Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tanitta
5. feb 2010

avus.. ahoj 😉 ..aj my sme mali dost silnu zltacku... ale neboj ono ju ten spanok prejde 😵 hlavne s aopatrujte a budte zdravi 😉 .....nooooo ze zrazu mi nic neni 😀 ... je to krasne...pokial vsteko ide hladko suhlasim 😉 .... my uz sme poporode cez rok ale naozaj stale na to dost este casto myslim... 😔 nehovorim o tom ze ma caka este v nemocnici jeden zakrok ktory stale odkladam 😔

mirinda10
5. feb 2010

avi vitaj doma, uz ta tu vyzeram kazdy den ale je super, ze ste v domacom prostredi a aj otecko sa moze pripojit v starostlivosti o malu. To je dobre, ze pekne papka a aby si mala dost mliecka nech je spokojnucka
uz sa teim na fotecky 🙂

julietka
5. feb 2010

avusik vitaj doma 🙂 kazdy den sme ta tu vyzerali ci sa ozves..no dolezite je ze malinka je v poriadku a hlavne ste s tatinkom doma 🙂 ta posledna veta je naozaj krasna a vystizna
tesim sa s vami ze mala pekne papka a ze mas mliecko 🙂
tiez sa budem tesit na fotecky

zuzla80
6. feb 2010

Lenik tak ako, testíkovala si ???

Avuška vitajte konečne domka. To ste boli naozaj dlho v nemocnici, hlavne, že žltačka konečne ustúpila. Teraz si budete celá rodinka vychutnávať toho malého človiečika... Dúfam, že nám neskôr trošku viac popíšeš o pôrode, čo bolo pred ním, po ňom..., teda ak ti to malinká umožní, vieš, nech vieme, čo nás čaká a neminie 😉 Držte sa, posielam cmuky

julietka
6. feb 2010

ahojte babulky 🙂 vidim ze sa to naplno vikenduje

my si s muzikom uzivame nas posledny vikend vo dvojici, je to zvlastne vediet to vopred a tesime sa ze od piatku uz bude vsetko inak.. 😵

tanitta
6. feb 2010

ahojky kocky..
Julie.. veru... vychutnaj si etse posledne chvilky s bruskom kolotoc sa coskoro zacne🙂)
baby pozeram ze Lenka sa tu nestihla zastavit... ale nemam dobre spravy ☹ ... testik sneho biely a ms dorazila 😔 ... ach jo ☹ ☹ ... hroze mi je to luto ze vladne taka hrozna nespravodlivost ☹

gabika24
6. feb 2010

ojoj, leni 😢 - tak darmo kukám celý deň dobrú správičku... je mi to ľúto, ale verím tomu, že sa aj vy dočkáte...

takyna
7. feb 2010

Leni 😢 😢 😢 😢

lenka20
7. feb 2010

caute babulky, no fakt som vcera nestihala, boli sme na navsteve cely den, veru ms alebo nieco take dorazilo, ale dohodli sme sa s muzickom, ze to este samozrejme skusime, uvidime aky termin nam daju v repraku 😉

mircalla
7. feb 2010

leni, strasne mi je luto, nepoznam nikoho, kto ti si to viac zasluzi. Ja sama som tehotna vdaka tebe, vzdy si mi strasne pomohla, pozname sa cez konika uz od januara 2008....bez teba by som o repraku a darcovskych ani nechyrovala.

skusat treba samozrejme. ja by som sla ale asi na najprv laparku vzhladom na prezite pre istotu skontrolovat, ci nie je sacto nahodou, ked sa to takto deje....neviem co na to povie koudy, ako poznam stlecla ten by zrejme urcite odporucil. ked nie laparka, tak aspon rtg maternice.

vies, aby bolo pred dalsim pokusom 100% jasno, ze je vsetko ok a v maternici je vsetko pripravene. samozrejme zavisi od dokyho, co si mysli....

zuzla80
7. feb 2010

Ach Leni 😔 😔 je mi to moc veľmi ľúto. Mircalla ti to krásne napísala, a aj ja sa radí medzi tie, ktorým si v mojom živote veľmi pomohla, a nebyť teba, kto vie, kde by sme teraz boli. Ja stále verím, že raz sa to podarí aj vám, uvidíš a dúfam, že si zo mňa budeš brať príklad a nevzdáš to, neskutočne ti o prajem... (6.IVF a 11transferov 😉 )

kanhwa
7. feb 2010

Avaka, vitajte doma a uzivajte si 🙂
Labuska - je mi to hrozne luto. Iste ti zivot este toho vela krasneho prichysta, aj celej rodinke a zo srdca ti prajem, aby to boli len same dobre veci.
Lenik ☹ drzim moc palce do dalsieho boja.
Miri, Juli - myslim silno na vas koncom tyzdna.
Zuzli, aj na vas 🙂
Ahojte vsetucky.

avaka
7. feb 2010

Leni,normalne som az dojata,ako to beries ,aj ked viem,ake to musi byt tazke..a ze stale bojujes,velmi sa z toho tesim a dufam,ze sa vam to urcite podari,ci uz z darcovskych,alebo vlastnych..naozaj si pomohla vela kockam,tak dufam,ze budes za to odmenena 🙂

Tani,ja viem,ze ked ide vsetko hladko,tak je to uplne iny zazitok,ale dufam,ze aj Vam vas pokladik vynahradi vsetko trapenie 😵
Juli,tak sa Ti to krati...Ty si normalne vzorna ukazka dvojkoveho tehu,takto drzat...uz sa tesim na tvojich drobcekov 😵 😵
Zuzli,ahoj 🙂 samozrejme,ze popisem podrobnosti..aj tie fotecky chcem pridat,len ked Ela spi chcem rychlo co to porobit ,alebo pridu babky kukat vnucatko,a ked sa sem vyberiem,tak uz sa ozyva,ale zatial spinka ukazkovo,ze by to bolo ozaj tou zltaackou..?
vsetky vas pozdravujem babulky 🙂 a dakujem za privitania 😉

lenka20
7. feb 2010

caute zlaticka - no vy ste take milucke, dakujem 😵
mircallka ano, urcite si dam nieco spravit, koudy bol vzdy proti laparke, ze radsej hsg.. tak uvidim, skusim si nieco vybavit urcite pred dalsim pokusom...
zuzlik - no uz som ta tromfla v pocte ivf - toto bolo sieste 😝 ale v pocte ET si este daleko popredu a ja ta fakticky nechcem predbehnut 😉
avuska vitajte domka, bozkaj za mna elusku, je to urcite dobrucke dievcatko 😵
baby ja som asi fakt divna, ale nesmutim vobec, ani nic... manzelik ten mal vcera co robit aby to rozdychal, trvalo mu az do poobedia kym sme sa mohli normalne porozpravat, ale dnes uz je to ok, on sa bal, ze asi toto bol uz posledny nas pokus ci moznost, ale som ho vyviedla z omylu, clovek by povedal, ze uz ma po vyse 10 rokoch manzelstva pozna ale nie 😉 😎
tak pekny zvysok vikendu vsetkym a tento tyzden drzime vsetky palce julinke a jej drobciatkam 😵 😵 😵

avaka
7. feb 2010

Leni,to som rada,ze sa splietol,ani nevedel aku ma doma bojovnicku.. 😉

foto pridane 🙂

mircalla
7. feb 2010

avaka krasna je...hned je na titulke konika momentalne.....🙂)

lahhel
autor
7. feb 2010

Ahojky 🙂

Avaka, Eluska je nadherna, krasnucka, nemam slov 🙂

Leni, moc moc ta mrzi, ale ani nevies aku silu nam snazilkam dodavas...obdivujem tvoju bojovnost a chut ist dalej, normalne sa aj ja tesim na dalsiu stimulku 😉

Julietka, uz sa ti to kazdym dnom blizi...budem na vas mysliet a tesim sa na fotecky 🙂

Pozdravujem vsetky ostatne babulky 🙂

takyna
7. feb 2010

Avi vitajte doma 🙂 , Eli je nádherná 😵 naša prvá princeznička Brňácka 😵 , až mi slzy idú, zo žltačky sa netráp , aj Dida moja ju mala, prajem vám krásne spolunažívanie v trojici 😵 😵 😵 😵

pozdravujem kočky, veru Lenušik nás bojovnícky, my tu všetky veríme, že budú tie dialnice , a z nich nádherná bábika, ktorá vám vynahradí všetko na svete 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanitta
7. feb 2010

ahojky..
Avi.. krasna krasn akrasna anjelik maly🙂...
Leni... fatk si ako hnaci motor ktoremu ked dojte palivo doplni zasoby energie a slape dalej 😵 ...si silna osobnost a hlavne ta ktora ide pevne za svojim snom si poklad a odmenou vam bude ten najkrajsi dar ktory bude len a len vas...len vydrzztee...cesta je trnista ...ale nie nekonecna....nelahko sa mi to pise toto nie su prazne slova ale su od srdca s tym ze som stale s vami a stale na vas myslim 😉....
pekny dnicek kocky...

lenka20
7. feb 2010

avuska malinka je nadhernucka, mala princezna, je krasna 😵 😵 a zltacka ta prejde, kazde druhe babo to ma, ak nie kazde.. hlavne ze ste uz doma 😵 😵 😵
tanicka si zlaticko, ja skratka viem, ze sa k tomu babu dopracujeme, ina moznost len cez moju mrtvolu a to mi to uz asi bude celkom jedno 😀 😀 😀 , tak preto som ako motorova mys 😝 proste ked to ma vyjst na 7-mi pokus, no tak ina cesta nie je, len najprv prejst tymi 6 neuspesnymi... no a cim skor to budeme mat za sebou tym lepsie 😉
manzelik tym ivfkam troska prestal uz verit, ale to asi len vcera mal taku depku, ved ti niekedy vyrozprava osobne 😉
no, idem nieco hadam robit, 2 tyzdne som len polihovala ako lemra, zajtra zacina zase kavickova mestska sezona 😉

maciatko31
7. feb 2010

Ahojte, mohli by ste mi prosim povedat ako vyzera prva konzultacia v Reprofite? Uz vas dlhsiu dobu citam a prave na zaklade vasich prispevkov som sa rozhodla vyskusat stastie tam.
Na prvy pohovor som objednana koncom februara. Beru presne na cas ako som objednana alebo sa caka? A este: plati sa za pohovor?
Dik.

mircalla
7. feb 2010

beru na cas....za pohovor sa neplati...
len sa pobavite, pozru sa do papierov, ak donesies....urobia ti sono, pripadne manzelovi spermiogram, ak nemate aktualny....preto lepsie je mat 3 dni pohl. abstinenciu pred, aby ste tam kvoli tomu nemuseli cestovat znova, pokial by ho robili....a pobavite sa co a ako

mirinda10
7. feb 2010

lenik je mi smutno ale pevne verim, ze raz sa dockas, urcite sa to podari, a ak ste chopni to financne utiahnut tak treba pokusat stastie
avi mala je nadherna, no zavidim ale mi sa dockame

inak dnes rano sa mi snivalo, ze sa Emma narodila, tak dufam, ze som to nejak neprivolala a este vydrzime ved jiuli je teraz na rade 🙂

juli pekne si to uzite, mate krasne pocasie, klud pohodu, ved ono sa to vsetko zmeni 🙂 a pridu drobci nasa radost a budete behat okolo nich a ja sa tesim na tu zmenu

maciatko31
7. feb 2010

Dik. Ja tam pojdem bez MM, ten je momentalne mimo. Papiere samo donesieme.

Este by som mala otazocku - davali ste si zamrazit embryjka aj na 3. den alebo pred mrazenim musela byt PK?

mircalla
7. feb 2010

mrazia sa embrya po PK, ale myslim, ze to je vecou dohody, niekto tu uz pisal, ze neche PK kvoli kratkemu cyklu.

zrejme ale i bez PK mrazia len jednotkove embrya

duda2
7. feb 2010

ahojte,

viete mi prosim povedat, aky je financny rozdiel v IVF na SK s poistovnou a v Reprofite ako samoplatca Soft stimulacia? My sme este neabsolvovali ziadne IVF a premyslame, ze by sme sli hned na prve IVF ICSI soft, ako samoplatcovia do Reprofitu.

mirinda10
7. feb 2010

babulky mam pre vas krasnu spravicku dnes rano o 8mej sa narodili juli drobci 🙂 prave volal tatino, mamina aj drobci su vporiadku a mali sekciu v plne narkoze, odisla plodova voda, tak sa islo na vec
kludny vikend sa vymenil za krasny den, ktory si budu pamatat do konca zivota
idem jej pisat sms nech sa pekne drzkaju a pozdravim ju

julietka
7. feb 2010

ahojte
nakolko pani julietka sa rozhodla stravit noc na Antolskej tak vam pisem v jej mene, ze mame 2 bobakov na svete :o mala ma 2,1 kg a drobec 2,4 kg, vsetky vas pozdravuje a ja sa pripajam a marodili sa o cca 8:00

mircalla
7. feb 2010

jezisko maria....to sa rozbehlo.....to je prekvapko...

gratulujem, to je uzasna sprava.

tanitta
7. feb 2010

Julie a manzel.. velka gratulacia...takze ten tyzden oddychu uz nebude nakoniec;).. ale nevadi krasne ste vydrzali krasne miery drobcekov.. mam obrovsku radost budte zdravi a stastni;).....
Duda2... vyjde to priblizne narovnako cenovo....ibaze ked pojdes do brna lieky si musis kupit v plnej sume alebo ked zozenies na nete za doplatky od kociek tak za to vyjde v brne lacnejsie ako na sk cez poistovnu.... 😉 neviem odkial si.. ale ak to mas v priatelnej vzdialenosti dobra volba 😉 ale mame tu aj vychod tehulku z brna 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre