Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
8. okt 2013

@lusipe
ja som mala tuto druhu soft stimulku od 1DC 2 ampulky menopuru, velmi zle som dopadla, mala som 1 oocyt sice bol zrely, ale sa neoplodnil, minuly rok v rf soft, clostyl + 1 ampulka, potom po kontrolnom utz 2 ampulky menopuru, 5 vajicok, vsetky sa oplodnili a 3 som mala krasne HB1. neviem preco mi teraz dal inu stimulku ako predtym ked som dobre reagovala hmmm. dost ma to zobralo, ani k ET som sa minuly mesiac nedostala 😔

ikuska
8. okt 2013

Babulky, tak v pondelok odber krvi na bHCG a dnes som znova testovala 🙂 🙂 🙂, bola som v lekarni a budem uz kazdy den do soboty, co si myslite ??? Ale slabucko spinim, tak dufam ze to bude o.k. 🙂 9.den od ET

nelly3
8. okt 2013

@ikuska
podla mna netreba kazdy den testovat, ja na tvojom mieste idem na krv v piatok, to mas 12 den po ET. spinenie nemusi nic znamenat, jedine ak by si zacala nie spinit, ale na cerveno krvacat to je uz zle.

ikuska
8. okt 2013

@nelly3 ja viem ze to netreba prehanat ale chcem si to vychutnat 😉 krv nemam a doky chcel ze nech idem az v pondelok, bol neoblomny 🙂

lusipe
8. okt 2013

@nelly3 vazne?...tak snad u nas sa nejake vytvoria....ja som predtym este pred iui mala clostil....a mala som tak 3 vajicka....a tento merional som nemala zatial...toto je moje prve IVF....tak sama neviem ako zareagujem...

tinka9075
8. okt 2013

@buba08 to sa ani mne nikdy neprisnilo že budem mať dvojičky keď mi to Marcel povedal pri sone tak som bola v šoku 🙂 🙂 veď keby sa pritrafilo tretie tak budeme mať tri detičky 😉 😉

nelly3
8. okt 2013

@lusipe
ale to neznamena, ze ty tak budes reagovat, mozno mne prave ta stimulka nesadla, kazda sme ina, nemaj strach. menopur je to iste ako merional, menopur je len drahsi cenovo.

tinka9075
8. okt 2013

@bergalm lepšie je ísť do Brna na sono predsa tam majú len kvalitnejšie soná ako u nás gyndoši 😉 😉

lusipe
8. okt 2013

@nelly3 ved ja myslim pozitivne 😉 len mam akosi pocit, ako keby na mna nieco liezlo...boli ma hrdlo....a v krku...tak si dam vanu a do postele...do odberu musim byt v poriadku.... a ty si teraz ako na tom?

sally2401
8. okt 2013

@ikuska pekný testík, čo by som za taký dala ja aj dnes bieloba biela. 😒

nelly3
8. okt 2013

@sally2401
moja ked teraz nic, ale este to nevzdavaj, tak KET uvidis to isti 😉
@lusipe ja som vo faze cakania a cakania....... no na nervy, stale na nieco cakam, ale pomaly uz ma ta trpezlivost opusta (8 rokov stacilo), vysledky amh cakam, potom pisem do rf co dalej, ale urcite planujem este tento rok skusit softik 😉

ikuska
8. okt 2013

@sally2401 tak ako nellly pise, nezufaj, viem ze je to tazke, uz som take snehobiele mala 3 krat, ale mate este KET, my uz nemame nic a este toto je vsetko len v zaciatkoch, ale verim ze to dotiahneme do uspesneho konca , dakujem ... 🙂🙂🙂

lusipe
8. okt 2013

@nelly3 jaj, to 8 rokov?.....boze ved to si uz tak zasluzis.... urcite to este do vianoc skuste... ved sa to da celkom zvladnut...len tie peniaze keby z neba padali 😉 ....neboj vysledky budu v poriadku a o chvilku sa budes tesit z babatka 😉

nelly3
8. okt 2013

@lusipe
dakujem ti, presne keby peniazky rastli na strome, ale nejako bolo, nejako bude. drzim moc palce aj tebe, vela krat v rf to vyjde na prvy krat 😉

sally2401
8. okt 2013

@ikuska no ja mám snehobile už 10x, iba 1x som mala // po KET

kama2
8. okt 2013

@stella25 si ma predbehla,ja mam dnes iba 2 injekciu,kontrola v pondelok 😉

kama2
8. okt 2013

@melisska aj ja si prosím grcku,nech sa mi nejake vajka urodia 😉

lusipe
8. okt 2013

@nelly3 si mila, velmi pekne dakujem....ved budem informovat 😉 ....a tebe nech to co najrychlejsie ubehne a si uz v procese otehotnievania 😉

lusipe
8. okt 2013

@kama2 ja dnes tretiu 😉

ikuska
8. okt 2013

@sally2401 ja som mala // v juli 2006 ked som mala mimomaternicove a potom az teraz 🙂

miscok
8. okt 2013

Baby moze sa materska kasicka pocas tehotenstva alebo nie?

kacenkab
8. okt 2013

@melisska ok, vdaka, tak si este lupnem 😀

buba08
8. okt 2013

@gaga83 skusala som priamo na to masticky - nic, cesnak - nic, med - nic, ale jedna pani mi odporucila taky bylinny pripravok - sagradin (dracia krv), to je vytazok z nejakoho stromu a ten jediny mi na to zabera, potieram to nim a aj si kvapkam do napoja, ma to taku nechutnu chut, ale uz som si zvykla. Pozri si to na nete, mozno by si mohla skusit

kacenkab
8. okt 2013

@zibi ok, no co uz s tou rukou nestastnou tak sa drz a daj si ju do poraaadku

stella25
8. okt 2013

@kama2 no ja nikdy nemám pravidelnú ms, tak he to vždy len tipovacka
Ale v pondelok mne asi bude vychadzat odber. Na kolku si objednana?

bergalm
8. okt 2013

@ikuska joj gratulujem moooc vidis som hovorila,ze je to bojovnik

ikuska
9. okt 2013

Dobre ranko, este asi buvate ale mne sa tentokrat uz neda. 😒

ikuska
9. okt 2013

@bergalm dakujem 🙂

ikuska
9. okt 2013

@gaga83 moj manzel ma osvedceny lad, prikladat ihned ked sa este len tvori, tirz uz vyskusal vsetko a niekde pocul ze ju treba zamrazit. Tiez to mava casto a vsetko poskusal.

miscok
9. okt 2013

@ikuska Ranko, ja som hore od pol 5. No des ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre