• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

21. septembra 2017 
@nelly3 - si mozes otvorit lekaren :grinning:
11. okt 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@falin
ano, asi ako kazda z nas, je to niekedy uz az do placu, cim si musime prejst :pensive: som zvedava aky mi posle protokol fesak :dizzy_face:
11. okt 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura asi pojdes skor nez ja, tak keby nieco, daj mi vediet, ako si dopadla.. dakujem..
11. okt 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím vás dievčatká moje.....je mi hrozne stále mi je zle je to o držku ani sa mi nechce tu vypisovat som jak lemra lemravá :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......všetkým vám držím palčeky korčule moje tento rok to dáte všetky :wink: :wink: :wink: :wink:
11. okt 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jjajka aj my sme mali v plane zacat uz ten najblizsi cyklus, ale kvoli atb sa to posuva.. neviem ci stihame este tento rok.. daj potom vediet, co a ako.. tiez som rozhodnuta ist aj za vlastne, ak to uplne zrusia..
11. okt 2013 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 dakujem za info:slight_smile: Ja som mala tiez 2x MA a nikto mi nic na to nedaval. Len sama som si vypytala prednison a fraxik. Naposledy ked som pichala fraxik, ani sa to len nechytilo :frowning2:
11. okt 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm pytala si si, v ktorom tyzdni bolo vidiet akciu, tak mne v 7tt - to je 6 tyzden ukonceny a 3 dni zo 7ho :wink: =6+3
11. okt 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka prosim ta naco su tie injekcie?
11. okt 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sally2401 je mi to luto :unamused: Ale KET bude uspešný :wink:
11. okt 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska ten test je uplne ukazovy, nemozes ho nakopirovat a rozposlat?
11. okt 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubo780 jasne ze by som dala vediet :wink: Ja som teraz 5 dni po ovulke a dost ma boli podbrusko aj krize, tak sa len modlim aby to bolo uhniezdovanie. Ale to je asi len zbozne prianie.
11. okt 2013 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075
@bergalm
babuľky, prosím vás, koľko hodín pred IUI ste pichali Pregnyl?
11. okt 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska veľká gratulácia!!! :slight_smile:
11. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikuska krasne// gratulujem :slight_smile:
11. okt 2013 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka a nepojdes si to dat skusit schvalit predtym? neuvazujes nad tym? Ist do nejakeho slovenskeho centra a dat si nech ti to potvrdia?
Ja dost silno nad tym uvazujem...asi zaplatim si to tak ci tak ale keby na to prispeli tak by to bolo omnoho lepsie a ked mame na to narok, preco nie?
My tiez rozmyslame nasledujuci cyklus - teda koncom novembra...ty mas kedy?
11. okt 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2 @bimba8 ahojte dievcata tK uz sme spat z brna....no vysledok zaujimavy na pravom viac ako 10 a tiez aj na lavom viac ako 10....bude ich hodne....len mi dal nejaky liek si pichnut namiesto pregnylu....nejaky decapeptyl....aby sme zabranili hyperastimulaku....odber bude v stredu o 9.00.....
Dievcata mali ste to niektora?....
11. okt 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@manita ja som bola na iui v piatok o 14:00 a vo štvrtok o 20:00 som si mala pichnúť pregnyl sa mi to zdalo nejak neskoro ale poslúchla som dokiho a stálo to za to :slight_smile: :slight_smile:
11. okt 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Ahoj, a to čím si prosím ťa stimulovala,že si tolko vajok naznášala... :slight_smile: Nás čaká 16.10. konzultácia, tak sa už teším
11. okt 2013 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik mala som dve ampulky merional a to mam za sebou este len 5 injekcii....stelcl hned hovoril ze dobre ze sme nedali aj clostil......jej...ja budem mat 16.10.odber.
11. okt 2013 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalaura
ja si myslim, ze keby niekto z nas si to tak isiel urobit, ze najskor schvalit atd. tak budu na nas kukat, ze co od nich chceme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2013 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe Tak budem držať palce nech máš veľa kvalitných vajíčok a krásne embryjka. My ideme 16.10 na 15tu hod, to už budeš asi po... A v Brne si bola na 1.IVF? Som zvedavá čo mne dá
11. okt 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe wau to je paradicka! Preto si tie vajecniky tak citila :grinning:
Len tak ďalej a odber teda na 13 DC?
Co budes teraz este pichat?
11. okt 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe pekne si zareagovalo, bude pekna urodicka;);) @bradik citam ze 16 idete do rf . Mozno sa stretneme ja som o 11 objednana na hysteroskopiu tak vas mozno obe uvidim kedze tam bzdem trocha dlksie asi do 15.
11. okt 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja som uz po odbere, vydolovali 6vajok, vraj 5 sa tvari vhodne na oplodnenie.zajtra volam ako sa im dari....mam brutus bolesti v podbrusku.
Ikuska velka gratulacia!!!
11. okt 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ty si teda riadna nosnica, drzim palce nech pekne dorastu!
11. okt 2013 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjajka budem drzam palce, aby to tak bolo.. :slight_smile:
11. okt 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bradik
@schatje6
@gaga83
@bimba8 no stelcl bol tiez uplne prekvapeny....normalne vravel ze ich nevie uplne zratat,ze to je odhad :wink: ....dokonca sa spytal ci by som ich ja zratala :wink: tak som sa zasmiala a hovori,ze dost ich je.....snad budu aj pekne kvalitne...veru dievcata pekne to citim nebudem klamat :wink: ale tak snad to do stredy vydrzim....odber je 12 den....pichat mam este do pondelka,uz aj s orgalutranom a posledny den 2ampulky toho dacapeptylu.....tak to budeme mozno spolu lezat na izbe :wink: gaga83 :wink:
11. okt 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak dievcata, a mame to potvrdene.. tento rok to uz nestihame.. prave odpisal koudelka, ze po atb min jeden mesiac na regeneraciu, urobit kontrolny spg a az potom mozeme ist na to.. takze najskor januar 2014.. :( sakraaaaa.. tak zakladam setriace prasiatko, lebo ak to pojde takto dalej s tymi zakonmi a poistovnami, je viac nez iste ze ideme komplet za vlastne.. a to aj napriek tomu, ze to bude nase uplne prve IVF.. nech sa dari aspon vam.. vianoce sa blizia, tak nech co najviac z vas ma pod stromcekom kolajnice ako hrom.. :slight_smile: budem vas aj nadalej "kontrolovat" a ak by niektora z vas mala nove info alebo skusenosti co a ako po novom s tou refundaciou, hodte po mne info.. vdakaaa..
11. okt 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dobra nosnica teda si :wink: to ja len snivam o takych poctoch :wink:
11. okt 2013 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 supeer tak nech sa krasne všetky oplodnia :dizzy_face:
11. okt 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok