Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
18. sep 2014

viete niekto mail na Stelcla?...dakujem...🙂

evadek
18. sep 2014

@diska Ďakujem 🙂

lemoni86
18. sep 2014

@tixx nj... zajtra zavolam

gagirl
18. sep 2014

Ahojte kocky..chcem sa spytat..moze sa uchytit embryjko dvojkovej kvality aj ked sa jednotkove embryjko neuchytilo..Obidve som mala HB..diki

nelly3
18. sep 2014

@gagirl
jasne 😉

izzie27
18. sep 2014

@gagirl hasne, mne sa teraz CM+ ujala 🙂

bobik77
18. sep 2014

Ahojte dievčata, nemáte náhodou niektorá skúsenosť s tým, že ste IVF neukončili Pregnylom ale Decapeptylom. Je to môj 6 pokus, pri prvom som mala 39 vajok a OHSS 4.stupňa teraz mi doky narátal cez 32...takže sa bojím aby sa scenar nezopakoval.
No skôr ma zaujíma, že či keď nepichám Pregnyl ale Decapeptyl, či bude niečo z mojich vajok....:( :(

crazybabenka
18. sep 2014

tak mám stop.....dorevala som sa ako malé dieťa.....bol tam jeden jediný folikul.....ostatné bez zmeny...maličké.....zajtra budem volať do centra....dnes som už nemala silu 😔 😔 😔 😔 😢 😢

zabka1124
18. sep 2014

Ahojte holky moje zlate🙂!Hlasim sa po ET , dala som si vlozit 2 embryjka, nech je sanca 50:50:)!Ak to budu 2jicky, tak to bude ina sranda, ale staci aj jedno🙂!Vkladali sme 1xHB/1,1xXB/1!!
Inak som sa tam dnes citila ako na zraze Izraelitov, boli tam asi 3 pary Z Izraela a mali aj vlastneho doktora, vraj aby mal nad vsem dohlad!!Normalne nemozem uverit, ze existuje centrum, ktore toto dovoli 😉 , fakt ze super🙂!!!
A Inak MArcelino mal dnes super naladicku 😀 ,aspon pri mne bol vyskereny ako leco🙂.A povedala som mu, ze uz by som ho nechcela vidiet-tak nech to tam poriadne vlozi,na tom sa smial, ale ze vraj on si rad so mnou pokeca🙂🙂🙂🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 !!!A mam prikaz, pisat mu len dobre spravy, tak dufam, ze tie moje deturence mi zostanu v brusku aspon do 36tt🙂🙂🙂

@crazybabenka moja, je mi to mooc luto, ale neboj, daju ti vysie davky a urcite nieco budee!!!!

diska
18. sep 2014

@bobik77 ahoj,ja som uz stimulku v RF koncila decapeptylom ,tiez koli tomu za sa bali ohss,v minulosti som ho tiez prekonala.

@crazybabenka ahoj moja no mrzi ma to ale neboj nabuduce ta nastavia tak,ze bude vela vajok.

bobik77
18. sep 2014

@diska a stáli za niečo tie vajka? to ma zaujíma

gagirl
18. sep 2014

@nelly3
@izzie27 diki..🙂len tak zistujem lebo predtym v centre v Ba kam som chodila mi povedali len tolko ze mam blastocystu a morulu a akej kvality nie..Teraz nam zostala este jedna HB2 tak dufam ze bude vitazna..Inak ked mi pisala ze mi mrazili len jedno dost som bola sklamana lebo v den Et sme mali este dalsie dve embryjka CM ze nechaju do dalsieho dna a tie potom nemrazili..mohli im dat mozno sancu ..:(

gagirl
18. sep 2014

@zabka1124 jej tak uz su u maminky..tak nech tam pekne aj velmi dlho zostanu..alebo zostane..drzim silno palce🙂

diska
18. sep 2014

@bobik77 hej boli vajka a aj zrele,ale presne pocty uz neviem ja akosi toto rychlo zabudam 😀 mi sa to spaja dokopy vsetky tie IVF ale bolo ich cca ako s pregnylom,tiez som sa toho bala a panikaraila ,ale emryjka som mala nakoniec lepsie ako po pregnyle

bobik77
18. sep 2014

hej no tak si ma trošku ukľudnila, dik za reakicu 🙂

skaredekacatko
18. sep 2014

@crazybabenka naposledy som.mala dve vajka a praskli tak tiez nic nebolo Bola som sklamana muz tiez.. Neboj upravia davku a budu.

diska
18. sep 2014

@bobik77 som pozerala papiere tak po decapeptyle sa nam oplodnilo 7 embryjok ,tak sa neboj a ver im,lebo ohss nieje sranda,ja som po pregnyle natom vzdy zle 😝

bobik77
18. sep 2014

@diska ....o tom tiež viem svoje....3 týždne v nemocnici a 8 litrov tekutiny v bruchu celý čas... ☹ Ale všetko sa dá zvládnuť keby to už konečne chcelo vyjsť 🙂

diska
18. sep 2014

@bobik77 mne naposledy dali hend po punkcii inuzky a aj nieco ako parlodel sa to tusim vola,tak som to neako zvladla ale mala som bolesti,zle sa mi dychalo a noc som preplakala na wc ale ten liek asi dost pomohol.

evadek
18. sep 2014

@zabka1124 inak aj vcera tam boli zahranicni🙂...a to preto mi dnes neodpisoval..je zaneprazdnenyyyy🙂

haimi
18. sep 2014

Kocky, na zaklade akeho kluca sa rozhoduje, ci treba od zaciatku cyklu pri ket estrimax? Nemam problem s vyskou sliznice, ale ked budem prave anovulacny cyklus, tak to nemusi byt s tou vyskou ziadna slava. Proste je to taka zahada. Inac po neuspesnom et som Marcelovi zatial ani nepisala, tak snad to az tak nevadi, ale kedze chcem vyskusat oktobri ket, tak by som asi uz aj mohla

pbetuskap
18. sep 2014

babuľky postupne sa oboznamujem s celym IVF, a citala som o PK, to sa ma budu v Brne pytat ci chcem alebo nie? a ak ano, akeho ste nazoru vy? lebo statistiky som si precitala kadejake

evadek
18. sep 2014

myslite,ze stimulacia 12 merionalov pocas 6 dni je dostacujuca..amh mam 2,12 ....tak ja neviem...Stimulovali ste tak niekto?

haimi
18. sep 2014

@evadek jaaj, nemam take dobre amh, takze neviem 😉

evadek
18. sep 2014

@haimi ja sa len zamyslam ci to je dostacujuca stimulacia..ale hadam vedia co robia🙂

haimi
18. sep 2014

@evadek pojdes na 8dc na sono a mozno budes pokracovat. Pri tvojom amh ti podla mna 150j na den bude aj stacit. Ja mam amh medzi 0.7 a 1.3 a mala som 225j

evadek
18. sep 2014

@haimi aha, takze keby to nebolo dostacujuce tak pokracujem?...aj ked mam kratky cyklus 25 dni?...dakujem

haimi
18. sep 2014

@evadek ja som pichala 9 dni a mam 27 dc. Neboj, podla situacie to vyspekuluju 🙂

evadek
18. sep 2014

@haimi dakujeeem🙂...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre