Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

janedoe
3. feb 2015

@skaredekacatko
@vernazza baby prosim Vas viete mi povedat, co znamenaju tie zvysene hodnoty? Lebo ja som dostala len vysledky a som z toho jelen. Ja mam zvysene INF-g, Il-4 i TFN-g a netusim ci to nieco znamena, alebo nie. Dakujem

skaredekacatko
3. feb 2015

@janedoe ja tiez som z toho jelen o tyzden idem na konzultaciu tak uvidim co mi povie. Skus napisat zibi ta mozno bude vediet.

skaredekacatko
3. feb 2015

@janedoe ja tiez som z toho jelen o tyzden idem na konzultaciu tak uvidim co mi povie. Skus napisat zibi ta mozno bude vediet.

janedoe
3. feb 2015

@skaredekacatko Dakujem 🙂

silvia545
3. feb 2015

@evadek aj ja tebe budem sííílno držať palce 😉 ešte chodíš stále cikať ? mňa normálne bolia už nohy čo behám 😀 😀

evadek
3. feb 2015

@franzziska a ty kedy chystas testnut?🙂

evadek
3. feb 2015

@silvia545 presne tak..vela cikam...ale to je zas ten progesteron😀

silvia545
3. feb 2015

@tinka9075 verím,že ťa budem následovať 😉

evadek
3. feb 2015

@janedoe to su tytokiny...ked su zvysene berie sa medrol..ja pred et som brala preventivne 8 mg..
Mam ich zvysene..ty si nieco brala?

silvia545
3. feb 2015

@evadek no ja neberiem nič,len kys.listovú a utroš 😉 testov máš koľko kúpených 😀 😀

evadek
3. feb 2015

@silvia545 ja b-cka ...kyselinu listovu...progesteron je utros😀
ani jeden..bojim sa..🙂

evadek
3. feb 2015

@janedoe cytokiny...tak...

silvia545
3. feb 2015

@franzziska som zvedavá,či ty budeš bez strachu 😀 😀 každá z nás pociťuje určite kúsoček strachu 😉

silvia545
3. feb 2015

@evadek 😀 😀 no dooobre 😵 😵 ako že nemáš a RF hádam máš ? 😀

dzurkomaj
3. feb 2015

Ahojte babule, prosim vas ma niektora z vas poistovnu union a schvalila vam ivf? dakujem

evadek
3. feb 2015

@silvia545 jaaaaaaaaaaj.,....ten jeden mam😀 na ten som zabudla..😀

franzziska
3. feb 2015

@silvia545
@evadek
kočky treba ich nakupit vela 😀 😀 😀 aby sa nam potom nemarilo před ocami 😀 😀

franzziska
3. feb 2015

@dzurkomaj ahojky vidim ze nik ti neodpoveda 🙂 prepac ale tu su tusim same samoplatkyne...jedine o 1 viem ze ide cez poistovnu ale neviem cez ktoru

evadek
3. feb 2015

@franzziska ty kedy ides na to?🙂

franzziska
3. feb 2015

@evadek neviem ci sa nemá az o 14 dni...co mam v pondelok...

evadek
3. feb 2015

@franzziska a nebudes skusat skor?🙂

franzziska
3. feb 2015

@evadek asi hej elbo mam doma viac testov

evadek
3. feb 2015

@franzziska takl vela stastia prajem..och kiez by sme boly vsetky tehu🙂

tinka9075
3. feb 2015

@silvia545 to verím že budeš držím palce veľmi 🙂 🙂 🙂

haimi
3. feb 2015

@dzurkomaj nepomozem, mala som doveru a ta neschvaluje, cize som si vsetko platila sama. Ale co si pamatam zo starsich debat, tak ani union neschvaluje, len vseobecna. Ale 100% negarantujem.

bergalm
3. feb 2015

Kocky tak dnes sme s mm prvykrat poculi srdiecko nasej lasky a bolo to uzasne 🙂 🙂 🙂 dakejem @ina7 za Angelsound je to krasne pocut to,zelam to tu vsetkym kockam 😉

ingrid0105
3. feb 2015

@silvia545
@evadek
@franzziska nech uz teatujete kedykolvek, drzim vam velmi palce a nech tam vidite krasne kolajnice // 🙂

santeema
3. feb 2015

@dzurkomaj ja mam union a schvalila to bez problemov a velmi rychlo

haimi
3. feb 2015

@santeema sila, cize len ta sprosta dovera zamieta?

ingrid0105
3. feb 2015

@haimi si predstav moja, nasrata som ako svet, navela navela mi poslali len opis mojho stimulacneho protokolu z Heliosu, chela som to mat a poslat Marcelovi ako som reagovala a ku koncu je npisane ze ziskanych 15!!!!! oocytov a mne po opu dali spravu kde bolo napisane 3!!!! oocyty 😨 to ako mam chapat? musela som to niekomu napisat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre