• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

18. októbra 2017 
@melisska dakujeeeeme
@lusipe
@kacenkab uz som mu aj napisala mail. asi s tym zazrak nespravi, ale uvidime :confounded:
14. okt 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 ale budes mat dva nazory a budes kludnejsia.... a chodis Stelclovi?...
14. okt 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska Môžeme sa dostať do poradovníka n
a tvoje grcky aj ja? :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe hej, k nemu...no ved na mna to posobilo tak chaoticky, ked som sa isla informovat na 2emb. a ona, ze mate 3. tak potom hladala znovu v pocitaci a ze ano, je to tak...najprv mi povedala, ze nech mu zavolam, lebo on je tam aj pisany, ze spravi ET a potom si to rozmyslela, ze nech zavolam v stredu rano na tu linku a oni mi povedia, ci mam prist alebo nie... :confused:
14. okt 2013 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 a preco bola taka chaoticka?...to tiez mohla byt trosku pozitivnejsia a nie ze ta vyplasi...no nie?....a mozno to bude vsetko v poriadku..pockaj este kym sa on ozvem...moc drzim palce...
14. okt 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe dakujem, neviem, ked som jej tvrdila, ze my mame uz len 2emb. tak mi povedala, ze pozerala do ineho riadku a potom, ze to este preveri a potom mi to potvrdila. a som sa musela 2x spytat, ako je mozne, ze je zo 4b na druhy den 3b.... :confused:
14. okt 2013 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 a co ti na to povedala? ze zo 4 na 3 kleso?
14. okt 2013 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ano, vraj sa redukuje, co je zle...nevedela som, ze aj redukovat sa moze, myslela som, ze sa len zastavi vo vyvoji...
14. okt 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 tak toto som ani ja nevedela...ale nabojkaj....urcite jedno bude bojovat a v stredu sa vidime :wink:
14. okt 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ved tebe musia vybrat tych 20vajok :grinning: dufam, zatial stale dufam :pensive:
14. okt 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 snad tam este su...nie ze zmizli... :slight_smile:....ale citim riadne pichanie....hlavne ked chodim a vstavam, alebo sa pretacam v posteli...tak uz sa aj tesim, ze budem mat potom...musis verit... :wink:
14. okt 2013 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievcata. Srdecne vas zdravim. Nestiham vsetko citat, no tehulkam gratulujem, stimulantkam a cakatelkam drzim silno palce. Ja sa po neuspechu citim o cosi lepsie, myslim pozitivnejsie, aj ked smutok a bolest nadalej pretrvavaju. Zial neviem to zakryt, ale snazim sa na svojeokolie posobit, ze som akoze v dusevnej rovnovahe... Najhorsie je, ze v praci sa ma pytaju... ze preco si smutna... co sa deje.... aspon mam vyhovorku, ze tazko znasam to, ze sme sa s manzelom prestahovali .... a.. Myslim na vas kocky a kazdej jednej prajem, aby co najskor pred sebou mala tehotenske brusko a vnom vytuzene babatko :slight_smile:
14. okt 2013 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe taka uroda len tak nezmizne, neboj :wink: idem radsej doma nieco robit, lebo ma tu vyhadzuje od nervov :fearful:
14. okt 2013 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 dobre robis, aspon budes mysliet na ine veci... :wink: ja by som tiez uz zduchla z prace, ale este zial nemozem :wink: dame si vediet a inak sa vidime v stredu :slight_smile:
14. okt 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe uz mi aj odpisal, zajtra rano mu mam zavolat a pozru sa na ne znovu, ale vraj to nevyzera s nimi dobre :pensive:
14. okt 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6
@schatje6 jaj moja, pockaj este do rana...posielaj im energiu...ved tu boli dievcata, ze sa tiez takto vyvijalo a nakoniec sa nastartovali....moooc drzim palce.... :wink: :wink:
14. okt 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@manita Dakujem a kde sa to da kupiť? :slight_smile:
14. okt 2013 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tlucka ja som vólala do centra...
14. okt 2013 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska jaaaj dakujeme :slight_smile:
14. okt 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatje6 to ma mrzí, nemám s tým skúsenosti, sama neviem, ako to má byť, ale verím, že ako kacenkab napísala, že sa to obráti na dobré správy a bude bojovníček..
14. okt 2013 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. okt 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 inak ja strasne citim vajecniky...kokso a ked cikat, tak hruza...a ty?
14. okt 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe vieš čo, ja ani nie, olen občas, keď sa zohnem.. V sobotu sme boli na svadbe a celkom som to roztočila, dalo sa. Tak neviem, či je to dobré, alebo by som to mala cítiť..Koľko mám vajíčok dľa USG?
14. okt 2013 o 15:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 no na pravom viac ako 12 a tiez aj na lavom tolko...nevedela ich zratat...vraj ci ja neskusim :slight_smile:...tak som sa smiala, ze mu doverujem :slight_smile:...uvidime kolko bude realne...
14. okt 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe fíha, to je dosť, nie je to až priveľa? Mne povedal, že ideálne spolu tak 9-12ks..Ale asi viac lepšie, nie? Nemáš OHSS?
14. okt 2013 o 15:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 prave mi dal namiesto pregnylu decapeptyl 2 injekcie, aby nedoslo k OHSS...a pijem vela vody....tak snad nebude...toto je moja prva stimulka...a este dobre ze sme nedali k tomu clostil....sama som zvedava co bude realita...a ty mas kolko?
14. okt 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no aj moja prvá stimulka:slight_smile: Ja som mala napravo 6-7ks, naľavo také 3ks..vklad budeme mať pondelok?
14. okt 2013 o 16:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 hej aj nam povedal, ze v pondelok, lebo dame PK kedze mam dost vajiciek...a vravel ze cast nechame samovolne opolodnit a cas ISCI...
14. okt 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a budeš doma po vklade? Ja som myslela že tak 2-3 dniči neviem, či viac, nechcem sa tu zakonzervovať a vyčkávať do testu..
14. okt 2013 o 16:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 presne, to by som psychicky nezvladla...ja budem tak ako ty 2 dni a potom normalne pojdem do prace....ved ked to ma byt, tak to bude...ja mam sedavu pracu, tak by to nemalo mat vplyv... :wink:
14. okt 2013 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok