• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

7. decembra 2016 
@tinkatinulka - dakujem, stimulovala som od 2-6 dc clostyom 1-1-1 a k tomu 75 jedn merionalu (2-10 dc), opu bude 13dc :wink:
22. júl 2013 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@falin a nemala si orgalutran/cetrotide???
22. júl 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy - zastupoval vitouskova, ale od dnes tu je. Zavolaj mu, ma toho vela
22. júl 2013 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinkatinulka - ano, to som ti zabudla dopisat, vcera a dnes
22. júl 2013 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm - tak silno drzim palceky :dizzy_face:
22. júl 2013 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@falin dakujeeem :grinning:
22. júl 2013 o 14:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy ja som brala len estrofem a KET vysiel tak,ze som ostala tehu i ked len na 8tt ale pri ET nic
22. júl 2013 o 14:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm no len ja neviem co robit kedze neodpisuje a ja uz dnes dostala som mš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ani neviem od ktoreho dna sa beru
22. júl 2013 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ma niektora skusenost s Pgd v Reprofite? Aky je rozdiel medzi Pgd (CGh) a Pgd Fish + PCR.Dakujem
22. júl 2013 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy ahoj, napíš mu ešte raz teraz hneď, ja som mu písala 17.7. a pred chvíľou som mu tú správu napísala ešte raz, a teraz mi do 10 minút odpísal :wink:
22. júl 2013 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy dokonca keď na to pozerám tak do 5 minút mi poslal odpoveď :wink:
22. júl 2013 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta PGD by zaujimala aj mna :wink:
22. júl 2013 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy ahoj! štelcl je už dnes v práci. stihol mi ráno odpisať... ale ja som mu písala minulý týždeň...
22. júl 2013 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá, aké dlhé sú objednávacie lehoty na konzultáciu v Reprofite? a ktorého lekára mi odporučíte ako najlepšieho experta na darcovský program vajíčok? potrebujem sa najskôr poradiť, kým do toho pôjdem... dík :wink:
22. júl 2013 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 Oproti OPU v SR je to v RF uplna pohodicka. Kanylu Ti pichaju az na operacke. Vtedy Ti beru aj krv na testy. Staci Ti nocna kosela a prezuvky. Osprchuj sa rano. Pred OPU nedavaju ziadne tabletky. Zachod na izbe je. Po OPU tam budes po prebudeni tak hodinku a mozno aj menej. Daju Ti cajik a keksik na papanie a pockas si, kym Ti nepridu nahlasit pocet odobratych vajicok. No a potom, ked sa budes dobre citit, mozes sa obliect a ist domov. Ja som bola v dvojpostelovej izbe. Bola tam so mnou este jedna babula z vychodu SR.
22. júl 2013 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@falin
a to vas okradli na kupku? ci? nam 2 roky dozadu vykradli auto na kupku-vincov les, mali sme ho zamknute a ani naznak vlamania, potesi :angry:
22. júl 2013 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy
no ked sa ide s liekmi tam od 1DC beries estrofem alebo estrimax a ak bez tak to je v pohode, potom len na utz ides v akom stave je vysla sliznice maternice :wink: prinajhorsom ked bude nizka, pojdes dalsi mesiac s liekmi :wink:
22. júl 2013 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinuska22 ahoj, dakujem za info :slight_smile:
Takze koselicu si mam priniest svoju, tu si obleciem po OPU na izbe alebo vlastne na OPU? a to sa nezaspini krvou alebo tou ich dezinfekciou a tak? Vobec nemaju a nedavaju tie ich nemocnicne pri zakrokoch?
:rolling_eyes:
Nejaku tristvrtovu, nad kolena?
A lepia na hrud aj tie somariny co sa pripinaju na pristroje, kontrola srdcovej cinnosti, a tak pod?
Je aj infuzka pripnuta na ruku, kde by mali davat lieky proti bolesti ak nahodou budu dake po OPU potom?
22. júl 2013 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973
koselu svoju, ja som si doniesla nocnu koselu co nosim aj doma, ja som vobec nekrvacala, nic. na hrud neviem ci nieco lepia lebo ta uspia a uz nevies co presne s tebou robia :slight_smile: ihlu na infuzku mas v zile ked sa zobudis a aj este na izbe, keby si mala bolesti tak ti cez nu pichnu nejake lieky proti bolesti.
22. júl 2013 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy pri Kete ja som brala od 1dna MC ale to bolo v BA neviem asi by som volala do Brna ja som volala v Sobotu,ze co a ako mam robit a Pospisilova mi volala naspet kedze nikto mi to nedvihal a dala pokyny volaj
22. júl 2013 o 17:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bergalm uz mi odpisal len nenapísal ci tam bude v auguste neviete niektorá ako bude mat dovolenku????
22. júl 2013 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy Štelcl pracuje od 22. 7. - 16. 8., potom od 17. 8. - 24. 8. má zasa dovolenku :wink:

drž sa!

a skús prekonzultovať tú koprivku, lebo tá vzniká z hormonálnej nerovnováhy, pomohlo by ti toto homeopatikum, spýtaj sa ho nato (možno práve tá koprivka ti narobila šarapatu tento cyklus):
http://svethomeopatie.cz/cs/136-thuya-occidentalis-zerav-zapadni

:wink:
22. júl 2013 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy
@bergalm
@falin silne držíme palceky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2013 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@melisska dakujem :wink:
22. júl 2013 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dafy a ides do toho teraz?alebo pockas?
22. júl 2013 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dafy mne neodpisal,ale zrejme asi vie,ze Pospisilova mi volala a skrtla mi do karty asi dalsi postup takto si to vysvetlujem,ze preco ziadna odpoved od neho :sweat_smile:
22. júl 2013 o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 Svoju nocnu koselu a papucky si das pred zakrokom. Nebude zaspinena. Staci taka kratsia po kolena. Budes tak cakat na izbe, kym Ta nezavolaju. Ale to ci som mala kanylu v ruke po zakroku, to si uz vobec nepamatam.
22. júl 2013 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Viete mi prosím poradiť, ktorého doktora si vybrať. Alebo to funguje tak, že zavolám a k niekomu ma pridelia? Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
23. júl 2013 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mimika1973 kedy máš opu ?

Dobré ranko :slight_smile:
23. júl 2013 o 06:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok