• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

23. septembra 2017 
@zibi zibi, ako dnes ?
12. sep 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robila som si pepino ...co nei je az taky kvalitny a ciarka tam je ..aj ked nie az taka ako na dr. max ale je asi je to ina kvalita
a hrozne ma boli brucho celu noc som nespala poriadne a krize tak uvidime .ked nedojde slecna dnes tak idem zajtra na krv :slight_smile: ale vyzera to nadejne a citala som ze tie bolesti brucha ako menstruacne ze su normalne ze to sa moze rozhatohovat maternica a tak isto aj hormony robia svoje a plus ten utros ze z neho tiez moze boliet podbrusko
12. sep 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@yanka1 a ty moja ako ?
12. sep 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 nelly citam ze mas pod normu listovku nemas nahodu spravene vysetrenie na hematologii co sa tyka homocysteinu? ked ho mas zvyseny mozes mat problem s otehotnenim :unamused:
12. sep 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi to je super, vyzera to veeeelmi nadejne :slight_smile: :slight_smile: pepino naozaj neni az taky kvalitny, ale ked tiez ukazal, tak fajn :slight_smile:
tak nech to takto pekne vydrzi a zajtra sme zvedave na vysledok krvi ... inak, ako to vlastne chodi ? ja som sa nikdy nedostala ku kontrole HCG z krvi :unamused: zoberu ti krv a musis cakat na vysledky z labaku ? ci nejak inak ?

no a ja ... neviem, dnes som 5 den po ET, necitim absolutne nic .... tak neviem, velky otaznik ...
cez vikend testnem - asi v nedelu : ) zatial sa snazim mysliet pozitivne... ale asi si velke nadeje radsej nerobim ...
12. sep 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
@yanka1 drzim vam palce dievcata:slight_smile:
12. sep 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi
mam robenu toto leto komplet celu hematologiu a tam mi hematologicka povedala, aj v papieroch to mam, ze mam pod normu, ze nic vazne, mam si nasadil listovku, ja mam vsetky vysledky z hematologie oki, teraz som len preventivne brala aspirin 100mg/denne. je to nadejne, si jasna tehulka :wink:
12. sep 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 ale aj homocystein ti brali? HMC alebo tak nejako je ta skratka a aj anexin protilatka tu malo kde beru a ta je dolezita ked je zvysena vytvara v maternici zrazeniny a aj v placente a embyrjko sa nemoze uhniezdit ... ale tu fakt malokde robia ... ved sa kukni do papierov alebo opytaj za to nic nedas...
mne hematologicka povedala ze kvoli tomu mi nevyslo asi to druhe ivf kvoli tej protilatke plus som si nepichala heparin :slight_smile:
12. sep 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 neboj moja nemusis nic citit mna len jemne popichavalo ..ono sa to az v obdobi ako mas dostat menstruaciu moze poriadne roztocit
no hej mam ist na krv ale ja mam prispateho gynekologa raz som cakala na vyslekdy skoro tyzdne ma urvalo..
mne kazal doky z brna ze mi treba zobrat aj v piatok aj v pondelok takze moj doky bude veeelmi poteseny :grinning: on mam pocit by najradsej predpisoval len masticky a tak ale tak ku mne je dobry asi ma lutuje :grinning:
12. sep 2013 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujem baby myslite na mna :slight_smile:
12. sep 2013 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zibi ja som mala pocit, ako keby to kocky, ked pisu cisielko, mali takmer na pockanie : ))
to sa normalne tak dlho caka na vysku hcg ?
12. sep 2013 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prosim Vas ozvali sa mi z Reprofitu a navrhuju pichat menopur75 a clostylbegyt a ze mi to aj predpisu. Poradte mi naco je Menopur? A je lepsie si to dat predpisat tam, alebo moze aj moj lekar - co je vyhodnejsie financne. Nemam potuchy kolko menopur stoji. Chcem potom ziadat o refundaciu. Dakujem
12. sep 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 neviem moja ... ked pojdem v piatok tak na pockanie isto nebudem mate neverim tomu ..ale mozno sa mylim
12. sep 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
pozriem to ked pridem domov, ci take mi robili.
mne tiez ked gyn. moj bral krv na HCG tak som cakala cca 5 dni ci 4. na nervy to cakanie.
12. sep 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 @zibi
ale jak to potom robia kocky, ktore rano pisu ze idu na krv a poobede nam pisu rovno cisielka ? je to vobec mozne ?
12. sep 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 ja som mala do hodiny výsledok z Hcg :wink:
12. sep 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 - hej vzdy rano nakuknem co nove, to som uz v robote. Vcera som nemala toho moc, tak som pisala, ale dnes zarezavam :grinning: . Neberiem stale femibion, tiez po neuspechu vsetko vysadim a potom pred planovanym ivf/ket zacnem brat.

@mimika1973 - mimi, pozri v teme mam/nemam lieky, niekedy aj clostyl ponukaju a ked nic, tak mu normalne zavolaj, ved uz na to kolko cakas

@miscok - ahoj, dr. mi povedala ze ta kys.listova vo femibione je dostacujuca. Som si naordinovala sma, poznas to topiaci sa aj slamky chyta :confounded:

@nelly3 @speranza1 - baby, to aj ja chovorim ze na dobre sa dlho caka :grinning: , clovek si to musi nejako zdovodnit
baby vy ste este mladice :wink:

@yanka1 - pridavam sa k tebe. 37 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dafy to krv poslali do labaku a hned ti dali vediet, ci si tam cakala ? :slight_smile:
12. sep 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 -ako kde sa caka, niekde v ten isty den uz mas vysledky. U mojho dr. mam vysledky na druhy den
12. sep 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka Menopur je folikostimulacny hormon, ktory "donuti" dozrievat aj folikuly, ktore by v normalnoem cykle zanikli. Ak si poziadas o refundaciu, je najlepsie zobrat lieky z RF, budes ich mat zahrnute v koncovej fakture a tu das neskor do poistovne preplatit.
Inak menopur z RF stoji 553CZK(21,45e) to je za jednu ampulku, tak si to daj x 10, lebo v jednom baleni je 10 ampuliek http://www.reprofit.cz/reprofit_cz/images/pricelist-assisted-reproduction-med_cz.pdf,
na Sk za krabicku das maximalne 195,28e http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/menopur-75-iu-15436.html
Clostilbegyt stoji 4,20e na SK http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/clostilbegyt-4059.html
Ked sme ho kupovali v Cechach, bol zhruba v rovnakej cene, bolo to zhruba do 5 euro a brali sme ho z lekarne pri RF.
12. sep 2013 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanka1 nie krv som sama zobrala od gynekologičky do labáku a kázali mi zavolat o hodinku.. :slight_smile: k lekárke by to poslali az o dva dni :angry:
12. sep 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 - to vazne? mne sa este nestalo zeby dalsi den neboli
12. sep 2013 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dafy - to mas dobre ze mozes zavolat do labaku. To sa u nas neda, teda nedaju ti tu informaciu, ze oni to posielaju dr. a tam nech sa informujem :angry: . Kebyze je to krv na zistenie nejakej choroby, tak nepoviem, ale hcg ved to by mohli poskytovat :confounded:
12. sep 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1 dakujem. A aby mi to preplatili musim to kupovat v CZ, alebo mi mozu poslat recept a vyberiem si to tu?
12. sep 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota mamina virusiky pre teba tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
12. sep 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
majte sa baby, utekam makat :wink:
12. sep 2013 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jjajka - myslim ze mozes ich vybrat na recept u nas a das k refundacii blocky za lieky
12. sep 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin to fakt?? ta to su blbci teda :confused: mne to sama dr navrhla :grinning:
12. sep 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka Skus sa spytat dievcak, ktore uz ziadali o refundaciu. My sme samoplatci uz dlho. Myslim, ze ked dolozis pokladnicny blok aj zo slovenskej lekarne, tak by to mali akceptovat. Ale ista si nie som.
12. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin
to fakt, divne lebo potom co som bola aj na kontrolnu krv tak to trvalo boze uz neviem zeby len 2 dni, alebo sa mylim? nejako mi uz vynechava :grinning:
12. sep 2013 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok