• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

17. októbra 2017 
@dalida drahaaaa...viem si predstavit co prezivas...ale testik je fenomenalny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a uvidis ze aj HCg bude kraasne.....tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
trpezlivost??? a to je co???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi som ju uz vycerpala nadobro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2014 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska neboj moja, vsetko dobre dopadne. Musi !! Moja kamoska vyskusala jemny sex pocas prveho trimestra a zacala krvacat a tiez to preslo a dobre to dopadlo. Podla mna ako pises, mozes byt citlivejsia kvoli tomu fraxiku. Hlavne ze uz nekrvacas. Drzim silno palce
10. nov 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi ahoj dakujem za povzbudenie,no ja som sa k sexiku ani nedostala ale vzruso bolo ,ale asi tam ide hlavne o to vzruso ked sa maternica prekrvi.
10. nov 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy no vidis, perfektne. SOm na teba cele doobedie myslela, kedy napises :wink: a pytala si sa aj na to spinenie ? Podla mna by si mala oddychovat a nebehat za detmi :slight_smile: neda sa ti to ? ja pojdem asi buduci tyzden, to by som mala byt 7w + 1, to uz musi byt vsetko vidiet.
10. nov 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 rozmyslam, co mudre alebo vtipne ti odpisat na tu trpezlivost... nic mi nenapada, len chcem povedat, ze som na NAS VSETKY HRDA. Hladame riesenia nasich problemov, bojujeme s laskou v srdci, so slzami v ociach a s usmevom na tvari... Co ine nam ostava, ze? Mam za sebou 6 IVFiek, neskutocny strax ako bude prebiehat stimulka, ci opät neskoncim v nemocnici... ci to vyslo... neskutocny tlak na psychiku, zdravie... DRZIM NAM VSETKYM PALCE.
10. nov 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lenka54321happy tak to je super neboj spinenie prejde..gratulujem..len nestresuj
10. nov 2014 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
Diky moja som fakt stale v soku...snazim sa oddychovat kedy sa da...
povedal ze pokial to neni cervene krvacania by to malo byt ok a ze aj tak sa neda nic robit....
Uvidime....a jasne ze uz bude vidiet srdiecko ked ja dnes videla!!!
Neuveritelne to je cele!!!
Baby ked mne sa podarilo tak sa podari kazdej!!!!
10. nov 2014 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte, včera som bola na odbere vajíčok, mala som jedno a dnes poobede som si mala volať pre výsledky. Volala som a povedali mi, že vajíčko je zrelé, ale zatiaľ sa ešte neoplodnilo. Mám si zajtra zavolať, či sa podarilo ... Už sa to niektorej z vás stalo? Môže aj takto dlho trvať, kým sa oplodní? Prikláňam sa skôr k tomu, že sa ho nepodarí oplodniť ...
10. nov 2014 o 13:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 to tie hormony moja! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: libido je vtedy top! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. nov 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dalida sice rozmazane ale vidime!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulka!!!!!!!!!!! :wink: :dizzy_face:
10. nov 2014 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@doloresita Ja som mala na 2. deň 3 oplodnené a na 3. deň 4. Vraj sa jedno ešte dooplodňovalo neskôr. A robili ICSI.
10. nov 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy a kolky tyzden si dnes ? 5w + ??, alebo uz si 6w+ ?
10. nov 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska @lenka54321happy Ja keď som si zisťovala, tak mi prišlo že špiní alebo krváca každá tretia baba. Bola som s tým aj v nemocnici, dávajú ascorutin a dicinone. So mnou na izbe ležala baba v 18. tt čo zakrvácala silne jasne červenou krvou a bábätko bolo v poriadku. Tmavé špinenie je lepšie ako jasne červené, ale ani červené ešte nemusí byť fatálne. Treba myslieť vždy pozitívne. :slight_smile:
10. nov 2014 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@doloresita a aku metodu ti robili? Lebo na druhy den by uz nieco malo byt. Mne ked robili punkciu, hned sa oplodnilo z 12 osem. 4 zmrazili a 4 nechali delit sa. Jedno skapalo hned a tri sa delili. Mne napr robili vklad uz na treti den po punkcii. Uz som to tu asi aj pisala, jedno bolo 6bunkove a jedno 8bunkove. Normalne turbo vajcia :grinning: :grinning: :grinning: Ostatne dve baby co tam boli v den ET so mnou mali 4bunkace, co je na ten den normalne a ok. 2bunkac musi byt uz na druhy den.
Cize ked sa ti do druheho dna ani len neoplodnilo tak neviem neviem. Ono by sa uz malo na druhy den aj delit. Hm.
10. nov 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloresita ked sa ti na druhy den po OPu neoplodnili este stale je šanca že sa to do druhého dna napraví, skor v momente ked ich pozorujú práve dochádzalo z zmenam a nemuselo to byt zretelne..zajtra už 2-4 bunkove by malo byť
10. nov 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 ahoj,mne ta doktorka na pohotovosti nekazala nic ale ten ascorutin nemoze potpm ovpivnovat fraxik? :confused:
10. nov 2014 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ina7 @bambulka2015 @tinkatinulka Aj ja som mala ICSI. Pri minulej punkcii som mala 2 vajíčka, mala som ich obe na druhý deň už oplodnené, preto sa obávam, že tentokrát to nevyšlo. Manžel má perfektný spermiogram. Zatiaľ sa mu podarili oplodniť vždy všetky vajíčka, čo sme mali. :slight_smile: ...
10. nov 2014 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska dnes zacinam 6 tt .. som 5 tt + 0
10. nov 2014 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska ano ta kamoska lezala v nemocnici tyzden, ale ona bola vtedy uz v 20 tyzdni.....
ale hlavne ze ti to prestalo, neboj sa uz to bude ok
10. nov 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemoni86 tak o tyzden si uz ides pozriet srdiecko? :wink:
10. nov 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludinka a vies aj po akom case jej to krvacanie preslo?
10. nov 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 @doloresita a ked si pisala, ze si mala na 3 den po opu 6, resp 8 bunkaca, to pocitas 3 dni vratane OPU, alebo nie. Ja ked pozeram do papierov z RF, tak v den odberu len pozeraju, kolko ich je zrealych, dalsi den, co je OPU + 1den ti len povedia, kolko ich je oplodnenych. OPU + 2dni sa nevola - mali by mat idealne 4 bunky a na dalsi den, co je OPU + 3 dni by mali mat idealne 8 buniek. Ja som napriklad volala druhy den po OPU a mala som oplodnene 3 a ked som volala o 2 dni, tak som mala 4. Jedno sa dooplodnovalo a bolo v tomto case 6 bunkove, a tie normalne oplodnene 8 bunkove. Takze nestracaj nadej :slight_smile:
10. nov 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska myslim ze jej davali aj nejake infuzie a krvacala tyzden...
10. nov 2014 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska Netuším ako je to s fraxikom. Dicinone je na zastavenie krvácanie, tabletky som mala a v nemocnici to dávajú ako infúzky pri urgentných prípadoch. Ascorutin je na posilnenie ciev, skôr taký doplnok výživy. A netreba sa báť, že je tam napísané nevhodné pre tehotné. Doktorka asi vedela čo ti dáva-nedáva a prečo, ono v ranných štádiách aj tak neovplyvníš nič. Je to buď alebo a lieky majú často psychologický efekt. Najdôležitejší je aj tak progesteron.
10. nov 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi
Zabudla som sa opytat ale vklad som mala kedy ty, 16.10.
10. nov 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@speranza1 Čau Speri! Makám jak drak :grinning:
10. nov 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@haimi Ďakujem za povzbudenie. Veľmi ma potešilo, čo si napísala, tak budem dúfať. :slight_smile: Ja mám len kúsok jedného vaječníka, tak som rada za každé jedno vajíčko. Viem, že šance sú malé, ale stále dúfam. Ak by to nevyšlo, idem ďalej. :slight_smile:
10. nov 2014 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka54321happy a kedy si mala poslednu mrchu ? Ja 1.10.
10. nov 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dalida tak toto je jasne.....ani na krv nemusis ist....chod rovno na ultrazvuk :wink:
10. nov 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evka98 6x ivf, z toho boli 4 ET a 2 KET.
10. nov 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok