Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...
buba08
22. nov 2013
@speranza1 viem moja, je to veeeeelmi tazke a mam slzy na krajicku, ako mi to luto 😞
dufam, ze das s nami to stretko, o ktorom sme sa bavili, termin a cas upresnime, ok? 🙂
amali
22. nov 2013
@ria191 ano, prvá noc doma za nami......bolelo nás hned bruško, trošku sme poplakali....ale ináč chlapci sú zlatí 🙂
buba08
22. nov 2013
@amali gratulujem amali, chlapcom zelam krasny a dlhy zivot 🙂
speranza1
22. nov 2013
@buba08 🙂 jasne... budem velmi rada.. ved aj ja budem este isto iste plakat..len teraz sa musim v praci tvarit aky mam ja suprovy zivot plny smiechu, pohody a stastia...a ako je mi na tomto svete suprovo |-|
speranza1
22. nov 2013
@amali z celeho srdiecka Vam gratulujem x-) x-) x-) x-) posielam srdiecko pre stastie🙂
buba08
22. nov 2013
@speranza1 ved to je na tom to hrozne, ze v praci sa clovek musi tvarit a pritom ti ide srdce rozthnut ..., drz sa moja
speranza1
22. nov 2013
@buba08 asi tak ....tvarit sa, ze aky mam super zivot, lebo mame super byt..super auta.... ale na ch* a mi je toto vsetko ked nemam to po com najviac tuzim....ale dakujem ti za vsetko...
ria191
22. nov 2013
@speranza1 verím, že to by si nespravila a že ho tam nenecháš pretože nikdy nevieš čo sa môže stať. Ja osobne si myslím, že budeš nasledovať gagu ak sa rozhodneš pre darované spermoše 😃 😃 😃 ale až po KET-e :-p :-p :-p
amali
22. nov 2013
@speranza1 dakujeme 😉
speranza1
22. nov 2013
@ria191 uvidime..co nam zivot dalej nadeli.... 😉
buba08
22. nov 2013
@speranza1 presne tak, nemas za co dakovat, som tu pre teba kedykolvek budes potrebovat a velmi sa na teba tesim 🙂
ria191
22. nov 2013
@speranza1 silu bojovať ďalej. Uvidíš možno aj na nás dôjde 😃 😃 😃 ja tomu verím ak to nevzdáme |-| |-| |-|
speranza1
22. nov 2013
@ria191 jasan ze to nevzdame... ved sme ZENY a sme BOJOVNICKY..... 😉 😉 😉 ... do 40 tky budem bojovat jak leva potom sa na to vyseriem.... kupim si porsche a pojdem na Havaj... nech ma krasny havajsky suhaji ovievaju a obskakuju 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ria191
22. nov 2013
@speranza1 fúha ako tak pozerám tak neplatí iba čo je malé to je milé ale aj "veľmo skromné" 😃 😃 😃
speranza1
22. nov 2013
@ria191 hej take skromnejsie 😃 😃 😃 😃
ria191
22. nov 2013
@speranza1 guľu máš ???
speranza1
22. nov 2013
@ria191 nie ..vyhodila som ju dnes rano von oknom..... (dost som sa cudovala, preco tak niekto pod nasim oknom nadava 😃 😃 😃 😃 )
jahoda333
22. nov 2013
@amali jej to je krasne byt uz doma s drobcami drzim palceky 😉
bimba8
22. nov 2013
@speranza1 je mi to ľúto.Mne tiez mnohí závidia a keby vedeli ako sa trápim..
Musíme byt ale vďačne za vsetko co mame a hlavne za milujucich mužov, ktorí s nami bojujú.
speranza1
22. nov 2013
@bimba8 nooo. mna moj v poslednej dobe tak serie, ze som povedala ze ho vymenim 😃 😃 😃 😃
bimba8
22. nov 2013
@speranza1 😃 😃 😃
speranza1
22. nov 2013
@bimba8 😉 😉 😉 a ty sa ako mas zlaticko??? kedy idete na vec?
bimba8
22. nov 2013
@speranza1 inak co píšeš s celým darovaným embrijkom je pre mna novinka.
To ako funguje? Normálne cudzie vajko s cudzou spermijkou?
ria191
22. nov 2013
@speranza1 😃 😃 😃 lepšie ako keby mala skončiť v nejakej "r...i"
ria191
22. nov 2013
@speranza1 vieš čo, pošlem ti môjho a budeš ďakovať bohu akého máš teraz |-| |-| |-|
speranza1
22. nov 2013
@bimba8 ano....normalne darcovske embryá...len neviem ako to v RF chodi... a kolko to cca stoji..ci sa plati za pocet embryí..alebo neviem...
bimba8
22. nov 2013
@speranza1 som dohodnutá so Stelclom na január,ale za týžden idu robit tie testy mm, tak neviem ci potom ho budú aj dajako liečiť. Uz teraz mam bobky z toho co mu objavia.
speranza1
22. nov 2013
@ria191 nooo, tak moj by sa ti paaacil...mesiac by hral toho najuzasnejsieho... ale az po case by sa vyfarbil... 😃 😃 😃 ...
Tak ale na jeho obranu zase musim povedat, ze sme uz obidvaja unavení z tych IVFiek a tie neuspechy sa na nas podpisuju poriadne...obidvaja by sme sa mali upokojit a vazit si jeden druheho a prijat vsetky situacie v zivote take ake su... s lahkostou (ale niekedy je to sakra tazke)
speranza1
22. nov 2013
@bimba8 a ake testy mu idu robit? a vy mate kolko rokov obidvaja...
timona
22. nov 2013
@speranza1 u nas presne to iste ako pises, velmi tie IVF-ka a neuspechy poznacuje nas vztah, niekdy mam pocit ze obaja patrime na psychiatriu.

Začni písať odpoveď...

Odošli