Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vlasatica
4. máj 2014

@janikajanka ja som bola tiez chora asi 4 den po vklade. zapalene dutiny.pila som zazvorovy caj s citronom.sipkovy.lipovy caj. a paralen som si davala.kloktaj slanu vodu.jedla som cesnak a cibulu 🙂 v lekatni predavaju Mullerov caj pri nachladnuti.ten som si tiez kupila

rebeka33
4. máj 2014

@cookienka nemusi to nic znamat,boli baby co dokonca krvacali. No mozno skus rano testnut.

rebeka33
4. máj 2014

@smoulinka13 mam len tu najlepsiu skusenost.odbornost+super pristup+jedna z najupesnejsnej klinik v eu 🙂

cookienka
4. máj 2014

@rebeka33 dakujem, trochu ma to znervoznuje....ale asi by som mala spraviť test.

nelly3
4. máj 2014

@cookienka
skus testnut na 10 den ti uz musi nieco ukazat, a mala si aj PK?

rebeka33
4. máj 2014

@jsarah ked to porovnas ,ktore centrum sa ti naj pacilo ? Ja mam este len 6te tak som pri tebe zelenac 😀 😉

smoulinka13
4. máj 2014

@rebeka33 dakujem 🙂

smoulinka13
4. máj 2014

@rebeka33 a preplacaju aj slovenkam poistovne?

donatela
4. máj 2014

@smoulinka13 ak by si chcela, aby ti ivf preplatila poisťovňa, musíš vopred požiadať o súhlas s liečbou v cudzine v tvojej poisťovni. ak ti žiadosť schvália, potom môžeš začať stimulovať. všetko v RF uhradíš z vlastného vrecka a potom požiadaš o refundáciu a preplatia ti toľko, koľko by preplatili tu na sk. a poisťovne na sk preplácajú iba soft ivf. Všzp určite schvaľuje🙂 ostatné, čo som tu tak čítala bohužiaľ nie...:(

jomini
4. máj 2014

@ivka3901 jej ivka, ty si spat..uz po dvoch rokoch..opat ste sa dotoho pustili? My sme opustili gf..5 ivf v poradi

jomini
4. máj 2014

@ddiankaa prosim je to este aktualne? Velmi by mi to pomohlo.

ludinka
4. máj 2014

@cookienka urob si zajtra test ak spinis tak to znamena ze sa asi uhniezduje embrijko 😉 drzim palce, a ine priznaky nemas?? napr. krce v bruchu, napnute prsia atd.
ja som mala tiez spinenie ale ani nie hnede skor, sivo cervene a mala som mimomaternicove tehotenstvo

smoulinka13
4. máj 2014

@donatela aha..my mame doveru tak to by bol asi problem..este by ma zaujimalo ze ked prechadzam do ineho caru, ci mi daju vsetko podklady a vysledky v starom care alebo ci mam o to ziadat alebo ci mi to vobec mozu dat 🙂

zoji79
4. máj 2014

@zuzanka05 joj, tak nic. Baran je v poho, U neho rodila uz 2x svagrina😉 S Havranko mam len problem, tak som si myslala ze sa ta na nieco opytam.

donatela
5. máj 2014

@smoulinka13 su tu dievcata, co maju doveru, tak ti urcite napisu svoje skusenosti...
Lekarske spravy z tvojho povodneho Car-u su o tvojom zdravotnom stave. Mas na ne narok, ale car tak prichadza o biznis, takze zvycajne nevyda celu dokmentaciu, len ti dovoli urobit nejake fotokopie. V niektorych car dokonca za poplatok (10eur baby pisali v gynfiv ba). Ja som nic nepytala, do poistovne, aj do brna som doniesla, co som mala. Ved z kazdeho pokusu som mala nejaku lekarsku spravu, protokol, ake lieky som brala. A po vlastnej linii som si urobila hematoligicke a endokrinologicke vysetrenie, tak to som dolozila tiez. V brne ta bude lekar hlavne pocuvat, papiere velmi studovat nebude, ani si ich nebude nechavat..

mimika1973
5. máj 2014

@tancik super spravicka, len tak pekne dalej pokracujte! 😵 Pekne HCG tiez. 🙂
Jedno ci dve embryjka na KET ste vkladali?
Kedy mas sono? Jasne, ze zazraky sa deju, preto to netreba nikdy vzdavat ale verit 😉
Som velmi rada, ze tehu vlacik napredujeeeee!!!! 😵 😵

mimika1973
5. máj 2014

@cookienka ahoj, treba urobit testik, spinenie byva bezne, a moze ist o uhniezdovanie, ja som to mala na 7.D po ET tiez, volala som do RF, mala som mat klud, nadalej brat Utros, alebo aj ist na krv ak by bolo treba, ale nesla som vydrzala som testikovat na 13.D! 😉
Drzim palce!!!! 🙂

gagirl
5. máj 2014

Tak dievcata aj ja budem uz reprofitacka..🙂2.6 sme objednany na konzultaciu,,myslela som si ze to bude este do konca mesiaca ale chcela som dr.Koudelku alebo Stelcla a oni mali az na jun,,Tak ideme k dr.Stelclovi nakoniec..tesim sa a verim ze nam pomozu..🙂

mimika1973
5. máj 2014

@gagirl super, urcite pomozu, neboj nic! Su to profici! 😵 😵
Ja som mala tiez Stelcla a otehulkoval ma, a to sme bojovali uz 8 rokov predtym kade tade! 😉
A v Brne to nakoniec vyslo, takze.....verit moja! Drzim palce! 🙂

inna74
5. máj 2014

@mimika1973 Ahoj dlho som tu nebola,tak ty už čakáš bábo,to je super.Gratulujem!!!!!.Som 4 deň po KET,mám už asi 3 dni bolesti v podbrušku tak neviem, iba dúfam, že to vyjde.hmmmmm

haimi
5. máj 2014

Kocky, tak idem do toho. IUI nevyslo a od zajtra zacinam s Merionalom. Mam na Vas taku otazocku, v pondelok buduci tyzden idem na prve sono na 8DC. Kedy standardne planuju dalsie sona ? Na 10DC ? Ked som bola minuly mesiac na 10DC na sone, tak rano na druhy den mi rovno robili IUI, tak som zvedava, ako to vypali 🙂 dakujem

buba08
5. máj 2014

baby prosim vas, mam otazku, v ktorej faze cyklu sa robi hysteroskopia? dakujem 🙂

dafy
5. máj 2014

moja lásočka 🙂 baby držím vám palce 😉

speranza1
5. máj 2014

@dafy ahoj maminkaaaaaaaaa... tak akého ty mas krasneho pohodacika doma... prenadherny je...gratulujem Vam..... a zelam veeeeeeeeeeeela prevela zdravicka a stasticka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

skaredekacatko
5. máj 2014

@buba08 mne robili teraz bo stredujja som bola 20 ale robia 21 den cyklu len stvrtok bol sviatok.

skaredekacatko
5. máj 2014

@haimi ja idem az na 10 dc podla planu co mi dala ale asi to bude vychadzat na sobotu tak pojdem v piatok.prvy den cyklu sa mam nahlasit.a potom dufat uz len odber.

haimi
5. máj 2014

@buba08 mne robili v prvej polke na 7DC

sarasota
5. máj 2014

@dafy krasny zlatusik 🙂

haimi
5. máj 2014

@skaredekacatko sila, som si myslela ze vsetci chodia na 8DC. Na 10DC som isla len pri IUI, ale asi preto, ze tam neberier taku davku hormonov. Dali ti len clostil ?

dafy
5. máj 2014

@speranza1 dakujeme 😵 😵 😵 😵 myslím na vás silno dievčatá pevne verím ze čoskoro príde aj na vás rad 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre