Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaga83
13. sep 2013

@zibi vikend rychlo utecie;);) ten tvoj doky nas asi naschval natahuje vsetky😀😀

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gaga83
13. sep 2013

@miscok zajtra budem na teba mysliet;);)

melisska
13. sep 2013

@karkana juuuj, to mi je ľúto moja, asi to tak malo byť....čo ďalej?

miscok
13. sep 2013

@gaga83 Asi pojdem skoro spat,aby som na to nemusela stale mysliet.

mimika1973
13. sep 2013

@jomini ahoj a ty chodis tiez do brna RF?

mimika1973
13. sep 2013

@karkana ahoj, to ste mali uz adoptovane? oficialne ci ako? hmmm, veru take necakane je to! 😔

mimika1973
13. sep 2013

@miscok (yn)

lienka_1
13. sep 2013

@lubicaligocka Gratulujem k srdiecku. 🙂 A mna presne ten psi zapach odradza. Mozes ich drzat v cistote ako chces, aj tak ich citit. Bolo by im bez teba u nas smutno 😉

lubicaligocka
13. sep 2013

@miscok ano odporucili len jedno kedze ja nemam ziadnu diagnozu. Ak je to vase prve ivf a mate dobre embrijko tak si dajte len jedno a ostatne zamrazit. Ibaze by si chcela 2ky 🙂 odporucit ti mozu cokolvek ale konecne rozhodnutie je asi na vas 1-2?? Kolko si date?

lubicaligocka
13. sep 2013

@lienka_1 tak to mas pravdu. A na tych psacich posteliach sa ten smrad drzi dlhsie ako na nich. Teraz by som ich najradsej vyhodila von ale adam mi nedovoli.

mimika1973
13. sep 2013

@lubicaligocka ahojky, pekna spravicka ohladom babetka 🙂
A ten OHSS som si aj myslela, ked ta brusko velmi bolelo, takze len klud a nenamahat sa velmi, a ak to bude este pretrvavat tak sup do nemocky a aj na PNku ak bude treba! Drzkaj sa a pekne tehulkuj 😵

miscok
14. sep 2013

@lubicaligocka Presne,ze aj mne odporucili 1preto,ze ja som zdrava.Tak bude asi 1 🙂 Hlavne aby sa mu u mna pacilo 🙂 Ideme na to,uz cestujeme do RF.

gaga83
14. sep 2013

@miscok o kolkej máš vklad?

gaga83
14. sep 2013

@karkana moja strašne mi je to lúto ☹ ☹

ikuska
14. sep 2013

Ahojte, tak od dnes zaciname stimulaciu, dostala som menstruaciu, podla planu od zajtra, 2.deň MS clostil 1-1-1 a merional 1x. V pondelok volam o kontrolne utz na 8.den, co vychadza na sobotu, myslite ze aj v sobotu robia UTZ alebo len v pracovny den.

lienka_1
14. sep 2013

@ikuska Smelo do toho! Drzim palce 😉 Ultrazvuk Ti spravia pravdepodobne v piatok. Aj mne to tak vychadzalo, ze 8. den v sobotu a na ultrazvuk ma objednali v piatok.

ikuska
14. sep 2013

@lienka_1 dakujem 🙂 verim ze tentokrat sa na m to podari ... 🙂

lubicaligocka
14. sep 2013

@mimika1973 Akurat nad tym uvazujem ci sa mam ist dat vypisat alebo nie...

miscok
14. sep 2013

Ahojte spolubojovnicky 🙂 Tak uz sme pomaly doma.Vkladali sme 1 HB/1.Kedze som z tych oznaceni troska mimo,ide o aku blastocystu,hatchujucu?Robil Otevrel.Drzte paluchy,aby sa malemu u mna pacilo a poriadne sa zakuslo 😉 A inak..2 dalsie budu asi vhodne na mrazenie,ale to sa potvrdi zajtra.Zabudla som v tom strese v akom su stadiu.Ale tusim kompaktne morulky.

miscok
14. sep 2013

Aha teraz pozeram do toho papiera,takze sme dnes mali 1xHB,1xEB,1xCM+a 2x FRAG,co je neviem co.

miscok
14. sep 2013

..a este 1xCM

karkana
14. sep 2013

@melisska fúúúúúúúúúúú,predýchavam to, a sme zas na prvom mieste a čakáme na dalšie bábo,,,,len ktovie ako toto skončí, bábo sme odovzdali, aby netrpelo, ale teraz som zvedavá čo príde zo súdu, a skúsime sa odvolať, ked nám oni taku traumu spôsobili, potrápime aj mi ich,lebo sa odvolala matka po termíne, je to komplikované, všetky vecičky som musela poodkladať preč, a plakala som ako,,,,,,,,,,,,,,,,, ☹ ☹ dnes je u nás atmosfera ako na kare,svokrovci prišli s plačom...

lienka_1
14. sep 2013

@karkana Vela sil Vam prajem! Neuveritelne smutno mi bolo, ked som toto citala. Dufam, ze sa z toho pozbierate a najdete svoje stasticko velmi rychlo. Zasluzite si to!

bergalm
14. sep 2013

@karkana mne sa kotulaju slzy asi aj za Teba ked toto citam drzim Vam velmi palce ,aby ste to prekonali.Je to tak nespravodlive ☹

petrika07
14. sep 2013

Ahojte dievčatá.
My sme s manželom tiež po prvom neúspešnom IVF, boli sme v Iscare Martin. Kedže sa mi ich prístup zdá dosť negatívny, uvažujeme tiež nad Brnom - Reprogenesis. Má niektorá z vás tiež zamrazené spermie po MESA/TESE? Ja som zdravá, tak neviem, kde ten prvý krát bol problém, nikto nám nič nevysvetlil.... Oplodnili 7 vajíčkom, z toho sa vyvíjalo pekne len jedno (a jedno horšie), tak mi ho na 3. deń vložili... ale nevyšlo to. Ak máte niekto tiež podobný problém (teda zamrazené spermie), budem rada, ak sa podelíte o skúsenosti. 🙂

tinka9075
14. sep 2013

@karkana je to kruté čo sa Vám prihodilo 😖 😖 keď som to čítala tak som sa rozplakala to sa môže stať asi len na slovensku sprosté zákony 😒 😒malo by to byť tak že keď sa matka bábetká vzdá tak už nemá na bábo nárok a nie takto 😖 😖prajem veľa síl a budem veľmi držať palce aby sa Vám čoskoro podarilo druhé bábetko 🙂 🙂

gaga83
14. sep 2013

@miscok ahoj tak to mate pekne embryjka aj tie ostatbe. Teraz pekne odychuj aby sa dropec zahrizol.

stastenka42
14. sep 2013

@sarasota mamina dnesna davka tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt. Dufam ze som ta dost zasypala virusmi lebo uz by mala byt bublinka u teba ubytovana😀😀😀😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre