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska a 21.7 ideme na morfo.ultrazvuk tak sa teším že možno už budeme vedieť aj čo to bude :grinning:
9. júl 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@amali no mi idemev piatok na poradňu a isté ma pošle hneď na morfoutz, ja pôjdem do martina, strapula27 bola dnes,verím, ze nám napíše ako bolo :wink:
9. júl 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dúfam že dá vedieť že je všetko OK, ja idem do KE
9. júl 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali ja viem, ze je vsetko vporiadku, ináč ani nemôže byť :wink:
9. júl 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska presne tak AMEN
9. júl 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@melisska Ano, k hematologicke chodim na Kramare kazdy mesiac.
9. júl 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Uz si bola na morfologickom ultrazvuku??? Ja som amniocentezu odmietla, lebo som sa bala kvoli potratu. Predsa len po tych dlhych rokoch snazenia aj 1% rizika je vela.
9. júl 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinuska22 nie este nie, v piatok mám poradňu a pošle ma, pôjdem do martina. Mňa na to dr. Ani neposielala :wink: ja by som tiez nešla
9. júl 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy dost neskoro to si mala ET?ci KET?ja vydrzim pri KETE som netestovala vobec pockala som si na krvicku a bolo pozitivne :grinning: i ked len na chvilku ja neviem ale IUI ma nizku sancu tak uvidime
9. júl 2013 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky:slight_smile: tak mame za sebou navstevu v martine u dr. Grochala, vsetko dobre dopadlo,bol uzasny...obaja drobci su zdravucki a cakame chlapceka a dievcatko:slight_smile: ja ich uz teraz taaaaaaaaak lubim:slight_smile:
9. júl 2013 o 19:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@strapula27 jéj to je super teším sa s tebou :wink:
9. júl 2013 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Ja som radsej isla na 2 morfologicke ultrazvuky aj ked viem, ze to amnio nenahradi.
9. júl 2013 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok