• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. júla 2017 
@speranza1 dakuejem velmi pekne za povzbudenie, len pravda je taka ze uz dva krat mi veru v takomto pripade nepomohli, a som sa zaprisahala ze uz tam nikdy nepojdem ze to mozem aj doma lezat. zas na druhej strane aby som si to potom nevycitala
28. okt 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkakn1
opu mam v piatok a v stredu rano pichal uz len cetrotide (alebo orgalutran) a vecer v stredu pregnyl.
28. okt 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica a krvacas? alebo len spinis? a nevolala si do Brna?
28. okt 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
to neviem lebo to mi predpisuje endokrinologicka.
28. okt 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 skus napisat mail svojmu lekarovi do RF, ci je mozne aby ti predpisal ten liek....a podľa toho sa zariadis :slight_smile:
28. okt 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3
@speranza1 teraz pre vas zlatíčka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@speranza1 vcera som trocha krvacala dnes mi doktorka pichla kanavit tak sa to hadam trosku umudri, ja som od stvrtka vecera spinila a vcera uz trosku krvacala.
28. okt 2013 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska dakujem meliska.... :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
28. okt 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica a nezvysili ti davku utrogestanu? a nedali ti ani duphaston?
28. okt 2013 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 nemas zaco moja :slight_smile:
28. okt 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 do brna som sa este nedovolala, ani odpoved na mail mi este neprisiel, takze cakam... zatial mi nikto nic nezvysoval, duphaston tiez mi nikto nekazal. ja som si ten utros trosku upravila, dala som si vyssie davky, ved ublizit to nemoze
28. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica tak si aj pockaj na mail z Brna a oni ti urco nieco poradia...a kedy nastupujes do nemocky? ci uz si v nemocke?
28. okt 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sa dovolala, vraj je to malo a ze o to horsie ze spinim,ale ze v piatok mam mat dalsiu krv, do nemocky pojdem asi tak za dve hodky. musim cakat na mangela
28. okt 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska na mňa si zabudla ???
28. okt 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska
dakujemmm moc, potrebujem ich teraz surne :wink: cmuk :dizzy_face:
28. okt 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191
na teba sa neda zabudnut :wink: ty to vsetko zacinas, bez teba ani na krok :wink:
28. okt 2013 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191 na teba tu z nas nikto nikdy by nemohol zabudnut... urcite ti ich meliska este posle.... :wink: ... stale na teba myslim a 31.veho drzim mooooooooooooooocne paluchy.... @ria191 ...!!! ja uz chcem aby si bola tehu!!!!
28. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelly3 presne tak .... muuudro ty hovoris.... ako by mohol niekto zabudnut na nasu riusku :wink: :slight_smile:
28. okt 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
ona uz tento tyzden bude tehulka nasa krasna :dizzy_face:
28. okt 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3 presne tak...ta najkrajsia a hned za nou ty a samoska, ze zlaty klinec programu budem ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ria191ty trdielko :grinning: už pichas ? Myslím injekcie :grinning: pošlem aj teba,aj na teba myslím :wink:
28. okt 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melisska riuska ide na KET, tak nepicha:slight_smile: :wink:
28. okt 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
28. okt 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 A nemas nahodou niekoho znameho v lekarni? Nech Ti ho vydaju a prinesies recept dodatocne. Inak euthyrox je dost lacny, tak ak ti ho vedia predpisat v Rf si uplne v pohode. Mne tak kamoska dala lieky a potom som jej priniesla recept.
28. okt 2013 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka_1
skusim zavolat na endokrinologiu, len tam sa dovolat tazko pretazko, by som svokrusu vyslala ta je ochotna a na dochodku, by mi vybehla :slight_smile:
28. okt 2013 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mne prvy raz dali recept praveze v RF na euthyrox a aj som si ho tam tusim vybrala takze si myslim,ze by nemal byt problem
28. okt 2013 o 15:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule mne dnes gyndos vystavil aj tehu knizku a dal ma do rizikoveho :unamused: a o 2tyz. sono kontrola :slight_smile:
28. okt 2013 o 15:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bergalm mooc sa tesim...a prajem nech to len tak pokracuje dalej...a ako sa citis? :slight_smile:
28. okt 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm len pekne doma odpočívaj :slight_smile: , a kam chodíš ku gyndošovi?
28. okt 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1
@nelly3 cholky cholky máte "šťastie", že nemám čas :grinning: :grinning: :grinning: bola by tu kuca paca potom by ste boli šťastné, že som na chvíľku zosadla z koňa a teraz vás tu takto zanedbávam, ale silno veľmi silno vám držím palce. Ja fakt neviem ako to teraz dopadne, ale som na tom podobne ako nelča samý stres a hektika ja potrebujem takú konskú injekciu na ukľudnenie ja fakt nemám ani kedy si prdnúť :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak hádam to zvládnem a keď si spomeniem na Marcelka ako ma bude trápiť uffffffffffffffffffffffffffffff ťažko sa mi ide do tohto KET-u :frowning2: :frowning2: :frowning2:. Držte sa tu moje kočeny :grinning: :grinning: :grinning:
28. okt 2013 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok