Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

julietka
13. máj 2009

lahhel ale pregnyl musi byt iba v chladnicke, tam je to aj napisane tusim.. 😕

lahhel
autor
13. máj 2009

Julietka, pregnyl este nemam...mam len menopur, a tam tusim nie je napisane ze v chlade...

Labus, dakujem, si zlata..uvidim, co mi povedia zajtra v tej lekarni, a ked nahodou nezozeniem, dam ti vediet..

Mirinda, tesim sa s tebou,ze si spokojna...myslim, ze to sme nadmieru spokojne s tymto centrom, je uz cast uspechu...lebo asi prvykrat v zivote sa na nieco taketo ako stimulacia normalne tesim...doteraz som to nemohla povedat...Mirinda ty si bola u koho, uz stracam prehlad?

julietka
13. máj 2009

lahhel menopur nemusi byt v chladnicke, len som reagovala na tvoj prispevok este predtym k tym liekom ze mas vsetko v spajzi 🙂 🙂 😉
lahlel to mas uplnu pravdu s tou stimulkou, tu som sa normalne tesila a tesim uz aj teraz na dalsiu ci uz s prvym alebo so surodencom 😵
ked porovnam s iscarom ake som mala nervy a stres uz len ked som sla na UTZ a vsetko okolo toho, dodnes mam stiahnuty zaludok ked cakam na semafore smerom na Sancovu, ani tade nemozem chodit ake mam negativne pocity.. 😔

julietka
13. máj 2009

mirinda tusim spominala ze ide k stelclovi ak sa dobre pamatam? 😕 😵

labus
13. máj 2009

Lahhel MENOPUR musí byt uložený na mieste do 25 stupnou presne takže v komore mu je fajn neboj

julietka
13. máj 2009

labus mojka ako sa citis, nie je ti uz tazko z hormonikov?

labus
14. máj 2009

julietka ako som dobrala clostil ani neviem ze picham menopur uplne pohodicka 😉

julietka
14. máj 2009

tak to je velmi dobre labus ze to preslo, vidis a ja som si myslela ze clostil je nejaky slaby odvar vsetkych hormonov a tebe naopak tento nerobil dobre. Kolko pichas menopuru?
Dnes ti drzim palceky na UTZ 😵

bobjan
14. máj 2009

Ahojte🙂
Lahhel ja mám puregon, pregnyl, Orgalutran a to všetko musí byť v chladničke....

Labus, držím palce 😉

labus
14. máj 2009

Julietka 2ampl. tj 150ui
a dakujem vam za palčeky idem na UTZ na 10,00 potom sa ozvem

mirinda10
14. máj 2009

ano bola som u stelcla inak asi si zacnem zhanat menopur inak je skoda, ze nemam ten gonal v mensom baleni nakolko ked ho otvorim tak sa musi spotrebovat do mesiaca a ak by sa to nepodarilo tak budem aj tak mesiac cakat a nechem sa mi ho vyhodit cez poistovnu sa nan dopalaca skoro 5,000 skk tak si ho radsej postarazim a zacnem pozerat po webe kto preda menopur do zasoby

este, ze sme isli vcera dnes strasne prsi to by bola cesta hroza

mirinda10
14. máj 2009

neviete o niekom kto predava menopur nech mi napise na moj IP

labus
14. máj 2009

Mirinda je aj ty chodíš k štelovy?tak sme už 3

bobjan
14. máj 2009

mirinda, skús kukknúť na mám/nemám lieky na IVF...

bobjan
14. máj 2009
zuzla80
14. máj 2009

Pekné ránko baby 🙂
Mirinda tak sa teším, že aj ty patríš do skupinky nás, ktorým Reprofit ulahodil srdiečku 😉 Tiež som trošku ostala zaskočená, že Vám chcel hneď navrhnúť IVFko, mohlo to byť kvôli veku, ako si písala. Takže začínate v ďalšom cykle? A mužíka pozdravujem a nech sa kľudne pýta, my mu radi odpovieme 😀 😀

Julietka a čo dneska? Treska 😀 😀 Ako sa dnes cítime 🙂 😉

Labusik drž sa dneska na kontrole. Nech sa vajka umúdria a narastú do krásy.

Lahhel takže ja sa dnes oficiálne pridávam k tebe a k Labusikovi. Dnes dorazil mršina v plnej paráde - aj keď som ju očakávala až v sobotu, no ale hlavne, že prišla. Písala som Koudelkovi email, tak čakám ešte na odobrenie stimulky 😉 Ale hádam, že nebude problém.
Už si sa dovolala do Repráku?

Bobjan a ty ako? Už si sa rozhodla?
A pozdravujem ešte Tinku, dúfam, že ty sa pridáš k nám stimulantkám pridáš čoskoro😉

zuzla80
14. máj 2009

Ach tá moja posledná veta, píšem niekedy ako hotentot - Tinka takže dúfam, že sa pridáš k nám stimulantkám čoskoro 😅

lenka20
14. máj 2009

zuzlik gratulujem k vcasnej mrske, to bude nejake znamenie ze prisla skor 😅 😉 zeby uz aj ona chcela posurit tu stimulku poslednu 😉 😎 takze oddnes oficialne drzim palciska ako svet, zuzlik do toho 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bobjan
14. máj 2009

Zuzla, všetko závisí od peňazí... 😝

zuzla80
14. máj 2009

Lenik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Bobjan ach tie peniaze 😔

julietka
14. máj 2009

dobre ranko este raz babulky 🙂
zuzlik, dobre sa citim, vcera vecer som mala znova mrchovske krce, ale potom to cez noc preslo..tresku som dnes este nejedla 😀

babule ked vas tak citam tak ste nejako rovnako nastavene s tou mrchou, musia tam mat v repraku z nas radost, sme mohli spravit nejaky autobusovy zajazd do repraku ked vsetkym prisla mrcha naraz 😀

mirinda10
14. máj 2009

zuzli gratulujem k mrche baby ved nejako ste zvysili tempo moja ma prist az cez vikend tak cakam a hned na 2DĆ idem papkat carovne tabletky ja som dnes iba 27DC tak musim este pockat na mrchu jednu

juli tie mrchovske krce mozu byt na reakciu maternice takze ak nekrvacas tak je to dobre nebojkaj

no takze prva ide labus potom lahhel za nou naskakuje zuzi a ja som cakatel ☹ kde je ta mrcha aj ja uz chcem ☹ sme sila stvorka a juli to zacne tu tehu vlnu a potom pojdeme jedna za druhou 😀

lahhel
autor
14. máj 2009

Dobre ranko babulky 🙂
Uz mam na stole pripraveny cajik z alchemilky, od vcera uz poctivo pijem aby sme mali kraaasnu sliznicu 😉

Zuzli, tesim sa, ze mrcha dorazila, takze u nas je rozdiel jeden den...tak to je skoro ako na rovnako 🙂

Labus, tebe dnes drzim palceky, aby boli vajka krasne a zrele na odber..tfuj, tfuj, tfuj... 😉

Mirinda,noo ale sa na nam s tou mrchou vrece roztrhlo..este by sa k nam mala pridat tinka, takze budeme super päťka 🙂

Julietka moja, takze sa dobre citis, to je fajn..aj tie krce mozu byt dobre znamenie, urcite sa bambulka u teba uz zabyvala a nebude sa jej chciet von,uvidis.. 🙂

zuzla80
14. máj 2009

Takže potvrdené aj Koudelkom - od soboty začínam pichačku 😀. Ja nemám clostil, ale pichám Gonal 150IU, asi som jediná čo? A 7-8DC kontrola - asi sa objednám až na ten 8DC to je vo štvrtok o týžden.

Miri aj ja som ju potvorku čakala cez víkend a prišla na 26DC - to je prvý krát v živote, čo mám mrchu 26deň, ale brala som antikoncepciu, tak možno to bolo tým. Miri tak nech dorazí aj tebe čoskoro, nech sa pridáš k nám aj ty.
Lahhel aj ja sa teším, veru nás tu pribúda, to je super. Možno sa stretneme na OPU😉

Juli ale treska je fajná 😀 Verím, že tie krče sú dobrým znamením a že sa embryštek zahryzáva.

julietka
14. máj 2009

zuzlik, tak super ze sa tesis na pichacku 😀 ale to asi nebudes mat minimalku ked pichas hned gonal , alebo ano? 😕 🙂

mysim ze ak labus dnes bude mat pekne foliky tak v nedelu, alebo v pondelok bude mat OPU
zuzlik a lahhel vy dve sa mozno stretnete aj na izbe pri OPU, akosi vam to vyslo uplne naraz 😵

tinka ty si neskusala ten testik? 😉

mirinda dufam ze aj tebe co najskor dorazi ta mrcha mrchovata, aby ste mohli do dvojky s tinkou stimulkovat, ak tinka uz nahodou nie je tehu 😀

zuzla80
14. máj 2009

Julietka my máme tiež minimálku - pri prvom softe som tiež nemala Clostil, ale Puregon 100IU - a pri tejto dávke som mala "len" 4folíky, tak preto mi teraz Koudy odporúčil mierne zvýšiť dávku na 150IU a podarilo sa mi zohnať za dobrú cenu Gonal, tak preto Gonal. Tiež som dúfala, že keď pôjdeme na Soft, že začnú Clostilom, ale doki sa riadil tým, aké lieky nám ostali, tak sme začali Puregonom. No uvidíme aká bude reakcia - idem ešte brnknúť do R. aby som sa objednala.

Lahhel ty si sa už dovolala do R.?

mirinda10
14. máj 2009

no to dufam ved budem za babami dufam len par dni v sklze ale ak budem mat taky rychly protokol ako som mala doteraz tak ich mozno aj dobehnem 😀 ale mozno ani nie uvidim ako budem reagovat na clostil

lahhel ja pijem alchemilkovi caj a beriem take kvapky na vajecniky vsetko na bilinkovej baze tak uvidime co to bude az to bude

lahhel
autor
14. máj 2009

Zuzla, este som tam nevolala...cakam na manzela, musi si najprv vybavit volno v robote na stredu aj na piatok..on je dopravny policajt a akurat buduci mame v Nitre strojarensky veltrh, vsetko byva upchate, takze policajti pracuju na plno a moc im nechcu davat volno cez vystavy, tak cakam, ci nieco vybavi a potom zavolam..Chcela by som ist na obidva UTZ, ale ked sa nebude dat na obidva, tak dufam ze aspon na ten 10DC sa to podari..
Mam taky pocit, ze sa to s... na kopu, Machac ma dovolenku, ked potrebujem íst na sono, mame tu sprostu vystavu...som z toho taka zmatena..akurat som si vsimla ze mam este anopyrin na jeden den a to je na predpis a moj gynek. robi poobede, tak som vcera volala a nikto to nezdvihal, tak ked aj ten bude na dovolenke, tak ma asi porazi... 😒

lahhel
autor
14. máj 2009

Mirinda, ja som tiez pila take kvapky, volalo sa to Valoflur, tiez to malo zlozenie len z byliniek a mala som z toho strasne bolesti a krce, a neviem ci sa mi z nich neurobila aj cysta, lebo som ju mala po tom ako som to zacala uzivat...tak pijem uz len ten caj pre istotu a navecer s manzelikom cervene vinko 🙂

tanitta
14. máj 2009

ahojky...
Zuzla... jeej tak uz ides vcelickovat 😵 ...ja som zacinala na 112ci 115... a...koncila 150IU...
Lahel ... to mi je novinka ze na predpis anopyrin 😕 .... mne sa nikdy nikde nestalo aj v cudzom meste ze by mi ho nechceli navolno predat 😨 .....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre