• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. marca 2017 
@ria191 ďakujem, zlatá, že tak rýchlo :slight_smile:
22. aug 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy supéééééér všicko je možné :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nomxxx noooooo veď potrebuješ prašule pre bábo a nikto mi nečumí na PC tak občas nakuknem :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy gratulujem super sprava, :slight_smile:
@nomxxxahoj asi ani ja nevydrzim az do 28.8. tiez asi budem testovat skor :wink: tak nech nam to dopadne podla nasich predstav :slight_smile:
22. aug 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dafy super :slight_smile: vsetko je mozne, asi si to emryjko na poslednu chvilu rozmyslelo, ze chce na tento svet :slight_smile:
Este pojdes raz na krv ci uz len na sono?
22. aug 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy - super, gratulkaaaaa

@vivianamk - anopyrin a aspirin je to iste, ma to rovnaku ucinnu latku :wink:
22. aug 2013 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinna13 v pondelok mám ísť znova.....myslíš ze pri HB sa moze stat ze az na dajme tomu 6den sa uchytí??lebo mne raz otevrel povedal ze do dvoch dni ked sa neuchyti tak potom uz asi nie :unamused:
22. aug 2013 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy no supeer:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: tak toto bude podla mna chlap...to su taki lenivci,tak mozno preto sa neskor uchytilo..:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
22. aug 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
22. aug 2013 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy podla mna je to mozne ved aj Otevrel pouzil slovo asi. Teraz ti to hcg stuplo na dvojnasobok ako ma. Ak bude v pondelok hcg medzi 400- 500 tak to bude dobre. :slight_smile:
22. aug 2013 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivianamk ďakujem si zlatá prekvapila si ma normálne mám slzy v očiach :slight_smile: :slight_smile: každý rok na narodeniny som si priala len to jediné držať v náručí svoje dieťatko a teraz ich mám dve vytúžené bábetká :slight_smile: :slight_smile:
22. aug 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dafy krasne stupa paradicka dalsia tehulkaaaaaaaaaa super tesim sa s kazdou z vas z uspechov och je to krasne budeme vsetky stastne :slight_smile: :wink:
22. aug 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. aug 2013 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ake mate prosim vac skusenosti s mudr. Otevrelom? Aky je odbornik? Bola som u neho na konzultacii. Bude mi robit aj KET? Ake mate nanho nazory a skusonosti? Ako to u nich funguje? Dakujem za kazdu radu?
22. aug 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá to fakt som musela počkať na Stelcla aby som otehotnela???? :grinning: :grinning: :grinning: ja som mu tak verila a furt som bola predtým sklamana ze to nebol on :slight_smile:
22. aug 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jahoda333 :dizzy_face: :dizzy_face: aj dr povedala ze pekne stuplo :slight_smile: tak dufam ze uz je to na dobrej ceste :slight_smile:
22. aug 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy vidíš ty ťapa, keby si si v tej krásnej hlavičke vsugerovala, že ťa oplodní každý MUDr. ktorého v RF stretneš už si sa mohla gúľať :confused: :confused: :confused:
22. aug 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 som rada, ze ta to potešilo a ved si to veeľmi zaslúžiš. papa
22. aug 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ale iba on jediný povedal pri vklade bambulkám ze ...no a teraz uz pekne ostante tam vo vnutri aj pipetou tam šmatral ze nech poriadne sa vykotulaju no srandista :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2013 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dafy a si si istá, že pipetou šmátral ??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@ria191 ty si ale truuuba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. aug 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dafy ktohovie čo si ty tam vôbec s tým Marcelkom stvárala kuca paca odrovnala si ho na tri týždne chudáka :grinning: :grinning: :grinning:
22. aug 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy Ludske telo a priroda su nevyspytatelne. Mozne je vsetko. Hlavne nech rastie a roztahuje sa ten maly zazrak :slight_smile: :slight_smile: .....vlastne je to velky zazrak.
@ria191 ej ale vam je tu dnes veselo. A moja pip....pip.....pip sa od rana predvadza a neda mi zit. Rozhodla sa poriadne mi osladit moj odchod. Ale ja vydrzim a potom jej ukazem dlhy nos a velke usi. Nemas nahodou aj takych smajlov?
22. aug 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 a potom marcelko nevidi foliky bol vyvedeny z miery :slight_smile: :wink: ale uz sa hadam napravil :sunglasses:
22. aug 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vivianamk mne uz dr zrusila kyselinu listovu a doporucuje femibion 800 pre prvy trimester:slight_smile:
22. aug 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 ved musi byt veselo predsa mame dalsiu tehulku v tabulke este par bab nam tam chyba a uz budeme mat komplet takze diavcatka pekne sa posnazte a my vam budeme drzat palceeeeeeeeee aby sa to uz kazdej podarilo :slight_smile: :wink:
22. aug 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 aj ja beriem femibion800 do dvanasteho tyzdna ale ja som ho brala asi rok pred vkladom takze aj to mi dopomohlo ze sa to podarilo v rp na prvy sup a to som mala len jedno vajicko a vkladali dvojdnove a pekne sa zahryzkalo :slight_smile: :wink:
22. aug 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jahoda333 joj, tak tak to ja som rada, ze je tu veselo, mne je iba luto, ze dnes sa nemozem na konovi veselit aj ja. Ale pocitam vas zajtra, rano mam volne, tak si vas vychutnam :slight_smile:
22. aug 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, koľko krát ste boli na utrazvuku pred IVF- stimulácia merional + clostilbegyt.
22. aug 2013 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok