Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maciatko31
6. apr 2010

Dakujem za povzbudive slova, velmi fajn to padne . Zajtra budem urcite oddychovat, ale ked sa dostanem k netu, dam vediet.
Zatial dobru noc. 😲

avaka
6. apr 2010

Dakujeme za pochvaly kocky 🙂
Zuzli,veru je to uplne iny pocit,ked mala na mna zalostne nepozera,s prosebnym vyrazom"pomoz mi" 😢 ,nekrici.Teraz sa rano zobudi a hadze usmevy 😵 Takze uz riesis vybavicku,Tazko je veru niekedy nakupit,aby clovek nepokupoval blbosti..S tym baldachynom Ti Lenka dobre radi 😉 Ja som napr.vahala dlho s lehatkom,ale je uplne super,bala som sa,ze tam nebude chciet mala byt,ale prave naopak 🙂 Zato zavinovacku z netu(s kokosovou vlozkou) som nepouzila ani raz,pride mi taka nepohodlna a mam pocit,ze by mi z nej mala zo spodu aj vypadla.. 😅 ,ale inak je pekna(v sufliku.. 😅 ) Skor by som potrebovala viacej dupaciek,lebo mame sice dost nohavic,ale nie vsetky su pohodlne na spinkanie,aj ked na spanie ma overaly,ale tak malinku sa mi ju nechcelo pred spanim prezliekat do pyzamnka,hlavne ked sa velmi rada neprezlieka..

Mircalla,ja si tiez myslim,ze budes mat dievcatko,ale Tebe povedali,ze asi chlapcek tusim,ze?Tak dufam,ze nas nebudu dlho napinat 😉 a cerstvy vzduch na vyletoch Ti veru len prospeje,tak si to uzite 😵

Olympia,urcite vkladaju na 2.den,ked neratas opu 😉

Mirinda,prihod aj Ty nejake nove fotecky,nech pookukujeme Emku 🙂 A kde davate prepichovat uska? U Emkinej detskej dr.? My sme zatial nedali a asi to je chyba,lebo teraz sa bojim,ze by to malu uz viac bolelo,uz tie uska nie su tusim take makkucke..Tak neviem,co mam robit,lebo dostane nausnicky od krstnej mamy..Myslim,ze nastrelovacie nausnice davaju az od pol roka,neviete?Inak Emka krasne buva prespi presne tolko ako nasa,ale nasa je teda o dost vacsie babo

avaka
6. apr 2010

Maciatko,zajtra cakame na spravicky 😉

bobjan
7. apr 2010

Ahojtek🙂

Avi, malá je prednádherná🙂 Riadne fotogenická 😵 Kočka je z nej 😉

Mačiatko, čakáme na pozitívne spárvy!

Zuzlik, vďaka, zatiaľ klop, klop, v pohode..mala by som ísť do poradne 12.4., alebo po výsledkoch z interného...výsledky už mám, tak neviem, či ísť teda teraz, a jkeď tam nič závažné nie je, alebo teda budúci týždeň..Tebe sa to už pekne kráti, však?

Táni, pozdravujem aj vedúceho 😉
Taky, nech to všetko prejde a si skoro fit!
Čavík, Olympia, držkajte sa🙂
Diorik, tiež ti to pekne uteká 😎
Leni, tak termín stanovený, super 😉 Pekne prevezmi štafetu a nech to všetko dopbre dopadne 😵 Držíme ti všetky palce! 😉

Všetky vás pozdravujema želám pekný deň 😉

shandy
7. apr 2010

ahojte babulky,
teda ja mam take fofry v praci, ze az 😔 ...
avi elka je krasna, take spokojne dievcatko je z nej teraz a teda fakt dobre vyrastla 😵 😵 a tie fotky su fakt krasne...pekne ste sa vyhrali 😉
olympia a cavik drzim vsetky palceky, aby sa embrijka dobre zahryzkali a nepustili vas 🙂
maciatko, verime a cakame 😵
rebeka ja som tiez neplatila nic na vstupnej konzultacii, ja som bola tusim 11.DC a robil mi ultrazvuk, inak nic nebolo treba....dokonca ani papiere co som zobrala mi nepozeral, stacilo mu povedat, co sa riesilo, kde bol problem, ci bol HP ok, chcel vidiet ten 3.DC co som mala robeny - Leni dakujem za radu, ze si ho mam nechat urobit 😉 a tesim sa, ze uz mas termin od Koudyho 😵 a ze budeme stimulkovat takmer spolu. dufam, ze rebeka sa k nam tiez prida 😉
Diorik, ty mas take pekne brusino, vobec to nevyzera, ze by sa ti tam skryvali dvaja futbalisti 🙂 , este ta futbalova lopta mozno hej 😀
zuzlik a taky vam uz to pekne rychlo ubieha 😉
Bobjan ak tam nic vazne neni, tak asi staci az do poradne, nie?
pozdravujem aj vsetky ostatne babulky, pekny den vam 😵

mircalla
7. apr 2010

shady, a ty zacinas o mesiac? baby, je tu tolko novych tvari, ze si to musim utriedit....

stare zname s detickami - tanitta (chlapec), avaka (dievcatko), julietka(dvojky chlapcek a dievcatko), mirinda (dievcatko)
tehu - takyna (dievcatko), zuzla (dievcatko), dior (chlapci dvojicky), betianka, bobjan, moja malickost (nevie sa pohlavie zatial)
embrya v brusku a buduce tehule - cavik, olympia, dufam, ze po dnesku aj maciatko
shandy, rebeka - buduce stimulantky a tehule

lahhel, lenka - stare zname buduce tehule (lenka termin v juni), lahhel zatial prirodzene, laparka v lete

dufam, ze som na nikoho nezabudla, ale som si to ozaj musela zrekapitulovat

mircalla
7. apr 2010

jasne, zabudla som na anty - tehula.....hlava derava

shandy
7. apr 2010

mircallka som citala, ze ides trosku vypnut na vikend, to je super 🙂 , verim, ze cerstvy vzduch ti prinesie trosku pokoja v tej tvojej neradostnej situacii a ze sa podari tie problemy nejako vyriesit.
😀, pekne si to napisala, ze buduce stimulantky a tehule 😀
som zvedava, co budes mat nakoniec ty, ci dievcatko alebo chlapca 🙂
hej ja by som mala zacat v maji. tento mesiac mam zacat brat norethisteron, ale teraz neviem ako, lebo som ratala s tym, ze mrcha pride v pondelok, ale jej akosi nikde... 😠, to je tak, cely cas doteraz som ju necakala a ona si veselo chodila a teraz ked ju ocakavam, tak nechodi, potvora... 🙄 😀 . asi budem musiet napisat potom koudymu, ci to plati alebo to mam nejako poposuvat...
Leni nevies ako ma Koudy tu dovolenku?

lenka20
7. apr 2010

ahojte babule, shandy neviem veru nic o dovci koudakovej, ale kazdopadne 6.5. uz bude tam, lebo vtedy mam u neho konzultaciu... a s tym norethisteronom a mrskou na netrap, tam to nie je tak, ze maju presne napisane pocty zien co stimuluju a presne kedy zacnu, skratka ked ms pride tak pride, naozaj sa tym nemusis stresovat.. a aj mne zvykla takto blbnut ked o nieco islo, to nam robi mrska naschval 😉 😝
mircalka pekne plany na vikend, oddychni si 😵 a zabudla si este na ninocku, kanhwicku a labus... 😉
bobi super, ze vysledky su ok, len tak dalej 😉 😵
avuska zavolaj si doktorke alebo na porodnicu a oni ti povedia, moja segra pockala az do roka a potom jej dali nastrelit, ze to malu vobec nebolelo, ani neplakala, ale tie nastrelovacie nausnicky su take malinke ze sa jej jedna hned vytiahla... lepsie su take tie klasicke babatkovske... ja myslim, ze v 2 mesiacoch nie je neskoro este na prepichnutie usiek...
maciatko drz saaaaaa 😵 😵 😵 😵
pozdravujem vsetky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
7. apr 2010

ahoj leni no super 🙂 , ako ja nestresujem, v zasade mi je jedno, kedy pride, len viem, ze koudak ratal, ze mam zacat ten norethisteron brat tak 24., 25. den cyklu, to vychadzalo na toho 29.4. ale teraz neviem, ci aj ked sa mi posunie mrcha ho mam zacat brat toho 29.4. alebo ci si to mam podla mrchy posunut a zacat ho brat neskor, vies...o to mi ide, som z toho lelen 😀
no nist, uvidim kedy sa jej uraci dojst... 😝

lenka20
7. apr 2010

shandy podla mna je jedno, kedy ti mrcha pride, skratka 24.DC zacni uzivat noret, myslim, ze sa berie 10 dni ci tak nejak, mozno slo o to, aby ti dalsia MS prisla az po koudyho dovolenke, nie skor, takze je to ok...

mircalla
7. apr 2010

no jo, hanba mi:(((
omluvam sa dievcata;))

shandy
7. apr 2010

oukej 🙂 🙂

lenka20
7. apr 2010

no baby ja idem nieco zhltnut 😉 zatial paaa

shandy
7. apr 2010

ja som sa tiez natlacila na prasknutie, jem ako za dvoch uz teraz 😀 , akoze trenujem 😝

mircalla
7. apr 2010

ja som ked som cakala kvoli stimulke na mrchu vystresovala do hysterie 4. kategorie, ktora vyustila do pozorovania toaletneho papiera do najmensich detialov....samozrejme to malo presne opacny efekt, ze mrcha meskala.... 🙂 🙂 🙂

takze najlepsie sa na to vykaslat a pride....

shandy
7. apr 2010

mircalla 😀 😀 😀
ved to, uz neriesim, nech si pride kedy chce 😀 😀

anty
7. apr 2010

Ahoj holky, tak zvracení mně snad pomalu opuští, ale začíná mně pobolívat zub osmička, takže ve středu jde ven 🙂 , v úterý jdu zase k doktorovi to budu 11tt, pokaždé se strašně těším na ultrazvuk. Jinak se snažím, co nejvíce pobývat venku. Doktor mi dal vycházky od 10-19 hod, což je super a navíc venku se mi zdá, že je mi líp než doma. Všechny vás pozdravuju

lenka20
7. apr 2010

anty huraaaa, tak vidis, ono to naozaj je vacsinou asi len ten prvy trimester, to mas fantasticke take vychadzky, to aj ja budem take chciet 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lenka20
7. apr 2010

mircallka ja si velmi dobre pamatam tvoju mrchovu hysteriu 😅 😀 😅 😀 bola to vtedy haluska 😉 ale zvladla si to, tak co 😉

mircalla
7. apr 2010

🙂) ano ano....lenka, porad...lenka, co mam robit....lenka, myslis, ze to je ok.....? 🙂 🙂 🙂

to uz je u mna klasika

lenka20
7. apr 2010

no ale s porodom ti uz neporadim, to budes musiet ty mne 😉 😵

mircalla
7. apr 2010

ale no...vsak spoliehala som na teba🙂) ty vies vsetko🙂)

lenka20
7. apr 2010

no tak dooooobre, tak aj s tym ti poradim, to pojdes do nemocnice, tam ta uspia a ked sa zobudis tak tvoje miminko uz bude na svete krasne umyte, bude spinkat a cakat kym sa ti spusti mliecko 😉 😵 celkom jednoduche 😅

shandy
7. apr 2010

😀 😀
no ved este o nic nejde a uz stresujem, ze? 😅, tak Koudy vedel preco mi dal ten norethisteron 😀 😀
anty pekne ti to ubehlo a veru tie prechadzky to mas pomaly ako na dovolenke 😉

mircalla
7. apr 2010

vidis leni, takto by to nebolo zleeee
shandy, nestresujes, mala si vidiet mna

no a co cavik a olympia? ako sa maju embrya? kedy testujeste? maciatko, tiez som zvedava

lucifuk321
7. apr 2010

Ahojte.

Chysta sa niekto teraz do Brna po prvykrat?

lucifuk321
7. apr 2010

...este doplnim, ze ideme k Dr. Pospisilovej. Pozna ju niekto, je v poho, alebo radsej odporucate niekoho ineho?

Dik!!

mircalla
7. apr 2010

no mne je neznama, musi byt nova....ale daco som tu zachytila, ze nebola s nou uplna spokojnost....nechcem jej krivdit a nepamatam sa na to presne, ale daco sa mi mari. osobne ju nepoznam
kedze ide o dolezitu vec, ja by fakt vsadila na klasiku - naj su koudelka a stelc podla mna. chvalia aj vitousovu, ale nemam skusenost.

teda, som uprimna, dufam,ze nevadi

lucifuk321
7. apr 2010

nie, ziaden problem. potesi kazda reakcia. este sme poculi, ze machac je ok...?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre