• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

27. marca 2017 
@pgaba Tušíte o tom, že pre niektoré poisťovne robí posudkového lekára niekto z centra. Aká je potom pravdepodobnosť, že bude schaľovať zákroky v iných centrách? Smutné.
8. apr 2014 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2
@nelly3 to sa takto plati aj v pripade ze odobrali vajka a oplodnili.ale embrya neboli vhodne na transfer?
9. apr 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica hej,ja som tak platila pri 1 vajku,ktore kultivovali 3 dni a nic z neho nebolo
9. apr 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica
ano, mne vtedy odobrali jedno, ktore bolo sice zrele, ale sa neoplodnilo, takze to bolo bez ET.
9. apr 2014 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kama2
@nelly3 dakujem. ja som mal 13 z toho 7 zrelych.4 sa oplidnili ale nevyzera to ruzovo :frowning2: uvidime ako to cele dopadne
uz sme s manzelom uvazovali nad darovanymi enbryami. a suhlasil.tak som rada. s adopciou nesuhlasy.
9. apr 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica veeeeelmi ti drzim palceky a posielaj tym 4 drobcom pozitivnu energiu aspon na dialku:slight_smile::slight_smile: urcite sa najde mezdi nimi dostatocne silne embryo! Kedy by mal byt vklad?
9. apr 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela dakujem za povzbudenie. hadam aspon jedno poriadne zabojuje.v sobotu by mal byt vklad
9. apr 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica tak tphuj tphuj a budem na teba silno mysliet! Nech sa to uz podari!!! Pozdravuj mm:slight_smile:
9. apr 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bocianoviny je aj niekto z gynfivu ba ako revizny lekar vo vszp?
9. apr 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@donatela pozdrav odovzdam.a ako pokracujes s tou ziadostou?
9. apr 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasatica vsetko mam pripravene, moja gyn tlacivo potvrdila, uz len konzultacia v brne. Mame termin po velkej noci. Snad vypisu papiere aj hned a poslem to do poistovne... Porobila som si nejake vysetrenia. MA z neznamych dovodov. Som zdrava zena... Tak snad sa to uz konecne povrdi zdravym tehotenstvom coby dub!:slight_smile::slight_smile:
9. apr 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Kocky a ako je to s parkingom pred RF? Da sa priamo tam, alebo kde ste parkovali?
9. apr 2014 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2014 o 17:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pgaba Ahoj nie, ja som este ani nepodala, lebo mi povedali v dovere ze plati iba pol roka ziadost a ja sa chystam iba niekedy v augeste na ivf, tak preto.Ja len riesim tu peciatku.....z klin.pracoviska.No GF mi to urcite nepotvrdi a ani ine centrum , lebo ja nemam soft ale kratky protokol....Tak som nahnevana, lebo ked si mozes vybrat lekara preco pi...u, ked chces ist do caru v zahranici????????Je to nefer.....
9. apr 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odpoved z dovery na moj nahnevany mail:
mrzi nas, ze uvazujete o zmene zdravotnej poistovne. Pristup lekarov nam vsak neprinalezi hodnotit. Podla nasich zisteni je sice v Brne vyssia uspesnost IVF, ale v slovenskych zariadeniach je vyssia porodnost po IVF, co je pre nas dolezitejsi udaj.
9. apr 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo
no coment :angry:
9. apr 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ani mi nevrav.............ked som to rano citala, este dobre ze nebola blizko kancelaria dovery a cakala som u svojho gyndosa, inak by to nedopadlo dobre.........ale pockaj, ideme bojovat, ja sa este nevzdaaaam:grinning:DDDDD
9. apr 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo
nechces napisat do tv markiza alebo joj? nech urobia reportaz, nech sa do toho obuju, ked si taka rozbehnuta? :wink:
9. apr 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sizo napis do markizi alebo jojky a kludne ma menuj ze nas je viac nespokojnych.
9. apr 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skaredekacatko
@nelly3
Ved pockajte baby........este som nezacala....:slight_smile:)))
9. apr 2014 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sizo stahujem zakon precitam hodim srm znenie nech co najrychlejsie koname.aj telku som normalne zrusila :grinning:
9. apr 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@donatela da sa pred, my sme tam vzdy nasli miesto
9. apr 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo nieco hrozne co napisali! :(
9. apr 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pgaba je......to je nase zdravotnicstvo.........
9. apr 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko mozes napisat cislo zakona prosim?
dik
9. apr 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pgaba zatial nenasla hladam stiahla som nieco tam to nebolo idem dalej ale hlavna vec ze mam v mobile 200 stranove cislovanie chorob. :grinning:
9. apr 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sizo netreba to vzdat a treba dalej bojovat ja tiez uvidim co odpise dovera a podla toho budem tiez konat. Lebo si myslim ak som nespokojna v SR preco by som nemohla ist inde. Ja si myslim, ze je to loz alebo velmi velka nahoda ak je pravda co Ti napisali ohladne porodnosti - uspechov u nas. ;(
9. apr 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skaredekacatko a o aky zakon vlastne ide o ten 580/2004 co je aj na tlacie?
9. apr 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pgaba toto som stiahla a na strane 9 je to
9. apr 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok