Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mirinda10
22. nov 2009

zuzik nedas si povedat co ste take fanaticky s Lenik na to nakupovanie, teraz ked je chripka tak moc po tych centrach netreba chodit a treba sa setrit preto si PN nie? no aj ja som mala dost velke bolesti ale mna aj bolel vajecnik este bol v tom case zvacseny ale neboj po 12tt to prejde aspon u mna sa tak stalo, teraz ani neviem kedy sa mi maternica zvacsuje 🙂

Lulu ta hodina je dost neskoro ale neviem ci to nepredlzili maju asi teraz viac pacientiek, my sme tam raz boli asi 15.20 a to uz za nami zamykali

inak zuzik ja som tiez podla babule o tyzden napred, takze teraz som uz 24tt aj tak do konca mame este daleko tak sa nestresujem, hlavne ze je vsetko ok a to je dolezite
zajtra idem do poradne tak uvidime teraz utz nebude robit tak som zvedava kedy ma opat objedna na dalsiu poradnu

kanhwa
22. nov 2009

Miri,
drzim palce na zajtra na poradnu. No, ja som myslela, ze okrem podobneho veku mame spolocnu aj istu davku hyperaktivity a zalubu v dobrom jedle a jeho priprave 😎 A budes prekvapena, ale nie sme tu my dve najstarsie, ale nechcem vyzradzat, ak sa dotycna neprizna dobrovolne 😉
Tomka,
uz isto vies, ci mate oplodnene vajka, daj vediet.
Baby,
volala som do brna, mame jedno 4bunkove embryjko a ostatne menej bunkove (tusim ze 3,2,2). Koudy mi povedal, ze to nemame uponahlat, takze transfer asi az v stredu, mam tam zajtra zas volat. Urcite vedia, co robia, ale aj tak sa bojim...
Pozdravujem vsetky babulky a babuliatka a pekny zvysok nedele vam prajem 🙂

lenka20
22. nov 2009

ale mirindik, no tomu sa neda odolat, obchody volaju, nakupne centricka su take krasne vyzdbene 😀 😀 😀 😀 ja som bola vcera este na repete v BB v europe 🤐 😝
ale ja mozem, ja este som len cakatelka 😎 mirindik ja myslim, ze skor clovek ochorie v praci ako v NC.. teda ja odkedy som doma a brazdim mesto a obchody vymetam tak som este chora nebola, v praci by som uz isto huhnala, vzdy bol nas niekto chory prechladnuty a kedze firma by sa bez nich zrutila tak vsetci chodili do prace... 😉
ale zuzlicek ty si davaj pozor, poprechadzaj pokukat to ano, ale vsetko s mierou, si dvojtehulka, musis byt opatrna 😉
s keksikom je to take na povazenie - niekto povie ze v pohode, ja urcite riskovat nebudem.. neviem..
lulu ja by som si tam este raz prevolala, vzdy som zvykla byt ojednana skor, ale mozno maju nejaky dlhsi den alebo maju vela pacientiek... za to nic nedas za telefonat...
ktosi sa pytal ako a kedy, takze ja idem vo stvrtok a idem vlakom, bojim sa to sama odsoferovat, takze sa odveziem.. bude to sice perne, ale co uz.. z brnenskej stanice vezmem taxik.. aj nazad.. takze by to nemuselo byt take zle... potom poreferujem 😉

tomka12
22. nov 2009

Ahojte, este raz dakujem za povzbudenie 🙂
Volala som do brna, tak mi koudy povedal, ze jedno sa oplodnilo a to druhe vraj mam zavolat zajtra, ze ako to s nim je...Ale som rada, ze aspon jedno je pekne...

mirinda10
22. nov 2009

kanhwa tak super to je dobre, musis im verit a sup nech si tehu nech mam s kym potom s kocarom chodit na kavu
to je fakt mam vrtulu v zadku aspon to o mne tvrdia, rada varim a papkam, nechapem ako niekto povie, ze uz je najedeny z vyparov, boze ja musim vsetko okostovat a potom papkat mnam

lenik tu cestu vlakom zvladnes hlavne vela casakov a bude ok, lepsie ako nieco riskovat je vela blbcov na ceste je to rozumne

inak ja sa priznam ja obchody nemusim ja som v tomto nejak mimo, neznasam vela ludi v obchodoch a ked nieco potrebujem tak by ste sa so mna smiali ja nabehnem do obchodu a presne viem co hladam ak nemaju idem prec a zvladnem max 3 obchody ani moje sestry so mnou nechodia alebo ich cakam pred obchodom na lavicke mna to nudi ale ja som v tom vadna ale za to v knihkupectve tak som aj hodku a ani neviem ako cas bezi

este stastie, ze dostanem vsetko od sestry na malu a postielku som uz vybrala z Ikei a muzik ju pojde kupit este od segry zistim kde mam ist kupit matrac a muzik nabehne do obchodu😀

kanhwa
22. nov 2009

Miri,
tak to mame este viac spolocne, lebo ja obchody uplne neznasam, vojdem tam a hned utekam prec, ze aj tak nic nemaju. Nie ze by som sa netesila z pekneho oblecka, ale neznasam vela ludi a to skusanie, takze mam len vytipovane asi 3 obchody v avione, kde vzdy kupim, co treba a utekam prec. Ale zato velmi rada nakupujem potraviny a vinko 😎 a na to si vzdy vynahradim aj dostatok casu 😉 a este zariadenie do interieru, ale kedze uz mame vsetko, tak to sa nemozem moc realizovat. Ale na oblecko a vecicky pre babetko sa velmi tesim na nakupovanie, uz mame v ikea toho dost vyhliadnute. Aj nabytok, aj perinky, hracky a pod. Vy uz mate pokupene?
Lenka,
drzim palce na stvrtok. A nie je to problem s tym soferovanim do brna, ked si to vopred nacvicis s manzelikom, ako som to urobila aj ja 😎
Tomka, uz som ti pisala, ze vela stastia. verim, ze kvalita zvitazi nad kvantitou.

zuzla80
22. nov 2009

Mirindik no to behanie po obchodoch mám s Lenkou asi fakt spoločné 😅 , ja to mám rada, či oblečenie alebo potraviny - to my s mužíkom obaja. Včera sme tam šli len mužíkovi pozrieť nejaké nohavice, lebo všetky sa mu medzi nohami roztrhajú, neviem, čo toľko robí 😀 Fakticky sme tam neboli dlho, a hneď ako ma začalo bolieť brucho, tak sme šli preč, ešte k tomu bolo u nás v Optime kopec ľudí, vystupovali tam tanečníci od toho tanečníka Plačka - no keby som bola vedela, tak ani nejdem. A toto bol po 4dňoch doma sedenia konečne trošku výbeh zo stereotypu, no ale zrejme posledný, už fakt nebudem riskovať. Minimálne tak do auta a späť. Inak som fakt poctivo doma 😉
Drž sa zajtra v poradni, aj keď utz nebude, ale to slovko od lekára, že je všetko v poriadku upokojí, no nie 😉

Kanhwi to super moja, bunkovce sú pekné a neboj, ak by niečo, tak oni vám isto povedia, aby ste na transfer došli skôr - zrejme sú drobci pekný, tak ich nechajú dlhšie kultivovať.

Tomka no vidíš, a zajtra príde určite ďalšia pekná správička. Držím palce 😉

Leni ja som sa pýtala, som nevedela ako ideš do Brna - takže vo štvrtok trimem paľce 🙂 Inak tuším aj Diorka má vo štvrtok kontrolu a aj ja.

tanitta
22. nov 2009

ahojte...
kanhwa... no ved krasne idete 😉
tomka...potiahne to aj to druhe uvidis ze hej 😉
lulu... my sme boli raz objednany dokonca na 17°°...
z

lenka20
22. nov 2009

kanhwicka super 😵 😵 krasne sa drzia embrijka, zajtra by mali mat 6 buniek tak sa urcite dotiahnu aj tie ostatne dovtedy 😉
tomka no fantazia, uvidis, mozno aj druhy bojovnik bude ok 😉

takyna
22. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 , konečne trošku internetu 😉
chodba prerobená, poriadené, mužík sa narobil ako kôň 😝
Vidím, že ste sa krásne rozbehli stimulanty, gratulujem k vajkám, teším sa 😵
Zuzík také bolesti mávam aj ja, inak s misou to bolo iba raz, ale ťažoba na žalúdku je stále 😖 😝

zajtra si vás dočítam, dnes idem konečne spať vo svojej posteli 😎

chýbali ste mi .......pekný večer 😵

zajacik...
22. nov 2009

Kanhwicka blahozelam k 4 bojovnickom a drzim palce na stredu! 😵
Zuzlik davaj na seba pozor a len pekne oddychuj 😵
Zdravim vsetky 😉

lenka20
22. nov 2009

tak baby asi ja som divna, ale ja milujem nakupne centra, mestske centra, mesta, vela ludi, vela obchodov... niezeby som svoj volny cas sla travit do obchodaku, to nie.. ale obcas sa tak vyvencit 😝 spravit si radost... my ked ideme s manzelom, tak zaparkujeme najprv na spolocnej kavicke, potom ideme do knihkupectva, tam sme dlho, potom manzel zaparkuje v kaviarni pri novinach alebo casaku a ja sa saliem po obchodoch s obleckom 😝
no, vo stvrtok budeme viacere referovat 😉 😵

lulu27
22. nov 2009

Ďakujem veľmi pekne baby, zajtra tam ráno radšej zavolám. Mňa sa nepýtali ku komu chcem ísť, tak sa zajtra spýtam ku komu idem. Som zvedavá, veľmi mi pomohli vaše skúsenosti k tomu aby som nás objednala, takže zajtra sa ozvem ako sme dopadli a čo nám doporučili. Som v práci, tak som sa nemohla skôr pozrieť na vaše príspevky. Ešte raz ďakujem, ahojte

lenka20
22. nov 2009

lulu urcite sa ti bude pacit, to je jedno ku komu pojdes, vsetci su tam zlatucki a ochotni... ale ked tanicka tam tiez bola tak neskor poobede tak je to urcite dobry cas o tej 16-tej..ale jasne, prevolaj a zajtra poreferuj 😉
takynka no aj ty si tu chybala, ale hlavne ze uz ste prerobeni a pekni a novi...

kanhwa
22. nov 2009

Babulky, dakujem vam za povzbudive slova - verim, ze vsetko bude dobre a mimozemstankovia (tak ich teraz volame) vydrzia. A hlavne, ze z nich bude zdrave dietatko, ktore porodim.
Zajko ahoj 😉 myslim na teba v utorok a posielam vela stastia, tesim sa na srdiecko 🙂 🙂 🙂

zajacik...
22. nov 2009

Kanhwi cmuk 😉

avaka
22. nov 2009

caute koceny 🙂
Kanhwa ,gratulujem ku krasnym embryjkam,pekne to tiahnu 😉 a Tomka,drzim palce,nech je zajtra aj druhe embryjko krasne 😉
Kanhwa,Miri,nie ste vy segry..?? 😀
Miri,a ze ja ja nemam tolko pracovat... 😅 ty mas tiez dobru vrtulku v zadku 😀 Babulka Tvoja krasne rastie,tak sa moc tesim.. 😉
Ja som tiez mala s vami niektorymi vela spolocneho cez vikend...bola som bez netu,ako Zuzlik,len mna odpojili necakane bez upozornenia a to bol sok,ked som sa na to nemohla psychicky pripravit.. 😀
Zuzli,tie muzove nohavice su dost podozrive.. 😀 a teraz,ked budete abstinovat sa to bude asi este zhorsovat.. 😀 😀 ,ale neboj,ubieha to rychlo,ved uz si krasne cochvila na konci 1.trimestra 😉 My sice neabstinujeme uplne,dr.nezakazal(aj som sa pytala pre istotu.. 😅 ),ale prevadzame velmi obcasne len take light kusky,ze niekedy mam pocit,ze bez takych by sa dalo aj zaobist... 😅
a s Takynkou mam zase spolocny prerabaci vikend...neuverite,ale my stale prerabame...ale uz to vsetko aspon nabera nejaky tvar.....skoro...
Leni,dobre v Rf povybavuj...a po tych nakupnych horuckach budes riadna kocica vynovena pre muzika.. 😉
Juli,Tani,aj ostatne babulky pozdravujem 😵

dior
23. nov 2009

Taky , Zuzik, esteze to tu pisete s tym bruchom to mavam aj ja, niekedy nic a niekedy hej + este vas bolieva vo vajecnikov, lebo mna hej. Teraz som mala akoze cas ovulky ,tak tam pichalo 😕 ja idem vo stvrtok na sridecko

Lenka ,tak to vo stvrtok viacere budeme mat hlavu plnu myslienok 😵 -snad vsetky kontroly dobre dopadnu

takyna
23. nov 2009

Ahojte kočky 🙂 pozdravujem všetky a čakám na správičky od stimulantiek 😉

Ja som mala zlú noc, strašne ma bolelo podbruško musela som si dať magne b6, potom mi to prešlo, bála som sa, že to bude potrat..., 😔 , ale jedla som aj hrušku okolo siedmej večer tak neviem ...., aj dnes to nie je uplne ok, ak mi to nejako sa ešte zhorší pojdem do nemocnice, alebo zajtra k mojmu gyndosovi, lebo v podstate az v piatok mam ist na srdiečko
brali ste aj vy magnezium?

mirinda10
23. nov 2009

avi no presne, vrtulu uz odpoj je cas sa propravit na drobca a nemakat tolko ked sa narodi potom vrtulu ci dve budeme musiet nastartovat vsetky a juli so zuzik ak 3 vrtule aj to bude mozno malo 😀

lenik mate s muzikom super rozdelene no u nas, ja by som bola akoze tvoj muzik a moj muzik bude behat ako Lenka bude mat zozam a bude nakupovat jemu ludia nevadia ja to z celeho srdca nenavidim

dnes som volala do Mediferi a som objednana na 30.11 ani som necakala, ze tak skoro ale tesim sa na 3D aj tatino sa tesi uz dlsie babulku nevidel tak si robi srandu, ze pokom ma nos ci do mojej rodiny alebo do jeho no one je srandista ved v nemocke ho vsetci milovali aj moj dr velmi si sadli

lulu uvidis budes mat super zazitok a potom prid poreferovat

takze stvrtok tu bude dolezity den pre lenik, diorku super a asi aj zuzik na kontrolu baby uz teraz posielam kopec energie

taky co tolko prerabate aj avi, no ja chapem nove babo vsetko musi byt tip top ale davajte na seba babule pozor, ake nieco ako nozky na stol, dobry casak a cajik s kolacikom take nist no teda asi chcete mat aktivne deti no ja chcem aby nebolo ako mama s vrtulou v zadku tak moca neprethnem iba obcas ale hned sa aj vyhresim

utekam do poradne pa

kanhwa
23. nov 2009

Taki, drzim palce, nech je vsetko OK
Ahojte a pekny den

takyna
23. nov 2009

Ahoj Mirindík, Kanhwa 🙂

Mirindík ja nerobim nic, ani prstom...nehnem, mna odlifrovali k muzovej starkej 😉 iba muz maka ako cierny 😵

Kanhi ako? kedy bude vklad?

tanitta
23. nov 2009

ahojky..
Taky.. mna v 7tt chytili take krce ze som si myslela ze je to konecna..... 😒 ale bolo to nastastie len traviaceho charaktreru...bude dobre.... 😉

takyna
23. nov 2009

Ahoj Tanit, myslíš? ☹ si ma ukludnila 🙂 , môžem brať Magne B6 2krát denne?
ako sa má Adamko?

a chcela by som mu k tomu rôčku zagratulovať, veľa šťastíčka , lásky , zdravia, mu prajem a aby v živote stratával samých dobrých ľudí a vybozkávaj ho celého za mňa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 CMUK 😵 😵 😵 😵

tanitta
23. nov 2009

jasne Taky....vsetko bude ok aj magne mozes aj 3xdenne...a dakujeme;)....pri nom sa uz neda ano pisat vsade musi byt a stverat tak som len v pohotovostnom rezime 😝 takze ak niekoho neopomeniem nereagujem tak prepacte lebo aj chcem ale cas nevida 😎 ale stale na vas vsetky myslim a som tu s vami 😉

dior
23. nov 2009

Tanitta- tvoj chrobacik ma uz 1rok? 😵 aj ja sa pridavam ku gratulacii 🙂 🙂 🙂

zajacik...
23. nov 2009

Taky drzim palce, urcite to bude dobre 😵

takyna
23. nov 2009

Díky Zajko 🙂 a ty sa ako máš?

kanhwa
23. nov 2009

Tani, velke gratulacie malemu k 1. jubileu 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre