Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
20. dec 2013

@zibi viem, ze C cko vseobecne zvysuje imunitu, ale snad by dr. Malickova, ktora sa zaobera prave Nk bunkami neodporucala nieco, co ich zvysuje, ked k nej chodia prave zeny, ktore potracaju alebo nevedia otehotniet hlavne kvoli vysokym NK bunkam, no neviem, asi by som neverila vsetkemu co je na nete

zibi
20. dec 2013

@buba08 jasne ze neverim vsetkemu coje na nete .. 🙂 ja si overujem aj kadejake studie a nie len obycajne clanky.. 🙂
inak a ta dr. nehovorla neico o tom rybom oleji alebo lanovom na to znizenie? len o vitamine C?

ludinka
20. dec 2013

@lusipe blahozelam krasne spravy pred vianocami 😵 🙂

buba08
20. dec 2013

@zibi nie o oleji nic

gaga83
20. dec 2013

@miskanr1
@schatje6 baby je mi to moc luto ze to nevyslo☹ ale buduri rok urcite bude uspesny;) drzkajte sa

miscok
20. dec 2013

@gaga83 Super,tesim sa,ze je vsetko v poriadku a drobci mozu spokojne rast 🙂
@ikuska Same dobre spravy 🙂 Tesim sa,ze sa ma babuliatko dobre.Na pohlavi tak nezalezi,drz sa 😉
@lusipe A je to taaam 😵 Tak sa uz mozes ukludnit a zacat si to tehu vychutnavat 🙂

zuzu1122
20. dec 2013

@nomxxx a to nieje zakrok hradeny ZP? ci ty si bola niekde v sukromnom stredisku?

zuzu1122
20. dec 2013

@nelly3 dakujem 🙂 vsetky co mi napisali hovorili o jednodnovom zakroku, nechape tej trojdnovej hospitalizacii...

nomxxx
20. dec 2013

@zuzu1122 neviem, ako to mali ostatné dievčatá, čo to absolvovali, ale mne to robil môj gynekológ, ktorý má zmluvu s nemocnicou, takže tú hysteroskopiu mi robil on, a má súkromnú prax, takže asi to ide u iných doktorov aj cez poisťovňu, ...som to neskúmala, bola som rada, že ma zaviezol on do nemocnice, urobil zákrok a na obed som bola ready ísť domov 🙂

nomxxx
20. dec 2013

@lusipe tak to musí byť úžasný pocit, hrejivý :D držkaj sa, aj drobček 🙂

miskanr1
20. dec 2013

@schatje6 a ty uz aspon máš dieťa? A zistovali ti preco Vám to este nevyšlo? Tuším si pisala, ze toto by bol 7 krát IVF. No hádam to vide uz aj nám. Všetkým babam to super vyšlo tak sa hádam aj my dockame 🙂

miskanr1
20. dec 2013

@gaga83 ďakujem pekne. Verím, ze bude 2014 úspešnejší vo všetkom. 🙂 Ty sa tiez drž a hladkaj dvojičky 🙂

schatje6
21. dec 2013

@miskanr1 nie nemam dieta.snazime sa cca 8rokov, vraj mam vajcovody prjechodne pod tlakom.vsetky ostatne vysetrenia mame ok.po 3.ivf som otehotnela prirodzene no babo odislo v6tt.nikto nevie povexat co je zle.ale nieco asi je lebo pri ziadnom ivf nam nezostali embrijka.na.mrazenie, ci som mala 5vajok alebo 15.toto je moje 6.ivf a 5.et.

nomxxx
21. dec 2013

...tak asi ma len uistíte, že ani tentokrát to nevyšlo ☹ ...po KET prvý test je 10.deň a druhý test 12.deň a čiarka je rovnaká, ak nie ešte slabšia ☹ ...no, nie je to vianočný darček, aký som čakala, ale tak je to lepšie oproti snehobielym testom pri prvých štyroch pokusoch je toto úspech, takže čo? ...teším sa na rok 2014, určite už to vyjde 🙂 🙂

lada_dee
21. dec 2013

Rok 2014 ....MY TO DÁME .... <3

schatje6
21. dec 2013

@nomxxx podla mna je ta ciarka pekna a silna.ides v pondelok este na krv?

nomxxx
21. dec 2013

@schatje6 tak čiarka by bola pekná, ale medzi tými testami je 2 dni rozdiel, prvý som robila vo štvrtok a rovno som išla aj na krv, bolo to 10.deň po KET (ak nepočítam deň vkladu) a HCG bolo 7,5, čo je asi málo, aj sestrička povedala, že 30. znova na krv...a som si myslela, že dnes ráno skúsim ešte testnúť a ak bude druhá čiarka slabšia, tak znížim utroš do toho 30.12., beriem 4-0-4 (priberám a stráášne ma bolí chrbát a myslím, že to je z toho utrošu), ale čiarka je rovnaká, tak z toho múdrejšia nie som, ešte mám test z RF, tak ten skúsim v pondelok a hádam sa to nejakým smerom pohne

schatje6
21. dec 2013

@nomxxx to s takou peknou čiarkou si mala hcg len 7? Tak to je fakt sila...podla mna kym nemas potvrdené ze to nevyslo tak utros neznizuj...drzim palce nech ciarka silnie 😵

zibi
21. dec 2013

@buba08 a co kazala esrte brat ta dokyna ? ked tak mi napis do IP .. ohladom tych Nk buniek 🙂

ludinka
21. dec 2013

@nomxxx mne sa tie tvoje testy celkom pacia 😉 drzim ti palce
ja som dnes testla 8 den po ET a test jebielly ako krieda, pomaly sa zmierujem s tym ze to nevyslo 😒
pocity uplne ako kazdy iny mesiac ☹

schatje6
21. dec 2013

@ludinka este nezufaj casu dost 😉 kedy ides na krv?

ludinka
21. dec 2013

@schatje6 dakujem ale ja to tak citim ze to nevyslo ☹ na krv idem v pondelok

schatje6
21. dec 2013

@ludinka ved uvidis ale ked nekrvacas tak sa mozno prekvapis..mne zase hcg stupalo pomaly takze asi nic z toho 😒

nomxxx
21. dec 2013

@ludinka zajtra testnem testom z RF, tak uvidím 🙂
a ty ešte počkaj pár dní, ešte stále môžeš byť milo prekvapená...držím palce 🙂

ludinka
21. dec 2013

@nomxxx drzim place ten rf test bude hadam este presvedcivejsi 😉
@schatje6 je to strasne psyhicky narocne vsetko, drzim palce aj tebe mozno motyka vystreli 🤐
zajtra skusim iny test a uvidim-vsetky kocky co tu poznam uz na 9. den mali 2 ciarky

miskanr1
21. dec 2013

@ludinka ajoj moja a testovala si?

miskanr1
21. dec 2013

@nomxxx este to určite nevzdavaj ciarky su pekne a je divne ze pri HCG 7,5 máš taku silnú ciarku. Ja som mala pri HCG 21 len duchov

miskanr1
21. dec 2013

@lusipe to su super správy a krásny darček pod stromček. Gratulujem z celého srdca 🙂

ludinka
21. dec 2013

@miskanr1 ahoj,ano testovala a test bol negativny , skusim este zajtra mamatest a v pondelokmkrv-to bude istota

buba08
21. dec 2013

@zibi nic ine, len viem, ze jedna kocka sa jej pytala, ci moze brat k prednisonu wobenzym a povedala, ze ano, ze to nevadi a zase dalsej povedala, ze ona wobenzym povazuje za lentilky, takze neviem, ja wobenzym neberiem, lebo obsahuje laktozu, takze mam o dilemu menej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre