Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
1. júl 2014

@falin no kazda z nas je jedninecna persooona🙂, a tesim sa, ze vas tu vsetkych poznam 😵

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 je to aj moj osetrujuci lekar... a ano potvrdzujem..je dobry 😉 🙂 a ako casto sa tam chodi???? ak uz mas vsetky potrebne vysetrenia, a mas podstupit IVF, tak tam pojdes maximalne 4x (1x konzultacia, 1x utz pred OPU, 1x OPU, 1xET).....

speranza1
1. júl 2014

@kikuska_wedge kurnik 14 rokov snazenia.. my len 7 ...no skoro 8 rokov a uz si myslim, ze mi z toho preskakuje....ale RF dobra to volba...budes spokojna...🙂

evicka46
1. júl 2014

Súúúhlasím je to faj že tu kočky sú mne tu velmi pomohli je tu velka podpora možno by som sa dalej ani nevedela sama pohnuť a kam isť. Dakujem Vám všetkým. 🙂

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 tak ak nechces cakat minimalne 3-4 mesiace..tak sup sup prepoistit sa do vseobecnej.... 😉

tinkatinulka
1. júl 2014

@speranza1 no asi ma už moje podvedomie pripravuje na vsetko, a v okoli stale dake take zmanemia že mi je z toho do placu..stačí par slov v spravnu dobu a revem ako decko. no co už asi sa pojdem liecit s tou mojou hlavou..a to som si myslela že ked makam 16 hodin denne za PC tak nemam cas na to mysliet a bac rano 4,45 a ja mokra ako mys..a hlavne vydesena.ale hlavne sama zo seba. zajtra ovulka, asi, tak sa hadam drahy posnaží nieco s tým robiť 😝

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 nic sa neboj...spolu to dotiahneme do uspesneho konca 😀 😀 😉 ...len sa mna drz... ja vyplnam negativne statiky v RF...tak ta, ktora pojde v kole so mnou, si moze byt "skoro" ista, ze bude tehu 😀 😀 😀 😀 😀

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 zase take iste to nie je 😀
ja dufam ze nabuduce uz nas prekvapis 😵

speranza1
1. júl 2014

@tinkatinulka jaaaaaaaaaj... tak to sa necuduj, ze si taka citliva.... ja ked mam ovulku tak som ner´vna...ale neskutocne nervna.... a placliva a podrazdena a ta najhorsia na svete 😲 😲 😲 😲 😝

speranza1
1. júl 2014

@ludinka ludi...ale uz ti vela nechybalo a uz by to vyslo aj tebe... je tak??? 😉 😉 😀

speranza1
1. júl 2014

@tinkatinulka nic sa neboj..prejde ovula.....bude tutu mutu....no a potom pride PMS 😀 😀 😀 😀 a potom menzes... ALE... potom pridu asi 2-3 dni naaaaaaaaadherneeeeeeeeeee....kraaaaaasne.... (to su tie dva pre ktore sa oplati zit) no a opat ovula...a opat plac.... 😀 😀 😀 😀 😀 srandu si robim....

evicka46
1. júl 2014

@speranza1 to sa neda hocikedy?

tinkatinulka
1. júl 2014

@speranza1 hej toto poznam už aj ja roky dokola jedine pozitivuj je že asi 2-3 dni pred mrchou si aj ja viem užiť sex 😀 😀 😀

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 co sa neda hocikedy?????

tinkatinulka
1. júl 2014

@speranza1 este si zabudla sialene testovanie pred mrchou..naststie som si zakazala kupovat testy lebo to už bola kooopa penazi

evicka46
1. júl 2014

@speranza1 tak potom som jak klieštik ktorý sa ta nepustí 😀

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 uz som pochopila.... myslis prepoistit sa...ze??? nie neda sa to hocikedy.... len teraz neviem, ci sa to musi stihnut do konca januara alebo septembra??? ci kedy???? ani neviem... do kelu

ina7
1. júl 2014

@evicka46 Asi par stran dozadu som pisala ako my v Rf, kolkokrat, za kolko a tak. Ja som dovera a kedze ta nepreplaca, musela by som sa prepoistit a cakat do noveho roku. Lebo menis poistovnu ak sa nemylim do konca septembra jedine a zmena je od noveho roka. Takze ja som isla na soft ako samoplatca.

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 zlatko moje drz sa ma a daleko to dotiahnes 😀 😀 😀 😀
@tinkatinulka no nastastie ja som uz tak nastavena, ze ani netestujem...a ak by mi meskal menzes, tak to ze som tehotna , tak to by mi ani len nenapadlo... vselico ine by mi napadlo... tie najhorsie scenare. (cysty, rakoska a pod debility).. ale tehotenstvo asi nie 😀 😀 😀

evicka46
1. júl 2014

@speranza1 A ako si sa dostala k Dr mam si pytat jeho v Brne? Ako sa mam u neho objednat?

buba08
1. júl 2014

@evicka46 je to ako pise @ina7 musis si dat ziadost na poistovnu, ze sa chces prepoistit, da sa to kazdy rok do konca septembra a vo VSZP budes poistena az od januara, ak o tom skutocne uvazujes, tak do konca septombra to musis stihnut

ludinka
1. júl 2014

@speranza1 to hej no....ale vysledok je rovnaky ako u teba 😎
a ty kedy zacinas dalsiu stimulku??
ja rozmyslam ze keby mam dnes hcg 0 tak zacnem aj zajtra, ale asi budem musiet catak azna bud. mesaic

evicka46
1. júl 2014

@ina7 Dakujem určite sa dam prepoistit. 🙂

speranza1
1. júl 2014

@evicka46 no ... zavolas do Brna.. objednas sa na konzultaciu..oni sa ta opytaju, ci mas vybrateho konkrétneho lekara...no a ty povies, ze chces k MUDr. Marcelovi Stelclovi...ale pozor..tam su aj ini super lekari.... Koudelka a iní...ale to sa uz opytaj iných dievcat.... ja tych lekarov nepoznam po mene... 🙂 😉

ina7
1. júl 2014

@evicka46 Pozri si na stranke doktorov a vyber ppdla sympatii. 😀 Odborne su dobri vsetci. Ja som bola u Koudelku a bol velmi upokojujuci. Ale je tam aj nejaky srandista, baby co chodite k srandistovi , ozvite sa ktory to je? 😉 Par stran dozadu tu chvalili aj Kurecovu.

buba08
1. júl 2014

@ina7 srandista je Stelcl 🙂

speranza1
1. júl 2014

@ludinka ty uz mas menzes??? alebo este len cakas???? ked si dnes 1DC..skus si urobit test...ked bude snehobiely..pokojne zacni so stimulkou...ja som to tak chcela urobit..ale uprednostnila som dovolenku pred IVFkom 😉 🙂

evicka46
1. júl 2014

@buba08 Až od januara ? ☹ som myslela že to bude od septembra.

buba08
1. júl 2014

@evicka46 do konca septembra sa musis prepoistit, ale platit to bude az od januara, taky je zakon, ale asi aj tak by sa ti to oplatilo, lebo dovera nepreplaca ivf soft a vszp ano, no do januara ak pojdes na ivf do brna, budes musiet ist ako samoplatca

evicka46
1. júl 2014

Tak pojdem k standistovi Šteclovi. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre