• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

24. septembra 2017 
@tinka9075 aj ja... potom napíšem :wink:
9. mar 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka zajtra budem sledovať :slight_smile: :slight_smile: mne keď doki volal že hcg je 980 tak som bola v pohode ešte mi povedal že je tam jedno bábetko a keď mi Štelcl na sone povedal že sú dve no bolo mi všelijako ale predýchala som to :grinning: :grinning:
9. mar 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby s endometriozou, myslite ze sa da otehotniet a teda aj vynosit pri endoške, ked je cela zadna stena maternice zrastená s rektosigmou?Mali ste to niektorá?
9. mar 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timona ja som mala endosku ale na vajecniku a toto je asi horsi pripad ked je na maternici :frowning2:
10. mar 2014 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota á do "rici" to nie je bohvieaká dovča, ale pre prcka všetko drž sa mojenko aj ja verím, že to bude všetko v poriadku a prťko tam vydrží čo najdlhšie inak sa mi páčila tá monika1973 nemala chybu :grinning: :grinning: :grinning: veľa šťastia sarasotka tfuj tfuj tfuj musela som ťa trošičku "opľúť" pre istotu :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2014 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodina-/220268868179979
10. mar 2014 o 08:05  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarasota drzime palceky nech je vsetko OK, nech sa Matejko neponahla. Dolezite ze si kludna a v pohode, drobcek to citi :wink:
10. mar 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krasny a slnecny zaciatok pracovnho tyzdna prajem vsetkym....

@falin
@ria191 zdravim dievcata:slight_smile:
@sarasota... mylim na Vas a vsetko bude v poriadku...uvidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. mar 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@speranza1 - ahojky kočka, ako sa darí? slniečko krasne svieti, včera sme s malou trošku vybehli do prirody :slight_smile: A teraz samozrejme zarezavam v praci
10. mar 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@falin darí sa mi na 1 s *.... aj mňa teší, že svieti nádherne slniečko .... my sme včera oddychovali po sobotňajšej šichte u našich:slight_smile:... no a dnes..samozrejme aj ja v práci :wink: :slight_smile:
A čo sa týka IVF...(ET+KET).... zatiaľ sme na nule :wink: :slight_smile: ... a tááák veľmi mi to vyhovuje :grinning:
10. mar 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 - sme na tom rovnako. Uzivaj si zivot :wink:
10. mar 2014 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky..ktorá z vas vypisovala tie papiere na refundáciu zo vseobecnej poist?potrebujem nieco poradit...dakujem...
10. mar 2014 o 09:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 a co cakas tak dlho mojka? :wink: Musis odznovu absolvovat ET? nanuky uz nemate?
Ide jar, tak sup do toho, to je najlepsie obdobie vraj! :slight_smile:
10. mar 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimika1973 mame jedneho nanucika, ale pravdupovediac, uz sa mi nechce nahanat za tym aby sme za kazdu cenu mali deti.... jasne ze to nevzdavame..ale teraz sa mi nechce ani bojovat... a urco pride ten cas, ked pôjdeme pre nanuka a budeme pokracovat v snazeni dalej..len musíme aj troska nasporit €race.... pretoze za 7 rokov sa minuli na IVFka akosi velmi rychlo... :astonished: :astonished: :astonished: :wink: :slight_smile: ... ale samozrejme ze peniaze boli a aj budu... takze chce to len cas....
10. mar 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
takže baby je to tááááám!!!! dnešný odber - 12deň po ET - HCG 723,3 !!!!!!!
10. mar 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@lubanka kraaasa gratulujem a drzim ti silno silno palce nech to takto suprovo pokracuje aj dalej :slight_smile:
10. mar 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka Super správa blahoželám :slight_smile:
10. mar 2014 o 12:42  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka -jupiiiiii, super spravicka. Blahozelam a drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo a drobciatko vydrzalo 9m :wink:
10. mar 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubanka jeeeej moja to je krasna sprava :slight_smile: gratulujem z celeho srdca, dufam, ze ta budem coskoro nasledovat :slight_smile:
10. mar 2014 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskanr1 ahoj ako sa mas? uz sa psychicky pripravujes na KET? vysledky z hematologie asi este nemas vsak...ja mam akurat prvu mrchu po operacii a teda poriadne silnu :unamused: dufam ze ta dalsia uz bude normalna lebo po nej uz mam ist na to ketko, uvidim mozno to eset presuniem o mesiac :confounded:
ozaj a co poistovna preplatili ti to ivf alebo nakoniec nie?
10. mar 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka @miskanr1 @falin @patrissia ďakujem vám :dizzy_face: dúfam, že sa po cca 12r. čakania konečne naozaj dočkáme :slight_smile:
10. mar 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lubanka velmi ti to prajem :dizzy_face: si jasny dokaz pre nas ostatne ze sa netreba vzdavat!!
10. mar 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ludinka ďakujem, ale ten dôkaz budem, až keď to šťastne donosíme do TP :dizzy_face: :wink: ešte raz srdečná vďaka
10. mar 2014 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem krásne hcg len tak ďalej držím stále palce až do pôrodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
10. mar 2014 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubanka ja viem ze este je pred tebou dlha cesta ale si pre mna priklad ako treba bojovat a nevzdavat sa :wink:
10. mar 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ludinka ďakujem ešte raz :wink:
10. mar 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy po ET vám napísali z RF koľko zvyšných embryjí bolo vhodných na mrazenie? ET som mala v piatok, už len čakám, či nám ešte niečo zostalo....
10. mar 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@patrissia ja som mala tiez ET v piatok a mail mi prisiel v utorok-asi im to trva dlhsie koli tomu ze posielaju aj fakturu..
10. mar 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka príde hneď aj faktúra za mrazenie? koľko sa zvykne platiť?
10. mar 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok