• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

19. januára 2017 
@speranza1 viem moja, je to veeeeelmi tazke a mam slzy na krajicku, ako mi to luto :frowning2:
dufam, ze das s nami to stretko, o ktorom sme sa bavili, termin a cas upresnime, ok? :slight_smile:
22. nov 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 ano, prvá noc doma za nami......bolelo nás hned bruško, trošku sme poplakali....ale ináč chlapci sú zlatí :slight_smile:
22. nov 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@amali gratulujem amali, chlapcom zelam krasny a dlhy zivot :slight_smile:
22. nov 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 :slight_smile: jasne... budem velmi rada.. ved aj ja budem este isto iste plakat..len teraz sa musim v praci tvarit aky mam ja suprovy zivot plny smiechu, pohody a stastia...a ako je mi na tomto svete suprovo :pensive:
22. nov 2013 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali z celeho srdiecka Vam gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielam srdiecko pre stastie:slight_smile:
22. nov 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 ved to je na tom to hrozne, ze v praci sa clovek musi tvarit a pritom ti ide srdce rozthnut ..., drz sa moja
22. nov 2013 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba08 asi tak ....tvarit sa, ze aky mam super zivot, lebo mame super byt..super auta.... ale na ch* a mi je toto vsetko ked nemam to po com najviac tuzim....ale dakujem ti za vsetko...
22. nov 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@speranza1 verím, že to by si nespravila a že ho tam nenecháš pretože nikdy nevieš čo sa môže stať. Ja osobne si myslím, že budeš nasledovať gagu ak sa rozhodneš pre darované spermoše :grinning: :grinning: :grinning: ale až po KET-e :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 dakujeme :wink:
22. nov 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 uvidime..co nam zivot dalej nadeli.... :wink:
22. nov 2013 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 presne tak, nemas za co dakovat, som tu pre teba kedykolvek budes potrebovat a velmi sa na teba tesim :slight_smile:
22. nov 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 silu bojovať ďalej. Uvidíš možno aj na nás dôjde :grinning: :grinning: :grinning: ja tomu verím ak to nevzdáme :pensive: :pensive: :pensive:
22. nov 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 jasan ze to nevzdame... ved sme ZENY a sme BOJOVNICKY..... :wink: :wink: :wink: ... do 40 tky budem bojovat jak leva potom sa na to vyseriem.... kupim si porsche a pojdem na Havaj... nech ma krasny havajsky suhaji ovievaju a obskakuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@speranza1 fúha ako tak pozerám tak neplatí iba čo je malé to je milé ale aj "veľmo skromné" :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ria191 hej take skromnejsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 guľu máš ???
22. nov 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nie ..vyhodila som ju dnes rano von oknom..... (dost som sa cudovala, preco tak niekto pod nasim oknom nadava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
22. nov 2013 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amali jej to je krasne byt uz doma s drobcami drzim palceky :wink:
22. nov 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 je mi to ľúto.Mne tiez mnohí závidia a keby vedeli ako sa trápim..
Musíme byt ale vďačne za vsetko co mame a hlavne za milujucich mužov, ktorí s nami bojujú.
22. nov 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bimba8 nooo. mna moj v poslednej dobe tak serie, ze som povedala ze ho vymenim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2013 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. nov 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimba8 :wink: :wink: :wink: a ty sa ako mas zlaticko??? kedy idete na vec?
22. nov 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 inak co píšeš s celým darovaným embrijkom je pre mna novinka.
To ako funguje? Normálne cudzie vajko s cudzou spermijkou?
22. nov 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 :grinning: :grinning: :grinning: lepšie ako keby mala skončiť v nejakej "r...i"
22. nov 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 vieš čo, pošlem ti môjho a budeš ďakovať bohu akého máš teraz :pensive: :pensive: :pensive:
22. nov 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimba8 ano....normalne darcovske embryá...len neviem ako to v RF chodi... a kolko to cca stoji..ci sa plati za pocet embryí..alebo neviem...
22. nov 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 som dohodnutá so Stelclom na január,ale za týžden idu robit tie testy mm, tak neviem ci potom ho budú aj dajako liečiť. Uz teraz mam bobky z toho co mu objavia.
22. nov 2013 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria191 nooo, tak moj by sa ti paaacil...mesiac by hral toho najuzasnejsieho... ale az po case by sa vyfarbil... :grinning: :grinning: :grinning: ...
Tak ale na jeho obranu zase musim povedat, ze sme uz obidvaja unavení z tych IVFiek a tie neuspechy sa na nas podpisuju poriadne...obidvaja by sme sa mali upokojit a vazit si jeden druheho a prijat vsetky situacie v zivote take ake su... s lahkostou (ale niekedy je to sakra tazke)
22. nov 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimba8 a ake testy mu idu robit? a vy mate kolko rokov obidvaja...
22. nov 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 u nas presne to iste ako pises, velmi tie IVF-ka a neuspechy poznacuje nas vztah, niekdy mam pocit ze obaja patrime na psychiatriu.
22. nov 2013 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok