• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. januára 2017 
@miscok
to my sme sa k ET - vkladu nedostali tak preto :wink:
13. sep 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ahaaaa. Som z toho bola nejaka dopletena :grinning:
13. sep 2013 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liana_k dik nie nemam len ta teplota ale rano bola uz len 37,8 a 37,2 :slight_smile: tak tajne dufam,ze to bol prvotny sok pre telo
13. sep 2013 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok to je niečo iné to keď sa nedostaneš k ET
13. sep 2013 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tak bola som na krvi ze do jednej ked budu vysledky ze mi zavola ked nie tak buddem musiet cakat do pondelka :unamused:
inak ma pozeral tak hovoril ze krcok vyzera dobre ze nekrvacam ani nic ... a robil mi aj sono ale zatail nevidel ziadnu dutinku :frowning2: otevrel mi ale povedal ze to je este skoro ze to az mozno za 10 dni po vynechani ms by bolo vidno tak dufam ale ze mam peknu sliznicu a ze sa tam moze skryvat lebo ze sa niekedy nechce ukazat, ze nic nic a naraz sa ukaze v plnej krase tak uvidime...drzte mi palce

a aby ste vedeli ked sa dari tak sa dari ..sla som dole zo schodov co mame na sidlisku drzala som sa jednou rukou zabradlia no nesmykolo sa mi a sup jsom spadla na zadok nastastie to nebol silny uder ako nec ma neboli hned u dokyho som sa kontrolovala ci nekrvacam ale nemozem nataihnut ruku ...nieco mi v nej puklo ako som padala tak som sa normalne baba ci nemam zlomenu ruku .. no nemozem ju v istej poloze dvihnut no smola sa mi lepi na paty ..dufam ze aspon hcg budem mat ako sa patri :grinning: myslite na mna
13. sep 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence dakujem Vam vcera mi potom volal Kozumplik,ze bol mimo dosah tak a povedal,ze ibalgin a paralen mozem a pokial sa to nezhorsi mozem pokracovat v stimulke tak uvidime dnes som este pichla merional a do vecera sa rozhodne ,ale citim sa lepsie 2krat som sa v noci prezliekala co som bola zapotena drzte paluchy :grinning:
13. sep 2013 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz pozeram ze piatok 13 teho tak uz viem preco sa mi smola lepi na paty len dufam ez v tomto pripade mi prinesie dobre spavy
13. sep 2013 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Myslime na teba od rana :slight_smile: Urcite sa drobcek zatial iba skryva :dizzy_face: A ta ruka..stane sa. Hlavne, ze nie je zlomena. A davaj si na schodoch pozor :wink:
13. sep 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
tak skoro ti nebude nic vidiet, kolky den si po ET? ja ked som spinila isla som tiez k svojmu gyn. to bolo 19 den po vklade a nic tam nevidel, akoze bola som z toho hotova, sliznicu som mala krasnu a potom som uz zacala krvacat na cerveno :angry:
13. sep 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miscok dakujem moja...no ale aka smola chapes ? blby osud alebo nahoda ach jaj :angry:
@nelly3 no dufam moja ze mne to vyjde.. mne otevrel povedal ze najskor az o 10 dni od vynechania by bolo daco vidno
no uvidime aky bude vysledok krvi na ten sa stasne bojim :frowning2: boze nech mame konecne dobre spravy
13. sep 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi
budes neboj :wink:
13. sep 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teraz uz nastastie nespinim ale nechcem to zakriknut :wink: a ani doky ked ma vysetroval tak povedal ze tam nevidi na krcku nic ze to mohla byt aj prasknuta cievka alebo aj z utrosu ja mam na krcku taku ranku malu takze niekedy mi aj to moze krvacat no boh vie ... a mozno sa len embryjko lepsie chcelo zavrtat no neviem ..moje teorie a mozno nakoniec je to vsetko len moja fantazia a nic z toho nebude a dojde slecna ms :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. sep 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi nepríde bola si bez PK takže to bude dobré :grinning: :grinning: :grinning:
13. sep 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zibi Ziadne take! Nijaka ms najblizsi rok a pol urcite nepride. Chodim kukuckovat na kona uz od rana :slight_smile: Drzim palce....najviac ako sa len da.
13. sep 2013 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miscok my sme sa do vkladu nesostali preto platime fakturu za spon cyklus az potom.. :frowning2:
13. sep 2013 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky :slight_smile: moje

a
@ria191 myslis ze bez pk je to lepsie?
13. sep 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marverka hej moze ti to zobraj aj hematologicka mne to zobrala .... z vlastnej iniciativy a ked som sa jej pytala ze co ten zvyseny anexin znamena tak mi povedala ze to sa tvoria v placente alebo maternici zrazeniny a mozu zabranovat babatku sa uhniezdit alebo ked uz aj mas babo tak sa v placente spravi ta zrazenina a mozes potratit :slight_smile: tak ze preto je dobre to mat v norme ja som to po druhom ivf mala zvysene takze mozno to aj preto nevyslo :unamused: a homocystein by mal byt tiez v norme ..neviem preco ale ze tiez mozes mat problem s otehotneinim ked je vyssi a na to su potrebne tie tri vitaminy :slight_smile: ktore ho znizuju..ako mozes mat tu mutaciu a ked ju mas zistenu je dobre aby si aspon z casu na cas uzivala bekomplex kde mas vsetky becka ze sa tym upravuje homocystein
13. sep 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi Caf zibi, bude to dobre, mam pocit, ze to bude dobre, drzim palce. Ja som bola na tom endokrinologickom vysetreni, vsetko ok, mozem zacat so stimulaciou, ked pride mrcha, aj som si pisala s Machacom, ze ok, ideme na to, tak okolo 20.9. by mala prist. Ta ruka ma mrzi, ale ja mam vzdy v piatok 13. kopec stastia, ja som asi carodejnica, chlapa mam narodeneho v piatok 13teho, strasne je dobry na mna, aj teraz ma nechal doma, ked som sa trapila, sak mi za chvilu skonci podpora, bude ma zivit este, strasne mam s nim stastie lubi ma nekonecne, a este mame doma ciernu macku a zijeme v lese, my sme taki carodejnici....... :grinning:
13. sep 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi ja osobne si myslím, že je to jedno či PK alebo nie . Len že je ešte príliš skoro, aby MUDr. niečo videl na sone keďže si nemala PK blbo som to predtým napísala. Podľa mňa si jasná tehuľka :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. sep 2013 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A drzim vsetkym palce, nech sa kazdemu podari, baby chodim na Tai-ci cvicit a tam nam hovoril cvicitel ze sila myslienky je velka, a kde je myslienka tam je energia, nezabudajme na to..... :slight_smile:
13. sep 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm Supet, ze sa citis lepsie :slight_smile: A drziiiiime-drzime :slight_smile:
13. sep 2013 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkab ha ha no ja mam tiez macku ale nie ciernu :grinning: tak super sprava moja ... verim ze to obe dotiahneme do uspesneho konca
13. sep 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi dnes veru sed doma, a nic nerob! :wink:
Od zajtra uz mozes! :grinning:
Este ta boli ta ruka? fuha, asi sa v nej daco natiahlo ked nemozes robit pohyby, len klud klud, tehulka sa musi setrit! a drzim paluchy na HCG!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. sep 2013 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973 jaj sak boli ma ocot s vodou som si na to dala ...asi to chce klud ..ale puklo mi tam ako som padala tak som si asi daco natiahla..
no uvidime ..este sa nechcem tesit predcasne lebo sa bojim sklamania :unamused:
13. sep 2013 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi mohli by ti dnes volať nech ta nenaťahujú, určite to bude dobrá správička, verim tomu
13. sep 2013 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimika1973
@zibi
@lienka_1
@nelly3 baby dnes som si kúpila rybyčku :grinning: . Naše prvé zvieratko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. dufam že prinesie šťastie a budeme sa rozrastať ako rodinkaaa
13. sep 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 noo to asi nedaju, ale ešte furt sa neozvali
13. sep 2013 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 sak mohli :stuck_out_tongue_closed_eyes: este maju pol hodinu ..boze len nech je to dobra sprava :slight_smile:
13. sep 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaga83 Aj ja som rozmyslala, ze si aspon psa zadovazime. Ale ja nie som velmi zvieraci typ :grinning: A manzel by radsej macku a to som hned zatrhla, lebo mna macky z nejakeho dovodu nemusia. Este ma napadol papagaj, ale to by ho zas moj muz ucil hovorit kadejaku neplechu :grinning: Takze my nateraz zostavame dvojka :slight_smile:
13. sep 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zibi no este 5 minut.... nedockavo cakam s tebou na vysledocek HCG :wink: :slight_smile:
13. sep 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok