• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky a IVF v Reprofite, Brno. Skúsenosti?

25. mája 2017 
@diska mam....dokonca 2x potvrdenu v národnom endokrinologickom ústave v Lubochni samotným doc. Martinkom :wink: :wink: doc. Tomas je s nim kamarát...dokonca ked som isla k nemu 2x tak mu doc. Tomas volal az Londyna aby ma zobral:wink:
12. nov 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka no tak ja tomu nerozumiem :grinning: ked si pila tu sladku vodu tak si mala vysie hodnoty cize mas IR podla toho vysetrenia ale hovoris ,ze tehu cukrovka nabola,cize ked si doma das normalne jedlo co obsahuje aj cukor a sacharidy tak mas po jedle hodnotu ok? ci to ti nikto nekontroloval?
12. nov 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska kontrolovali ma len 2x počas trhu a vždy ok....ale zase je pravda..ze ja som pri malej ficala na zelenkne a chudom mase a mliecnych vyrobkoch...ine som nedokazala zjesť..hned som vracala
12. nov 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no to fakt neviem, co sme tam mali. Ja som bola na izbe s dalsimi dvoma a kazda sme mali infuzku. A ja som nemala po prebrati vobec chut sa vypytovat dokiho, co mi tam kvapka :confused:
12. nov 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka a este otazocka krvicku pocas tehu ti brali nalacno?
12. nov 2014 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka2015 urcite nieco dobre :grinning:
12. nov 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@diska no mas pravdu. Urcite daku fajnotku, ked som bola taka otapena :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diska vies, ze si uz nepametam :slight_smile: ale myslím, ze ano
12. nov 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi prosim napisat kolko sa plati za prenos KET v Brne? Dakujem
12. nov 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomka12 myslis za vklad KET?ak ano tak 7000CZ
12. nov 2014 o 21:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka54321happy ahoj, gratulujem k bublinke ;) ale ja som to vedela ze tento raz sa to podari... teraz skus relaxovat a vychutnavaj si trhulkovanie a ozvi sa obcas . Pa pa mamina
12. nov 2014 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kama2 fiha , ja sa obavam ako to zvladnem pri malej a ty dvojicky. Bola tu kocka cavik ,je tiez kosicanka a mala to tak isto a zvladala to dobre. Simi mala 3 koncom jula. Zatial sa tesi,ale ved ju to prejde ked zacne po nociach plakat.:slight_smile::slight_smile::slight_smile: drzte sa uz mate pekne tt.
12. nov 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tomka12 ides po mrazaka drzim palce.
12. nov 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm ano myslim vklad, dakujem ti :relaxed:
12. nov 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebeka33 no chcela by som, ale ta suma ma momentalne sokla, uvidim... Uz 4 roky mrazime, chcela som teraz... No uvidim... Dufam, ze Dr. Koudelka tam este robi :relaxed:
12. nov 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomka12 rado sa stalo ak sa chystas na KET ,tak drzim palce :wink:
12. nov 2014 o 22:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby,odpisal niektorej z Vas dnes Marcelko?ja som mu pisala rano mail a nist,ziadna odpoved asi ma toho fakt vela alebo ze by mal volno?
12. nov 2014 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bergalm bol na neakej konferencii a potom aj pracoval,tak asi nemal cas,rano urcite odpise :wink:
12. nov 2014 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza ahoj, gratukujem ku srdiecku:( tak ja som nervna, lebo tiez nemam skoro ziadne priznaky...na kontrolu idem az v piatok 21.11. No a priznaky...vzdy vecer sa mi nafukne brucho akoby som bola v 4. Mesiaci..unavena som, ale to som bola aj predtym...mozno trosku viac som..zle mi nie je,nejake pachy alevo chute divne nemam..chodim eate trosku vuac cikadat..
@vernazza
12. nov 2014 o 23:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vernazza som to napisala jak kocur...uz sa mi oko zatvaralo ta som si nevsimla :grinning:...chcela som este dodat , ze ako si ty pocitas tt, alebo ako ti ich doktori pocitaju? Od ms ci od ovu?Ja som podla ms 5+2 a od ovu 5+6 :slight_smile:
13. nov 2014 o 01:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka tak to je teda pelkna nadielka :slight_smile:
budem na teba mysliet nech je co najviac tych folikov kvalitnych, nech su potom aj kvalitne embria, nech mozu nieco aj zamrazit :wink:
13. nov 2014 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak včera na RF teste krásne // čiarky , dnes na teste s 10 citlivosťou o druhej čiarke ani len náznak. Takže je to pekne v ...... Nechápem, ale musíme ísť ďalej. Boli ste niektorá v Medirex-e? Koľko trvajú výsledky a ako to všetko prebieha?
13. nov 2014 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crazybabenka nemaj strach tie 8mm to už nedobehnu stačí ti tak 5 zrelých a bude super :slight_smile: konečne zabrala..mala si puregon?
13. nov 2014 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kočky,
veru dlho som tu nebola a tusim sa vrece roztrhlo s tehulkami :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Sa vytesujem s vami a strasne prestrasne vam vsetkym drzim palceky nech sa tesite z bábätiek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@diska @lenka54321happy @haimi @bergalm @denulkl @dalida @lemoni86 (dufam ze som to nijako nepoplietla, ak ano, sorry). Chcelo by to aktualizovat tabulecku :wink:

@denulkl - ty mas rovnaky termin ako je narodena nasa slecna :slight_smile:

@vernazza - blahozelam k srdiecku

@ria191 - riusik, ty mas riadnu smolu, na teba sa nalepi tusim vsetko (okrem emryjka :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

@speranza1 - ahoj speruši - sup do boja, aj ostatne korčulky. Ja to necham na vas, my jeden poklad doma mame. Nechcem ist "hlavou proti muru", tych vkladov bolo uz akosi vela u nas a darcovske spermose sme zavrhli :confounded:

@karinaz - este nic nezvrhuj, chod na krvicku. Tie RF testy su dobre, urcite sa nieco deje. Krv je 100%. Drzim ti palceky

Krasny dnik vsetkym :slight_smile:
13. nov 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
ahojky, baby nemate nahodou mail na Koudelku? Na stranke som ho nenasla.
dakujem
13. nov 2014 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkatinulka puregon som mala 225j :wink:
13. nov 2014 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karinaz rf testy su vraj dobre..tak by som mu verila..skus este iny test..alebo rovmo chod na krv..drzim palce..
13. nov 2014 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofia17 marek.koudelka@reprofit.cz vždy je to meno.priezvisko :slight_smile:
13. nov 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ktorý deň mávate prosím vás približne odber folikulov? dakujem a pekný deň všetkým
13. nov 2014 o 09:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kockyyy skusila som dnes dalsi test a su tam dve ciarky..:slight_smile:zajtra idem na krv..vcera som sa citila nejak psychicky nie moc dobre..taky pocit vnutornej triasky a nervozity..aj take slabe krce v nohach..neviem ci z crinone?alebo celkovo hormony.
13. nov 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok